Ivf -ket po 38. roku.

janaz2007
5. okt 2019

Mam 38 r a idem sa dat znova na ivf -ket
Cerstvy transfer mam za zebou neuspesny jedna blastocysta .

deniskafilip
5. okt 2019

Len vydrzte a nevzdavajte sa. Viem o com hovorim.

susangha
5. okt 2019

Ak by niekto potreboval bembolu alebo decapeptyl.. Posuniem

monika225
5. okt 2019

Ja som tiež v 38 absolvovala IVF bohužiaľ 3 vklady neúspešne 😢ale nevzdávame to na druhé ideme do Brna a to som mala v máji 40tku ....držím palce ✊✊✊

mata1001
5. okt 2019

@monika225 mozem saopytat kolko vas to financne stalo? (Ja mam 39r)

janaz2007
autor
5. okt 2019

@mata1001 910e plus 650e lieky plus 1080e za predlzenu kultivaciu vratane icsi je to uz moj 4 pokus cerstvy transfer neuspesny idem na ket len mam obavy ci aj vek nehra rolu
Ja uz mam 12r syna s ivf zadaril sa na 3pokus tri vlozene emrya a jedno sa uchytilo.

mata1001
5. okt 2019

@janaz2007 fuha, no to su dost vysoke sumy...velmi ti drzim palce, aby to vyslo...

janaz2007
autor
5. okt 2019

@mata1001 dakujem 🙂

ingelika78
5. okt 2019

Ja som bola na ivf v 39-ke. Prvy KET co bol zaroven aj moj prvy vklad, vysiel.

monika225
5. okt 2019

@mata1001 Nás cca 1500€ teraz sme už samoplatcovia a rátam cca 4000€

mata1001
5. okt 2019

@monika225 a vobec nic z toho nehradi poistovna?

janaz2007
autor
6. okt 2019

@mata1001 uz som 4 ivf tak nie.sme samoplatci

monika225
6. okt 2019

@mata1001 Hradí do 39 roku ženy tých cca1500 sme doplácali s poistovni

deniskafilip
6. okt 2019

@mata1001 poistovna hradi 3krat,ale aj tak tam doplacate

smajluska
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
efran
4. nov 2019

@janaz2007 mne dnes vkladali čerstvú jednu blastocystu. Ešte malým dve zmrazené. Mám 40.

janaz2007
autor
5. nov 2019

@efran mam 38 cerstvy transfer neuspesny ket neuspesny mali sme 9 blastocist uz je ich len 7 .v polke novembra mam konzultaciu na ket
Drzim ti velmi palce aby ti to vyslo🙂

efran
5. nov 2019

@janaz2007 ďakujem ti. My ešte mame 2 mrazaciky 😉. Držím ti palce

janaz2007
autor
5. nov 2019

@efran dakujem❤

efran
6. nov 2019

@janaz2007 Cítila si niečo po transfére? Ja som 3 deň po a necítim nič. Niektoré baby tu píšu, že ich bolí podbruško, že špinia a ja nič. Tak neviem či to je dobré, alebo nie...

janaz2007
autor
6. nov 2019

@efran v ketu ma poobede par krat pichlo na lavej strane vecer som malinko spinila na 6ci 7 den sa mi nafuklo brucho ako balon na 14 inak som necitila nic brala som progesteron a estrimax obe 3x1
Na 14 den som isla na hcg test test negat tak som volala do centra vysadila lieky a o 4 dni na to som dostala kramy.
Ja uz mam 12 rocneho syna a znasam to o trosku lepsie tie sklamania ako ked by to bolo moje prve babo.

susangha
6. nov 2019

Baby... Ostal mi po ivf decapeptyl a bemfola.... Decapeptyl je do konca roka... Ak by niektora potrebovala... Píšte

efran
6. nov 2019

@janaz2007 aj ja beriem rovnaké liek rovnako + prednyzol. Ja mám 10 ročnú slečnu. Ani dnes nič necítim. Ale ešte je skoro. Uvidíme...

janaz2007
autor
6. nov 2019

@efran o to to je lahsie.niektore zeny vraj vobec noc necitia .velmi drzim palce aby ti to vyslo.
Ja som to najprv vsetko pripisovala veku ze uz mam vela rokov aby som mala druhe dieta ...
Ale ako tu citam zeny maju aj po 40tiatke a riesia len prve dietatko
Tak verim ze vsetky co sme tu snazilky a cakatelky na uspesny ket ze nam to vide a budeme za nejaky cas riesit tehotenske zalezitosti❤🥰

janaz2007
autor
6. nov 2019

@susangha skus predat v centre .mne zobrali aj menopur.a dali peniazky

efran
6. nov 2019

@janaz2007 je skvele počuť takéto slova. My sme čakali dlhšie kvôli práci a cestovaniu. A keď sme sa pred 2 rokmi rozhodli že chceme mimčo, tak po polroku snaženia bum myom. Takze operácia. Po ďalším polroku po operácii, že poďme to skusit, zase myom, ktorý úplne nevyoperovali. Takze ďalšia operácia.... takze keď sme už opäť mohli, už mi klesala hladina hormónov a spontánne to nešlo...☹️

efran
8. nov 2019

@janaz2007 ako sa cítiš?

janaz2007
autor
9. nov 2019

@efran mam velmi zmiesane pocity...
Idem 19.11. Na konzultaciu a dohodnut dalsi transfer s velkym strachom idem do toho.
Tuzime po babu obaja ale najhorsie su tie dva tyzdne cakania na hcg test.
Vies ze sa musis setrit nic tazke nedvyhat.mna moja lekarka vypisala na pn az kym nezostanem tehotna co je este vacsia katasrofa pre mna .nie som na to zvyknuta byt tolko doma .po materskej co som sa vratila z prace v kuse robim a teraz bum doma a nic ... sedim a premyslam ....
No chcem to riesit az v decembri dalsi transfer alebo podla toho ako sa vyjadri lekar .tiez aj to "dlhe "cestovanie som od Bratislavy 150km co mi niekedy trva aj 2hodiny ze byvaju aj kolony dost casto rano.
Ty sa ako citis?
Ja mam vraj hormony ako 20 rocna mi povedal lekar 😁.
Ja nemam vajcovody dali mi ich prec kvoli zrastom a castym capalom vajecnikov,

efran
9. nov 2019

@janaz2007 cítim sa stále rovnako. Nič má neboli ani zmeny žiadne. Dnes ráno som nevydržala a urobila si test. Bol negatívny. Počkám do štvrtku vo mi povie doktor a uvidíme. Keďže mame ešte 2 mrazacikov. Len neviem či ísť do toho hneď Na druhý mesiac. Toľko hormónov brat...☹️

janaz2007
autor
9. nov 2019

@efran mozno nemas este dostatok hormonov abybti to test ukazal.drzim palce velmi❤
Ja som hne isla do toho po neuspesnom cerstvom transfere som na dalsi mesiac.teraz som si dala chvilu pauzu s liekmi.o tyzden mam konzultaciu a uvidime co povie lekar... si aj pn ci chodis do prace?

efran
9. nov 2019

@janaz2007 chodím do práce. Tiež keb toto nevyšlo asi by som išla hneď na ďalšie. No tiež má desia tie lieky...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre