KET - máj 2021

reginaf
6. máj 2021

Nenasla som nikde taktuto skupinu, tak ju zakladam. Kludne sa pridajte, co ste absolvovali/absolvujete KET v maji 2021.
Ja som dnes absolvovala KET. Na krv mam ist 21.5. Drzim vam ako aj sebe paste, tie ktore sme si to uz prezili, vieme o com to je a verme v pozitivny vysledok krvicky 🥰

marticka85po
6. máj 2021

@reginaf ja som bola vcera a 19.5 mam krv ❤ drzim ti palce 🙏🍀🤗

reginaf
autor
6. máj 2021

@marticka85po ako sa citis? Viac oddychujes? Dnes by som chcela oddychnut, v podstate po KET som 2h spala a stale ma berie do spanku. Zajtra dam tiez este kludovy rezim, ale potom by som chcela troska v zahrade porobit. Lahke prace..
Drzim ti tiez paste, dufajme ze sa to podarilo 🥰

marticka85po
6. máj 2021

@reginaf citim sa dobre,od vcera vecera citim trosku pichanie tam dolu. Ale inak ok. 🙂 vcera som vacsinu casu prelezala a oddychovala,trochu aj zdriemla.ale dnes uz som pocas dna na nohach ale nenamaham sa 🙂 mam kludovy rezim,citam,pozeram filmy, a bola som aj na prechadzke

butterfly333
6. máj 2021

@reginaf ahoj aj aj som bola dnes na vklad na.druhý pokus tak dúfam že to dobre dopadne veľmi si to prajeme.Drzim palčeky 🙏🙏🙏

adkaaaaa
6. máj 2021

@reginaf Ahojte kočky, ja som začala od včera stimulovať, mám dlhý protokol. Ako dopadol odber??

weja07
6. máj 2021

Ahojte 🙂 pridávam sa. Dnes som 6 dpt Ket 🙏

bagiro
7. máj 2021

Ahojte,ja som dnes 8.den po Ket, pridavam testy zo vcera a dnes rana.
Ale od vcera vecera ma strasneeee bolesti brucha teda:(

weja07
7. máj 2021

@bagiro nech len pekne silnejú a je všetko v poriadku 🙏💞🍀 a kedy máš dostať ms? Máš viditeľné čiarky, mne len slabucko dnes vidno druhú, úplne slabučko 🤫🙈

bagiro
7. máj 2021

@weja07 v pondelok mam ist do CAR na krv,menstruaciu netusim,kedze pred Ket som mala neuspesne ET a vsetko sa poposuvalo.Dnes som aj zacala spinit,velmi tomu popravde neverim,uz som takyto priebeh mala.

bagiro
7. máj 2021

@weja07 inak mne sa skor zda,ze slabnu tie ciarky🙂

weja07
7. máj 2021

@bagiro a to si dnes 8 dpt? Keď ideš v pondelok na krv?

weja07
7. máj 2021

@bagiro musíš veriť že bude všetko v poriadku 🙏🍀 nepripúšťať si tie nepríjemné spomienky.. 🙏💞

bagiro
7. máj 2021

@weja07 ano, ket bol v stvrtok minuly tyzden.

bagiro
7. máj 2021

@weja07 to ano,hadam to raz musi vyjst🙂 ty mak kedy krv?

siska266
7. máj 2021

Ahojte, chcem sa spýtať či ste na PN alebo chodíte do prace. Mňa čaká prvé ifv, ešte len stimulujem 4 deň. A rozmýšľam po vklade ísť na PN. Len neviem co poviem v práci, že prečo som PN.

butterfly333
7. máj 2021

@siska266 ja idem v pondelok normálne do práce vklad bol včera 6.5.dnes som ešte doma no v pondelok už do práce že nieje dobre doma toľko ležať maternica potrebuje prekrvit teda podľa toho akú máš prácu.

bagiro
7. máj 2021

@siska266 nie,fungujem normalne bez PN;)

siska266
7. máj 2021

@butterfly333
Tak ja do prace skoro vstávam, cestujem vlakom, zo stanice chodím dlho ešte peši. V práci robím aj v kancli ale väčšinou času v archíve kde je zima, puch zo starých listín, naťahujem sa so šanonami a na vrchné regále musím rebríkom alebo na stoličku vstávať. A okrem toho sa nabehám dosť. Hore dole z archívu a do kanclu aj 10 krát za deň po schodoch. Neviem ci to je riskantné.

bagiro
7. máj 2021

@siska266 mne gynekologicka povedala,dva dni aa trosku setrit a potom fungovat ako som zvyknuta.
Ty uz mas za sebou vklad?

siska266
7. máj 2021

@bagiro Nie ja len 4 deň stimulujem, ale je to moje prvé ifv, preto to nechcem podceniť. Ved ja doma by som mala pohyb, nelezala by som, bývam v dome, mame záhradku a ja sa doma nikdy nenudím, stále čosi. Ale v robote mam stres, až moc pohybu a naťahovanie sa so šanonami okrem toho hrozí aj nakazenia covidom,lebo som každý deň s veľa ľuďmi aj v kontakte.

bagiro
7. máj 2021

@siska266 tak mozes si vziat po vklade PN.
Hlavne mat uspesny odber, potom mozes planovat Pn pri vklade🙂
Ale najprv uspesny odber👌🏻

butterfly333
7. máj 2021

@siska266 tak potom si vybav PN a bud doma pre istotu.

siska266
7. máj 2021

@bagiro Tak rozmýšľam, ze tak spravím. Len v robote budú nadšení asi,lebo ma budú musieť zastupovať. Ak by to vyšlo, nevieš odkedy by som mohla ísť na rizikové? Musím aj vymyslieť s čím pôjdem na PN,s doktorkou som dohovorena že mi vyjde v ústredí, ale musíme niečo vymyslieť. Áno odber je dôležitý. A pri stimulovani ste aj cítili vaječníky, ja zatiaľ ani moc nie. Večer sa mi zdá keď som v kľude, ale neviem ci to je ešte z MS alebo už sa mi vajíčka tvoria.

siska266
7. máj 2021

@butterfly333 No mam tam veľa nástrah a nechcem to podceniť. Budu všetci ma riešiť v práci, lebo niekto ma len Pčko a už všetci zisťujú kto kde bol.... A keď to nevyde, potom ma v robote zožerú asi 🤦‍♀️ a hrozí ze ma chcú dat aj od júna na iné miesto kde nechcem za svet ísť, tak keby to vyšlo teraz by bolo Top úplne.

bagiro
7. máj 2021

@siska266 ja som mala bolesti pred odberom, ale hrozne hlavne po, ale vsetko sa da vydrzat🙂
Urob ako tebe vyhovuje,aby sa sa ty citila komfortne,ja som si nic dopredu neplanovala napr, nechcela som sa zbytocne stresovat,kazda to ma z nas inak,aj fyzicky aj psychicky,niektore maju fakt mini a kratko bolesti,niekto zas intenzivnejsie,plus aj kazdy vklad je iny popravde. Hlavne najprv mysli pozitivne na odber,od toho sa odvija dalej...nemysli uz tak skoro dopredu;)

siska266
7. máj 2021

@bagiro No tak ja veru stresujem akosi. Pozerám kedy asi bude výber kedy vklad kedy si zoberiem dovolenku odkedy PN co poviem a podobne. Musím sa asi ukludnit. Výberu aj vkladu sa dosť bojím ja som veľká streska zo všetkého..

bagiro
7. máj 2021

@siska266 len to nie je dobre:( ked dopredu sa takto stresujes, ale to ti len radim.
Vypni,maj teraz len pred sebou odber. To nech je pre teba teraz meta,ciel.
Ja som 8 den po Ket a kde este riesit rizikove.Mna caka v pondelok krv, ine este ani nahodou neriesim.

siska266
7. máj 2021

@bagiro No ved ja viem, že utcite to nie je dobre sa stresovať. Ale neviem ani poriadne co ma čaká a neviem ako sa nastaviť. Ze byť pozitívna že to proste výde alebo sa obávať, lebo potom zase to veľké sklamanie. Jaj tak ty už máš za sebou aj KET. A už si aj testovala, či vydržíš do pondelka? A kam chodite do akého centra?

bagiro
7. máj 2021

@siska266 ja uz mam za sebou viac pokusov.
Nesmies si to tak pripustat,isto citas dookola,ze psychika robi vela... ja som uz zas po vklade a dalsi tyzden idem na krv.To je omnoho horsie cakanie,pred odberom to je nic este,ver🙂
A to ma aj dva odbery za sebou...

adkaaaaa
7. máj 2021

@reginaf Dievčatá aký máte zdr. Problém keď ste išli na ivf?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre