Je lepší Iscare alebo Helios v Martine?

gamarka
26. okt 2011

Baby kde ste boli viac spokojnejší v Iscare alebo v Heliose? Zajtra by som nas s manzelom chcela objednať ale neviem kde. Plati sa aj pri vstupnom pohovore?

tinka9075
31. okt 2011

@jajuuus no možno ale nech sa už dohrá ja už chcem vozit idem už do ríše snou už som hore od piatej ráno boli sme v martine dobrú nocku ved popíšeme ešte 😉

jajuuus
1. nov 2011

@tinka9075 presne tak, ani mňa nebavia jej "hrátky" 😀 idem aj ja buvindať... budem rada 😉 dobrúúú

lenkalienka01
1. nov 2011

@jajuuus napisala som ti IP

tinka9075
1. nov 2011

@jajuuus ahoj no ako si sa vyspala dnes je ako krásne 😉

jajuuus
1. nov 2011

@tinka9075 ale celkom fajn, ale málo 😀 som išla spať o 5:00, lebo sa mi nechcelo dáko a musela som vstať už o 9:30 😅 tak som celý deň taká rozbitá...
vieš, že som si ani nestihla uvedomiť, ako bolo dnes? či u nás vôbec svietilo slnko? viem, že chvíľu hej, ale potom veru neviem 😀 som dnes mimo... som rada, že už sedím...
a ty? užila si si pekný deň? 🙂

tinka9075
1. nov 2011

@jajuuus ahoj no užila som pekný den ale teraz idem do vane zajtra skoro stávam o 5tej idem na sono do Iscare a potom do Polska na nákupy zajtra sa ozvem 🙂

gamarka
autor
1. nov 2011

Baby čo máte skúsenosti s Iscarom alebo Heliosom čo ste si museli priniesť na prvú konzultáciu? Myslím nejaké krvné výsledky alebo zdravotné záznamy.

gamarka
autor
2. nov 2011

Baby na prvé vyšetrenie v CAR je potrebné doniesť základné krvné testy od gynekologa? Potrebovali ste to? Niečo také som čitala na ich stránke (Iscare Martin)

tatinka
2. nov 2011

@gamarka ahoj , ved ked si zavola do mt iscare a objednas sa tam ti povedia co vsetko si treba priniest so sebou . myslim ze mozes priniest vysetrenia ak ti robil daco tvoj gyndos, ak nie, oni si urobia vsetko svoje, aj spermiograt tvomu muzovi urobia

tatinka
2. nov 2011

inak tiez sa pripajam ze lepsi je iscare , v heliku sme neboli spokojny, iscare v mt je lepsi a aj o nieco lacnejsi

tinka9075
3. nov 2011

@jajuuus ahoj tak včera som nestíhala ked sme prišli domov bola som unavená tak na sone boli dva folíky jeden19 a dva 15 tak zajtra iui sliznica maternice bola 12 docent povedal že pekne drž palce nech sa to už konečne podarí 😉

tinka9075
3. nov 2011

@tatinka aj my sme chodili do Heliku a velmi sme boli nespokojný tam to bolo len o peniazoch v Iscare spokojná som a konečne cítim že mi chcú pomôct 😉

jajuuus
3. nov 2011

@tinka9075 no tak super, to sa teším! 😵 jasné, že budem držať palce! 😉 a čo pekné si si kúpila v Poľsku? 🙂

tinka9075
3. nov 2011

@jajuuus ahoj dakujem no v Polsku sme pokúpili hocičo ale objednala som tam stolík tak tam o týžden ideme zase a v Iscare mi zistili aj príčinu potratov mám niečo z krvou tak celé tehotenstvo pichat injekcie 😒 ale nevadí len je záhada že som pochodila viac centier a zistili mi to až tu

lulu10
3. nov 2011

@tinka9075 ahoj nevies aku trombofilnu mutaciu ti zistili v Iscar? aj ja si budem pichat fraxik 😉 a to este nikde nerobili tieto hematologicke testy az teraz v ISCAR? ani na genetike? nam to tam robili...

tinka9075
3. nov 2011

@lulu10 vieš čo že ani neviem ja som bola taká rada že už konečne na niečo prišli ja som bola na hematologii a doktor povedal že všetko je ok ale asi nebolo 😒 a ked som prišla do iscare docentovi sa to nezdalo tak povedal že mi zoberú krv a pošlú na vyšetrenie genetiku mám naštastie dobrú to som videla na výsledkoch aspon niečo 🙂 ale ved injekcie vydržím 😉

lulu10
4. nov 2011

@tinka9075 ja som v poslednom tehu aj pichala fraxiparin a aj tak nepomohlo...

tinka9075
4. nov 2011

@lulu10 ahoj ved uvidíme čo z toho bude ale ked si pomyslím na tie injekcie tak mi je zle 🙂

tinka9075
4. nov 2011

@jajuuus ahoooooj tak iui úspešne spravené folík už bol prasknutí tak verím že sa to už podarí 😉

tatinka
4. nov 2011

@tinka9075 u nas to bolo tak isto, teiz najskor helik a sme odsisli do iscare v mt, dufam ze tuna uz sa vsetko podari 🙂

tinka9075
4. nov 2011

@tatinka aj ja dúfam lebo v Héliku to bolo len zaplat a neotravuj a v Iscare je to ako keby si prišla do iného sveta 🙂

monikad
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tinka9075
4. nov 2011

@monikad to bud rada že si nebola v Heliku aj pre mna je Iscare super všetci od doc.Tomáša až po sesrtičky proste všetci 🙂

tatinka
4. nov 2011

@tinka9075 presne tak, ja som tiez toho isteho nazoru a v iscare su aj o nieco lacnejsi

tinka9075
4. nov 2011

@tatinka sú aj lacnejší aj lepší odborníci 🙂

tatinka
4. nov 2011

@tinka9075 a ty si ako dlho chodila do heliku?

monikad
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tinka9075
4. nov 2011

@tatinka skoro osem mesiacov keby som vedela že je už Iscare v Martine tak do Helíku ani nepáchnem 🙂

tatinka
4. nov 2011

@tinka9075 ja som tiez najskor nevedela, az potom ked uz som zacala do heliku chodit,,ale nakoniec aj tak sme s priatelom sli do iscare 🙂

tinka9075
4. nov 2011

@monikad presne aj ja hovorím o peniaze mi nejde ale človek ked tam príde tak sú tam všetci usmiati vedia kto sme či ideme na výkon alebo len na sono ja sa tam tiež velmi dobre cítim a chodím tam s radostou ja verím že sme v dobrých rukách ved docent Tomáš je kapacita mne zistil prečo vždy potratím a v Heliku ich to ani nenapadlo a vedeli o potratoch 😒

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre