KET - dve vajíčka a jedno z toho zmrazené

lucilalu
1. mar 2019

Baby je tu niektora pred KET?Mna to caka v stredu.prvy krat.Dufam to vyjde.mame len jednu zmrazenu blastu.viac sa nepodarilo.mali ste niektora tiez iba dve vajicka z toho len jedno zmrazene?

snehulienka8
1. mar 2019

@lucilalu kolegyna mali len jedno a uz je z toho 13r pubertak😉

lucilalu
autor
2. mar 2019

@snehulienka8 jej takze nadej tam je 😉

snehulienka8
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
capretto
2. mar 2019

@lucilalu kamoška takto mala iba dve... prve čerstve sa nechytilo a to druhe zmrazene ano 🙂 držim palce

lucilalu
autor
4. mar 2019

@capretto ďakujem 😉

sabina1996
6. mar 2019

Mala niektorá z vás bolesť v podbrušku po KET priam až vaječníky vás pobolievali?

lucilalu
autor
6. mar 2019

@sabina1996 ja som bola dnes.takze ti mozem neskor napisat ako sa citim.ty si kedy bola?

sabina1996
6. mar 2019

Ja som bola minulý týždeň v utorok. Všetko bolo super len ma pobolieva v podbrušku miestami sa ťahá bolesť k vaječníku. Mala ste niektorá takú skúsenosť?

lejduska
7. mar 2019

@lucilalu ahoj, ja som po a stale v ocakavani 😁 ako sa citis?

lejduska
7. mar 2019

@sabina1996 ano aj mna skor pri vajecnikoch pobolieva. Mas okrem toho aj ine priznaky? A vies uz výsledok?

lucilalu
autor
7. mar 2019

@lejduska zatial uplne normalne.beriem estrimax a picham prolutex.

sabina1996
7. mar 2019

Na krv ma ísť po 14 dňoch. To bude až budúci týždeň v utorok. Pocity nemám žiadne. Žiadne zmeny som nepostrehla dokonca aj som si test spravila a bol negatívny. Ja už od toho veľa neočakávam.

lejduska
7. mar 2019

@lucilalu hmm co je to za injekciu, nepoznam. Ja mam klasicky estrimax a progesteron. Prsia ma bolia + od KET aj brusko s prestavkami, aj krize

lejduska
7. mar 2019

@sabina1996 cize ziadne zmeny? Ono to aj tak neni smerodajne kedze vsetky zmeny na tele rovnako spospbuju aj liekmi takze clovek nevie. Ktory den si testovala? Skusaj dalej, držím palce

bozidaratrppp
7. mar 2019

pivhate aj flaxiparim 03???? by som sa rada opytala

bozidaratrppp
7. mar 2019

ja som bola5.2. na ket a dnes ma boli v podbrusku

bozidaratrppp
7. mar 2019

newem ci je to zle

sabina1996
7. mar 2019

Ja užívam estrimax a medrol. Injekčne prolutex a fraxiparin+ progesteron vaginálne. Dali mi toho viac lebo naposledy som začala predčasne krvácať. Testovala som sa 6 deň. Ale už to ani neskúšam radšej.

lucilalu
autor
7. mar 2019

@lejduska je to progesteron tiez.v injekcii

lucilalu
autor
7. mar 2019

Uzivate aj kyselinu listovu?od akej firmy.je ich tak vela ze sa neviem rozhodnut.vcera som kupila v lekarni.beriem len odteraz.

lejduska
7. mar 2019

@sabina1996 jasne, ved to je najhorsie ze pridavaju ďalšie lieky az po neuspechoch. Dobre to bude, budeme obe maminky

sabina1996
7. mar 2019

Ja som si kúpila Femibion1-planovanie tehotenstva. Obsahuje to aj kyselinu listovú a ďalšie látky pre nás prospešné.

lejduska
7. mar 2019

Ja mam kys. listovu tie obyc a beriem ich uz mesiac

bozidaratrppp
7. mar 2019

estrimax medrol frax 3 den som trochu pobolieva v brusku a vy ,.???

lejduska
7. mar 2019

@bozidaratrppp mna boli brusko od ketu nie vkuse miestami,

bara6092
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
bara6092
7. mar 2019
bara6092
7. mar 2019

Ahojte, tiež ma to čaká budúci týždeň. Lieky som odmietla, budem užívať iba fraxiparin a samozrejme progesteron. Od hematologicka mam kys.listovu a Dcko....opat som zvedavá. Ale klinika mi menej pomáha ako prirodzene otehotnenie. 🤔

salonka28
7. mar 2019

Ahojte mňa tento mesiac čaká jet tak uvidím potom..napíšem držím vám palceky

sabina1996
7. mar 2019

Mňa pobolieva brucho stále sem tam ma pichne pri vaječníku ale ináč nič

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre