Ivf štart November 2019

klarka0002
21. okt 2019

Ahojte. Začínam 1. IVF. Stimulovať začnem gonalom od zajtra. Ak sa nájde niekto kto tiež teraz začína, mohli by sme sa navzájom podporovať. Chodím do Ferticent BA k Dr. Maršikovi. Dôvod IVF- zlí spermiogram.

matila
16. jún 2020

@tinna34 ja mam 2 neuspesne vklady 1 Et a 1 Ket teraz mam seriu vysetreni za sebou a este musim ist na hematologiu na kontrolu, takze zatial cakame,,, zajtra uz budes mat vysledky

matila
11. júl 2020

@tinna34 ahoj prepac dlho aom tu nebola, nie nebola som ste v centre zatial riesim ine vysetrenia na ktore ma poposielali kvoli tomu ze uz som mala dva neuspesne vklady.... Kedze terminy su daleko vydim to az na september

januska777
15. dec 2021

ahojte, co odporucate robit v ten vkladu? Iba lezat ci sa aj prechadzat koli prekrveniu maternice? nejake dobre rady?

matila
15. dec 2021

@januska777 ahoj, pri prvycj troch vkladoch som odychovala lezala a ni. A pri 4 som vysavala 😂 a podarilo sa

januska777
15. dec 2021

@matila Lebo niekde som citala ze vraj chodza pomaha na prekrvenie maternice, tak ci je to pravda? lebo neviem sa docitat co a ako...

matila
16. dec 2021

@januska777 podľa mna to môže byť možné. Ale tak isto je to u kazdeho individualne. Mne pomohlo asi sjor to ze som mala ine starosti a nemyslela som stale na to

gabrielamodrykonik
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tinna34
4. okt 2022

@matila jej ahoj dllho som tu nebola ako ti dopadol 4 ty vklad ?nam po dome beha takmer 20mesacna Sárka😊❤

matila
4. okt 2022

@tinna34 ahojky, takze druhe kolo odberu vajicok som mala v auguste 2021 a vlozila som si hned dve vajicka, a teraz tu mame aj mi 4,5 mesačnú Agatku.si aj na fb?

tinna34
5. okt 2022

@matila ❤❤ jej tesim sa ano som skusim ti napisat sukromnu spravu ak sa to tu da kedze sa tu moc neviem orientovat 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre