IVF - dlhý protokol. Pomôžte s informáciami

pahu
29. máj 2008

Ahojte 😉
Viem že tu už máme veľa tém IVF, ale ak by som chcela získať všetky možné informácie práve o dlhom protokole, musela by som v každej téme pátrať pomerne dlho. Preto skúsim založiť takúto novú a špecializovanú témičku 😉

No a teraz trochu info o mojej situácii:
Som po 3.IUI, neúspešnom, takže nastupujem na naše 1.IVF, verím že aj posledné...

Dnes som 1.DC, začínam brať antikoncepciu Femoden až do 21.DC. Potom budem pokračovať... Decapeptyl, Fostimon, Pregnyl, Augmentin a Utrogestan. 😉

Takže ak viete pomôcť s akýmikoľvek info napr. aj o vedľajších účinkoch liekov alebo máte iné lieky, alebo kopec otázok, nech sa páči... 😉

kuspitka
25. jún 2008

tak toje super ked si tak myslis.aj chodis do parce ?

sylvyka
25. jún 2008

no chodim aj teraz som 😉 , a ty kolik mas rockov ?

kuspitka
25. jún 2008

ja mam 23 a som domka na pnke kvoli ketu ak sa nepodari idem do prace.ja mam este malo ale radsej skor pojdem na nieco taketo ako neskor.ale uz sme manzelom spolu 6rokov.ale ten nas vekovi rozdel 9rokov

sylvyka
25. jún 2008

vau ja som s manzelom 13 alebo uz 14 rokov no neviem a som starsia o 3 mesiace chichichi

kuspitka
25. jún 2008

tak to je super.a aku pracu mas?

sylvyka
25. jún 2008

hm robim v kniznici takze supis aspon si myslim a ty ?

kuspitka
25. jún 2008

tak ja pracijem pre kii robime kable do aut.tak tam by som chcela robit.

sylvyka
25. jún 2008

no tak aj ja som tu celkom rada 😉 fuuu tie kable no asi by som to poplietla

kuspitka
25. jún 2008

rada mam knihy aj citamale tu unas v rimavskej nieje vela knih co chcem.a ty robis blave alebo v sale?

sylvyka
25. jún 2008

v sali u nas ale ja necitam knizky nemam moc casu ne ne

kuspitka
25. jún 2008

jaj .tak to mas dobre nemusis cestovat.takze mas v praci net?

sylvyka
25. jún 2008

no mam a sem tam sa snazim odpisat ale idem trosicku viac pracovat takze zatial papa mozno sa dnes este ozvem 😉

kuspitka
25. jún 2008

dobre moja tak sa ozvi budem rada.papa

pahu
autor
25. jún 2008

No teda a ako ste sa vy zatiaľ zoznámili 😀 Už som tu 😀
Tak ja mám 30 rokov, s manželom sme spolu 12 rokov, 10 pred svadbou a 2 po svadbe 😀

Kuspitka, fakticky si dosť mladučká, ako si prišla na to, že musíte ísť na IVF? 😨 😕

kuspitka
25. jún 2008

ale moj muz ma azoospermiu nemozme mat deti

pahu
autor
25. jún 2008

Kuspitka, takže je mi to jasné 😉 Ale môžete, lenže komplikovanejšie než ostatní 😀 Ja som totiž pozitívna 😀 😀 😀 😀 😀

kuspitka
25. jún 2008

pahu co dnes budes robkat?

pahu
autor
25. jún 2008

Kuspi, dnes by som konečen chcela prísť po robotke domov, sadnúť, vyložiť si nohy na gauč a pozerať hlúposti v TV 😉 Ale realita bude asi taká, že sa prezlečiem, nahodím pračku, vypracem umývačku a pôjdem za manželom na nový byt, trochu to tam pospratávať a večer žehliť 😀

sylvyka
26. jún 2008

ahojte kde ste kocky ??? dnes po tej burke asi kazdemu rapluje net ked tu nik nebol chichichi
ale mala som dost som bola sama doma no ale som behala po byte ako biela pani tak som sa bala strasne
pahu ako sa mas ??? ty nemas problemy ja idem zas vybuchnut som zvedava co mi povedia zajtra na ultr. neviem ale dajako sa necitim moc dobre ☹

pahu
autor
26. jún 2008

Sylvyka, ahoooj 😀 Ty sa bojíš byť sama doma? 😀

Rozmýšľala som nad tým, prečo sa necítim nejako nafúknutá, alebo tak, ale však ja som si dnes dala len 3.injekciu Fostimonu na stimuláciu vaječníkov.. Takže podľa mňa to u mňa začne cez víkend 😀

Sylvy a piješ dostatok tekutín??? Mali by sme až 3 litre denne, skús si to spočítať, či to dodržiavaš 😉

sylvyka
26. jún 2008

no bojim sa a strasne ani si nechci predstavit tie katastroficke scenare co si viem vymysliet 😀
no pijem straaaasne vela pijem naozaj uz teraz mam 2 flasu v sebe ale ved to vydrzim 😀

pahu
autor
26. jún 2008

Sylvyka, tak potom ti nie je dobre z prehnaného stresu... Určite sa bojíš ako toto všetko dopadne, ale skús sa trošku uvoľniť 😉 Povedz si: keď to zvláda stresmenka Pahu a v pohode, tak to ja zvládnuť musím ľavou zadnou 😀 😀 😀 Fakticky 😀 Ja si to hovorím o Bianke 😀 Prepáč Bianka, ale stresovala si 😉

sylvyka
26. jún 2008

ale pahu ja stresujem aj bez ivf 😀 ja sa nebojim ako to dopadne lebo to urcite dopadne dobre 😉 ale fakt sa necitim moc dobre a to vzdy navecer no neviem ale sak uvidime 😀 uz aby bolo zajtra som strasne zvedava co mi povedia chichichi pahu nevies ako to vychadza na odber vajicok do kedy je stimulacia do 12DC?

pahu
autor
26. jún 2008

Sylvyka, mne povedal doki, že budem mať OPU najskôr v stredu 2.7. a to je 12 DC 😀 Ale to sa dozvieš až po folikulometrii 😀

sylvyka
26. jún 2008

tak oki pahu mysli na mna zitra 😅 a asi sa blizi burka fuuuuha to zas bude .... este stale sama som ...povytahovala som zo zasuviek vsetky spotrebice moj manzel zas bude mat zo mna radost ked pride chichi ale chladnicka ide 😀

myskyva
27. jún 2008

ahojte
sylvyka držim palce na dnešní UTZ,kolikátý den stimulace jsi?
pahu ty jdeš zítra viď?A břicho ještě necítíš?
To já už mám poslední 3dny nafouklý břicho jak blázen a při prudších pohybech mě píchaj vaječníky 😖 Dneska se snad dozvim kdy bude OPU,snad v pondělí...myslete na mě 😅

pahu
autor
27. jún 2008

Sylvy. myslím na teba 😀
Myskyva, ja idem na folikušku až v pondelok 😉 Takže ja sa až snáď vtedy dozviem že kedy 😀

myskyva
30. jún 2008

ahojte
pahu držim palce ať jsou dneska dobré zprávy
Já už jdu zítra na OPU,v pátek jsem napočítala 9folíků + další menší ale z těch asi nic nebude,tak doufám že budou kvalitní 😅

sylvyka
30. jún 2008

ahojte kocky! tak uz mam druhy UTZ za sebou po piatku som aj dnes bola a zevraj vajicka pekne rastu no ale vidia to na konec tyzdna OPU. no to som zvedava . pahu od soboty si picham polku decapeptylu ale fostimon zatial 3 ampulky , tak poobede tam zavolam a povedia co a ako dalej. vlastne aj ty si tam bola dnes nie ??? o kolkej si tam bola ???

pahu
autor
30. jún 2008

Ahojte 😀
Myskyva, tak tomu sa hovorí dosť dobrá úroda 😉 Teraz už len nech všetky pekne dozrú 😀

Sylvy 😀 Aj mne povedali, že mi asi zvýšia dávky hormónov, ale že asi koncom týždňa to bude, uvidíme podľa výsledkov z krvi 😉 A nebola si ty tam náhodou v béžovej sukni? A nešla si aj na interné vyšetrenie? 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre