Je lepší Iscare alebo Helios v Martine?

gamarka
26. okt 2011

Baby kde ste boli viac spokojnejší v Iscare alebo v Heliose? Zajtra by som nas s manzelom chcela objednať ale neviem kde. Plati sa aj pri vstupnom pohovore?

illinka
24. nov 2016

Ja som chodila do heliosu ...najprv pohoda .absolvovala som iui aj ivf neuspesne. Ziadne navyse vysetrenia. A ku koncu sa mi to tam zdalo ako dalsi v poradi a to sa.potvrdilo na kontrole po ET. Z 24 vajicok ostalo len jedno embrio.ze koze sila a ked videl ze tam.nic neni.tak povedal tak nevyslo to mate dalsie. Tak ak nie pridite o.mesiac na konzlutaciu. Nic nevysvetlil. 1.minutu som bola v ordinacii a ked som povedala ze nie uz.stacilo tak ako sa.pozreli ako... a led volali vysledky z krvy boli arogantny.... sklamali ma a lutujem ze som tam vobec chodila

illinka
24. nov 2016

Podotykam.bola som na 2 ivf

martinam1812
10. jan 2017

@matulisa aj ja by som poprosila o pridanie do skupiny. Aj my sa tam chystáme. Ďakujem

babusik85
10. jan 2017

Baby absolvoval Vas drahy v Heliose Mesa/Tese?
Robi to Krajkovic, alebo urolog?

matulisa
10. jan 2017

@martinam1812 nech sa páči

martinam1812
10. jan 2017

@matulisa ďakujem 🙂

babusik85
10. jan 2017

@matulisa to je aka skupina?

kuki23
17. jan 2017

Ahojte, chodili sme do iscare MT teraz su všetci prestahovaní do žiliny, tak rozmýšlam, že skusime v žiline. Neviete prečo personal odišiel? a či to tým padém v iscare mt za niečo stoji?dakujem

marverka
17. jan 2017

Ahojte,
neostal dakomu Puregon, Gonal, Menopur? IP, moc ďakujem.

blonda123
20. sep 2017

@matulisa poprosím pridať do skupiny

rybkaaa
14. dec 2017

Ahojte...Prosim o pridanie do skupiny.dakujem

rybkaaa
14. dec 2017

Helios neodporucam, stratili sme tam akurat tak cas. Teraz chodime do iscare a je to uplne iny pristup.

henuska82
16. dec 2017

@rybkaaa kam do iscaru?

blonda123
16. dec 2017

@henuska82 aj ja by som chcela do skupinky Iscare

rybkaaa
16. dec 2017

@henuska82 ano prosim.. dakujem 🙂

maricka30
8. aug 2018

@matulisa @henuska82 ahoj ak ešte funguje skupinka ISCARE môžem poprosiť o pridanie? Ďakujem 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre