KET v marci 2021

ivanka0603
23. feb 2021

Ahojte, chystá sa niekto na KET v marci?

luckalukas_1
14. mar 2021

@aluska1404 tak urcite treba dufat, nadej umiera posledna 🙏🙂 ale vsetko bude tak, ako ma byt.. kazdopadne ti velmi drzim palce🤞🍀🍀🍀 musi sa to konecne podarit!! ❤️ .. ja som sa na to tak nastavila, ze ked sa to nepodari, tak sa nic nedeje ved aj bez deti sa da zit, budeme s manzelom dvaja, tak ako aj doteraz a budeme si uzivat zivot vo dvojici 🤷😊
mala som 17 folykulov, 16 vajicok, 15 zrelych kt. sa podarilo oplodnit, a vcera na 3.den PK sa pravidelne delilo 7.. zvysne 8 sa vyvyjaju pomalsie, asi z nich nic nebude a pocitam este aj z tych zdravych 7 to dnes a zajtra niektore este vzda.. ja uz vidim take hororove scerane ze po pondelka mi na vklad neostane nic ani jedno 🙈

aluska1404
14. mar 2021

@luckalukas_1 Ďakujem pekne si zlatá presne ako vravíš aj ja už po tom všetkom som rovnako nastavena s mužom sme už 16 rokov a mam 35 takže my sme už aj zvyknutý a tiež si budeme užívať ak by nie. Život ide ďalej. To mate krásne čísla. Nezáleží na číslach ale na kvalite prvý krát som mala 16 a len dve blastocistu na vklad. A druhy krát 6 a 4 Blastocisty.Tebe vkladajú všetkoaj tie menej vyvinute? Viem ze v niektorých centrách to robia. Ďakujem za podporu🍀🍀🍀

ivanka0603
autor
14. mar 2021

@lenja227 ďakujem, potom daj vedieť ako ste dopadli.

frosinqaa
15. mar 2021

Ahojte,Pripájam sa k Vám, idem na KET /úspešný snáď/ 19.3.2021 😊

aluska1404
15. mar 2021

@frosinqaa Držím palce🍀ja som bola včera na vklade to je za chvíľočku už len

aluska1404
15. mar 2021

@frosinqaa A kam chodíš? Kolkaty krát?

aluska1404
15. mar 2021

@luckalukas_1 Ahojcek držím dnes palce dúfam že sa bude dnes konať a ako sú na tom ostatne bublinky? Ja v pohode včera všetko v poriadku embryjko sa dobre rozmrazovanie tak už len dúfať ze sa mu tam bude po toľkých rokoch páčiť. ❤️😀

luckalukas_1
15. mar 2021

ahojte baby, tak mam za sebou prvy ET 🙏 snad uspesny
na krv mam ist uz o 11 dni, nieje to trochu skoro? 🤷 ja som pocitala s tym ze pojdem o 14 dni 😁 ako mne jedno, len ci tak skoro ukaze krv?

aluska1404
15. mar 2021

@luckalukas_1 Ja na krv ani nechodím naposledy ma zblbli ze to vyzerá super Maternica je krásna ze vypadá ze sa podarilo a nakoniec hcg 0. To je určite najpresnejšie zobrať krv. Ja som sa dohodla ze pokiaľ nebudem krvácať ze pôjdem na gynekológiu k svojmu. Tak sme skoro na rovnako ja včera ty dnes. Držímesi palce ❤️🍀🍀🍀Baby aj testujú ja už nie

aluska1404
15. mar 2021

@luckalukas_1 A ako ostatné embryjka?zabojovali???

luckalukas_1
15. mar 2021

@aluska1404 to mi je luto, vidim ze si si uz vytrpela dost 😕 preto verim ze to uz musi vyjst konecne!! 🍀🍀🍀
aj ja idem na krv k svojmu gyn. lebo CAR mam strasne daleko, potom uz len zavolam ze ako to dopadlo, ci sa ujalo alebo ideme do KET 🤞😁 musime verit
tych 7 co sa delilo pravidelne, tak prezili vsetky, 1 mi vlozili a ostatne sme dali mrazit 😊 o ostatne co boli pomalsie sa eozhodne zajtra, ze mozno sa spametaju, ale to uz vobec neriesim 👍

aluska1404
15. mar 2021

@luckalukas_1 Presne tak super veru máš pravdu ale aj tak napriek tomu nevzdávam😀 a to ešte boli aj iné zdravotné problémy. Ale to už je za mnou a som rada ze som pre teraz ZDRAVÁ.To je krásne číslo môžem sa spýtať koľko máš rokov? Lebo to mate naozaj veľký počet a to malo kedy sa podarí toľko mraziť aj kvalitné keď sú.

luckalukas_1
15. mar 2021

@aluska1404 no su zeny ktorym sa to podari az na XY pokus, hlavne treba bojovat a verit ze sa to podari 🙂
chvala bohu su 🔝 kvalita 1 🙏 ..mam 24 a ty?

aluska1404
15. mar 2021

@luckalukas_1 Tak to mladučká preto ešte rezerva super. Ja 35 a chodím do centra od 26

luckalukas_1
15. mar 2021

@aluska1404 fiha, tak mas za sebou dlhu cestu, myslim ze uz prisiel cas aby sa to konecne podarilo ❤️

aluska1404
15. mar 2021

@luckalukas_1 Veru tak dlhu dlhu cestu ale stále verím že sa podarí keď by som neverila už by som to všetko neabsolvovala.

maja5741
16. mar 2021

@ivanka0603 ahoj ano ja🙂

ingris
5. apr 2021

Ahojte pripajam sa ako ste dopadli ja som dnes 3 den po ET je tu niekto na tom podobne?

ivanka0603
autor
5. apr 2021

@ingris ahoj, ja som dnes 6ty deň po KET a trpím nespavosťou 😁🤔

ingris
6. apr 2021

@ivanka0603 ahoj mas aj nejake ine priznaky okrem nespavosti mas prvy ET

ivanka0603
autor
6. apr 2021

@ingris prvé 3 dni som mala pichanie, inak nič. Dnes som robila test a je snehobiely, tak asi nič. Toto bol môj 4ty vklad. Už máme dve detičky. Vždy sa podaril čerstvý ET, ani prvý KET nevyšiel a asi ani teraz.

ingris
6. apr 2021

@ivanka0603 ja mam3 vklad ale 2KET z cerstych sa ujal ale neudrzalo sa z 2 KET mame synceka teraz uvidime. Este nemusi znamenat ze nie si tehotna mne pri malom ukazal test az na 8 den aj to bol duch.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre