Koľko dní po KET ste mali pozitívny tehotenský test?

syl80
3. feb 2009

Verim, ze toto tu uz bolo x-krat popisane, ale neviem sa dopatrat k presnym cislam dni po KET (iba po ET)...a kedze na krv po KET sa chodi az na 14den (ET je 10), aky je v tom casovani rozdiel?

Kolko dni po KET sa vam objavila druha ciarka na teste?

hadassah
19. jan 2013

ahojte zienky, viete mi povedat,koľko dni pred KETom rozmrazuju embrijka? Oni este po rozmrazeni musia sledovat,ci sa dalej delia?

pawlla
19. jan 2013

@kuspitka na revizi jsem byla na konci dubna a na konci srpna jsem uz byla na KET

siinda
21. jan 2013

@hadassah ahoj ,,viem presne v sobotu ho rozmrazili v nedelu mi volali že sa zacalo peke delit a dnes rano som bola na vklade 🙂

hadassah
21. jan 2013

@siinda ahoj,ja som bola na vklade v piatok, obe embrijka sa rozmrazili v poriadku,len som sa zabudla spytat na toto. Cez vikend som doma oddychovala. Velmi chcem,aby to vyslo.

siinda
21. jan 2013

a volali ti vo štvrtok?..tak sme na tom podobne,,kedy chces testovat? a kolky pokus to je? a hlavne klud,,nemaj v hlave len toto..zamerajnsa na cinnosti ktore si robila doteraz a v piatok sa ukaze...ake mas pocity?

siinda
21. jan 2013

@hadassah a volali ti vo štvrtok?..tak sme na tom podobne,,kedy chces testovat? a kolky pokus to je? a hlavne klud,,nemaj v hlave len toto..zamerajnsa na cinnosti ktore si robila doteraz a v piatok sa ukaze...ake mas pocity?

kuspitka
22. jan 2013

Tak to je supet,ze sa vam rozmrazuju pekne embria ja ma posledne dve a zajtra mi budu volat.
@siinda
@hadassah brali ste aj lieky pred KET?

hadassah
22. jan 2013

@siinda mne nevolali,az v centre mi povedali,ze su odmrazene,ked som cakala na transfer. O 14 dni si mam ist dat zobrat krv a zavolat im vysledok. Zatial necitim nic zvlastne,ale asi je skoro.

hadassah
22. jan 2013

@kuspitka ja beriem od 1 dc estrofem 3x1 a od 10 dc utrog. 3x2. Sliznicu som mala na 10 dc 11 mm,tak transfer bol na 14 dc.

siinda
22. jan 2013

@kuspitka aha užcitam že dve,,tak coho sa bojis? a das si vložit dve? alebo jedno? ano lieky beriem estrofem 3x2 a este ten jeden tiež 3x2 a na vklad ides vo štvrtok..podem držat vsetky palce

siinda
22. jan 2013

@hadassah to fakt? a kam chodis? to si neviem predstavit sa tam dotrepat pod Diazepanom a aby mi povedali že nič,,podla mna je to lepsie ked zavolaju dopredu,,,či? presne aj ja o 14 dni idem na krv..ja som vcera trosinku krvacala,,ale to asi nic neni a pijem vela caju a som doma ,,drahý mi nedovoli ano po schodoch chodita to mame spalnu na poschodi 😉 este aj psika chodi vencit,,este zajtra ostanem doma a potom zacnem v miernom tempe pracovat,,ale super že tu mam spolubojovnicku,,prvý krat si?

kuspitka
22. jan 2013

@siinda
@hadassah ja lieky nebetiem na 13den som mala 8mm.bojim sa toho rozmrazenia ,chcem si dat ken jedno vlozit

siinda
22. jan 2013

@kuspitka tak to si stastný človek že bez hormonov,,inak jedna kočka odtialto tiež isla bez stimulky na KET..

kuspitka
22. jan 2013

@siinda tak lekar nechcel mi dat po kyretazi lieky.

siinda
22. jan 2013

@kuspitka aha,,ale keby si ich potrebovala tak ti ich da,,alebo da neskr KET a kedze mas super skznicu tak netreba a to je velmi dobre,,lepsie ako s liekmi,,embrijko bude matprirodzene prostredie a po čisteni je vacsia pravdepdobnost uchytenia lebo sliznica je prekrvena,,dopadne to dobre

hadassah
22. jan 2013

@siinda z centra by asi zavolali vo stvrtok,aby sme nechodili,ak by sa nerozmrazili dobre. Aj ja som este doma. Ale uz neviem lezat. Idem zehlit,v nedelu som navarila aj obed. Aj by som sa isla prejst von,ale je otrasne pocasie. Zbehnem len do lekarne,nemam uz femibion a ecko. Ja som myslela,ze uz nieco budem citit, prsia,maternicu,ale nic. My sme mali mat ET v sept. ale som mala OHSS, tak sa muselo mrazit.

kuspitka
22. jan 2013

@siinda este sa mu embrio rozmrazit som 5mesiacpo kyretazi....a mala do 4mms tak uvidime.

tigi
22. jan 2013

ahojte 🙂

@hadassah moc ti drzim palce, som na teba myslela. 🙂 priznaky zatial mat nemusis, mne prsia nastupili asi az tyzden po potvrdeni hcg z krvi. 🙂 ale to co mi napovedalo ze to vyslo, bolo, ze uz siesty den po ketku som zacala mat knedlik v krku a zacalo mi byt zle. 😉

ostatnym kockam cakatelkam moc drzim palce, ja som bola na KETku teraz v decembri a vyslo nam to. prajem aby to vyslo kazdej z vas. 😵

siinda
22. jan 2013

@hadassah aha tak už rozumiem , možno budu volat zajtra,,mohli by,,tu v Ba je už krasne vsade sneh

siinda
22. jan 2013

@kuspitka dost dlha pauza aspon si sa zregenerovala

hadassah
22. jan 2013

@tigi ahoj, pevne verim, ze sa embrijkam u mna paci a ostanu so mnou. Ja som stale hladna, to asi z toho estrofemu. Dam ti vediet,ako sme dopadli.

cucoriedkacucoriedka
22. jan 2013

@tigi blahozelááám...nech o dôjde do zdarného konca🙂

mm13
23. jan 2013

Ahojte, som 3 deň po vložení embria a mám príznaky ako pred menštruáciou . . . neviem čo si mám o tom myslieť . . . nemáte s tým niektorá skúsenosť ?

pet1308
23. jan 2013

@mm13 to môže byť zahniezďovanie 🙂 , aj u mňa sa po ET na 3.deň objavovalo také pobolievanie v podbrušku a teraz po KET to bolo ešte skôr.držím palce, nech sa embryjko pekne zahniezdi 😉

mm13
23. jan 2013

Ďakujem krásne 🙂 už som bola naľakaná . . . hneď mi je lepšie 🙂

mm13
23. jan 2013

A neaké špeciálne vitamíny alebo niečo podobné netreba brať ?

mm13
23. jan 2013

A aký je rozdiel medzi ET a KET ?

pet1308
23. jan 2013

@mm13 no určite kyselinu listovú, ja užívam Femibion 800 a inak užívam aj zinok a b-komplex, lebo sa mi robievajú kútiky na ústach.

pet1308
23. jan 2013

@mm13 ET je transfér embrya hneď po oplodnení a kultivácii a KET je transfér rozmrazeného embryjka, ktoré nám ostalo po IVF-ku a bolo v mraziačiku.

mm13
23. jan 2013

Ďakujem krásne a držím palce 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre