KET - na čo sa pripraviť a ako zvýšiť úspešnosť

snehulka0610
8. júl 2020

Ahojte dievčatá, ccela by som od vas pomoc ohladom KET. Bola som na IVF v Iscare Bratislava - zial ET neuspesny a do toho som dostala este ovarialny hyperstimulacny syndrom. Teraz som sa odhodlala o prvy KET a chcela by som vas poprosit o rady a skusenosti ako nic nepokazit. Mam trombofilnu mutaciu takze od 1 dňa menštruácie si začinam pichat fraxiparine a do toho uzivat 3x2 tablety estrofem denne.Aku priravu ste mali vy? Co by ste mi odporucili?? Dakujem krasne

ardnaxela9293
5. aug 2020

@snehulka0610 Tak si ma ukľudnila, veď klesnúť nižšie teraz uz snáď nemôže, keď beriem poctivo lieky... Držím Ti palce, nech Ti to tento mesiac vyjde, mne tiež zostáva už len modliť sa😇 Asi ma bude čakať po sobote najdlhších 10 dní v živote 😥

snehulka0610
autor
5. aug 2020

@ardnaxela9293 viem co prezivas musime si drzat palceky a dufat ze uz vsetko dobre dopadne a ked nie stale je nadej...musime mysliet pozitivne ❤️

ardnaxela9293
5. aug 2020

@snehulka0610 presne tak 😊

rena_1
5. aug 2020

@ardnaxela9293
Držím ti moc palce 😊
tiež chodíme do Heliosu som po odbere, máme ísť na KET tak tiež ešte neviem čo robiť a nerobiť 🙂 snáď bude všetko ok a dúfam že v centre robia všetko preto aby boli úspešný ☺️

ardnaxela9293
5. aug 2020

@rena_1 Ďakujem Ti aj tebe veľa štastia prajem 🙂 ste tu všetky také milé dievčatá 😇

luckalatte
9. nov 2020

@rena_1 Dobry den, ako prebiehala priprava pred KET a ako ste dopadli. Na co si dat pozor a comu sa vyhnut.
Dakujem

rena_1
9. nov 2020

@luckalatte Mne odporúčali veľa bielkovín a tekutín 2-3 litre. Pár dní pred som si vkladala progestenal a po vklade som si dala voľno pre dobrý pocit že som pre to spravila všetko 😊 náš prvý KET bol úspešný som v 14 Tom týždni a dúfam že všetko ostane v poriadku 🥰

ardnaxela9293
11. nov 2020

@rena_1 Ahooj, pozeram, ze sme si tu pisali par dni pred KET, gratulujem Ti a prajem nech všetko dobre dopadne, mne sa tiez ten 1. KET podaril, momentalne som 16+2tt. Začiatky boli síce ťažké, do konca 11. týždňa som pravidelne bud krvacala alebo spinila, ale chvalabohu uz je to za mnou, aspon dufam! Drzim ti palce! 🙂

luckalatte
11. nov 2020

@rena_1 mna caka odber vajicok a potom o mesiac ket. Tak snad dojdem do uspedneho konca.
Dakujem

rena_1
11. nov 2020

@ardnaxela9293 jeej super aj ja gratulujem aj ja som pár krát spinila 😔 ale dúfajme že bude všetko ok do konca držím palce 🙏😊

rena_1
11. nov 2020

@luckalatte určite držím palce aby to vyšlo ✊😊

luckalatte
14. nov 2020

@rena_1 Dakujem

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre