Koľko dní po KET ste mali pozitívny tehotenský test?

syl80
3. feb 2009

Verim, ze toto tu uz bolo x-krat popisane, ale neviem sa dopatrat k presnym cislam dni po KET (iba po ET)...a kedze na krv po KET sa chodi az na 14den (ET je 10), aky je v tom casovani rozdiel?

Kolko dni po KET sa vam objavila druha ciarka na teste?

duda223
6. mar 2017

@joannita prvykrat boli mrazené 3 spolu a vkladali sme len 2. To tetie bolo vitalne,tak ho znovu mrazili

joannita
6. mar 2017

@duda223 aha, a kam chodis? V GYNFIVE vraj mrazia po 2.

joannita
8. mar 2017

@desza17 Ahoj, ako? Robila si uz test? 🙂 Priznaky mas? 🙂

desza17
8. mar 2017

@joannita ahoj,trosku sem tam pichne v podbrusku.dnes 9.dpt bol rano test takyto

joannita
8. mar 2017

@desza17 waaaw ved to je brutalna čárka :D a este k tomu na 9 den! Uzasne, gratulujem! Setri sa a oddychuj ;)

desza17
8. mar 2017

@joannita dakujem za povzbudive slova💞

sofia1
8. mar 2017

@desza17 krasne😊👏👏👏

miskab
10. mar 2017

Babulky prosiiiim nema niekto na predaj menopur?

joannita
10. mar 2017

@miskab pozerala som doma ked som si citala tvoju otazku uz v inej teme, lebo viem ze som mala este 3injekcie niekde doma, ale neviem ho najst. Pri stahovani som ho niekam dala a netusim kam.

miskab
10. mar 2017

@joannita Ahoj dakujem ze si napisala , poslala som IP 🙂

joannita
10. mar 2017

Baby neviem co mam robit :( UZ som to sem pisala, ze som po KET 8.2. a hcg rastie zufalo pomaly. Na 14 den som mala len 23j o par dni neskor znova 23j o par dni znova 28j. Pri 28j som sa pytala lekara ci to neukoncime, ze podla mna to nemy zmysel. On ze nie, ze cakame dalej. Tak ok, tak som sla znova na krv tento utorok, hcg 50 a dnes znova - cize o 3dni a hcg 120j. Dnes mi robili aj sono a povedal mi dr. ze nic nevidi, co je si myslim logicke nie? Ako moze vidiet nieco pri 120j?
No a dnes ked som si volala po vysledky tak lekar nebol nadseny, ze 120j je malo a ze bud mam vysadit lieky a odkrvacat to - cize koniec, alebo ze este pockat do utorka a znova na krv. Pravdupovediac som bola prekvapena z jeho reakcie, aj ked samozrejme ja viem ze 120j. je zalostne malo vzhladom k tomu kedy som mala KET, ale myslela som si ze dolezity je narast hcg. A za 3 dni mi narastlo o 2,5x.
Nerozumiem potom naco ma volal na krv ked som mala hcg opakovane 23,23 a 28? Spm z toho debil :(

nela17
13. mar 2017

@desza17 to je krasna druha ciarka. Gratulujem. Drzim palceky 😉

nela17
13. mar 2017

@joannita ako si sa rozhodla? Ides este v utorok na krv alebo si vysadila lieky?? Ja som este nepocula o takych nizkych hodnotach hcg ale nikdy nevies, velmi rada by som ti to dopriala 😉 daj vediet ako pokracujes. Ja idem v piatok na konzultaciu tak uvidime co dalej..

nela17
13. mar 2017

@duda223 to mi je luto ze to nevyslo. Ale hlavy hore. Kym sa da treba skusat. Raz to predsa musi vyjst 😉

joannita
13. mar 2017

@nela17 jasne, zajtra idem na krv. Nevedela by som to len tak sama ukoncit, chcem spravit vsetko aby som si nemusela nic vycitat. Som zmierena ze asi nic nebude z toho, takze som v pohode 🙂
Ja som o takych nizkych hodnotach uz citala a vela x to dobre dopadlo. Ale vela x nie 🙂

nela17
14. mar 2017

@joannita drzim palceky, daj vediet ako si dopadla. Ja idem v piatok na konzultaciu, tak uvidim co mi povedia, aky bude postup dalej.

joannita
15. mar 2017

@nela17 padlo mi to zo 120 na 10. Takze koniec....

nela17
15. mar 2017

@joannita to je mi naozaj luto. Ale nevzdavaj sa. Ja viem ze sa nam to raz vsetkym podari 🙂 a mate este mrazacikov? Ci aky je postup teraz pre vas?

joannita
15. mar 2017

@nela17 Ja som aj pocitala s tym ze to nevyjde, ved odzaciatku to bolo take....spomalene cele. Ale zasa ma to tak sklamalo. Vzdy si hovorim ze nebudem to tak prezivat, ale kazdy dalsi neuspech ma tak zasiahne :(
Mame este 5 mrazakov, takze este take 2 pokusy mame. Chcem verit tomu, ze ked pri 2 pokusoch som vzdy otehotnela, ze otehotnem aj 3. x
Dakujem ti pekne, si mila. Ty si este nebola na vklade?

vanilka3
16. mar 2017

Ahojte, chcem sa len spytat v ktory den cyklu ste mali KET??? Ja mam ist na KET v aprili po sviatkoch, ale to uz budem mat 19. DC a viac. Zda sa mi to neskoro, pretoze plodne dni mam vzdy skor. A uvazujjem, ze by som si to radsej odlozila o mesiac. Tak neviem.

desza17
16. mar 2017

@vanilka3 ja som mala na 20.dc

vanilka3
16. mar 2017

@desza17 Dakujem za odpoved 🙂 aj dievcata v skupine mi odpisali, ze je to OK. No, zlakla som sa, ked po rozhovore s Dr. som si to doma este preratala, a vyslo to az na tie tie dni po ovulacii. Tak, ale odlahlo mi, ze je to OK. Inak by som sla este za doktorom, ci sa nepomylil 😝

desza17
16. mar 2017

@vanilka3 niet zac...vela,stastia..potom sa isto ozvi a posli //👍😉

vanilka3
16. mar 2017

@desza17 dakujem, a tebe blahozelam k cerstvemu tehu 🙂

stella25
16. mar 2017

@vanilka3 ja som bola na 21 DC az. Kedze ti vkladaju uz niekolko dnove embrio, tak je to od ovulky posunute.

joannita
16. mar 2017

@vanilka3 ja som mala ET na 21. Den

nela17
17. mar 2017

@joannita ja zacinam dalsi cyklus. Hormony, punkcia a tak. Takze niekedy cca za mesiac bude odber a cele odznova 🙂 ja som z 3 pokusov bola raz tehotna 10tt. Tak to si natom super ze si 2krat skusala a 2krat sa chytilo. Mozno sa skus informovat na imunologicke a hematologicke vysetrenie. Mozno tam je nieco preco sa to neudrzi a pri dalsom pokuse by to mohlo pomoct 🙂

joannita
17. mar 2017

@nela17 dakujem, ja riesim imuno aj hemato hned odzaciatku. Beriem medrol aj fraxiparine. Prvy x som prisla o dvojcata v 9tt koli nejakej zrazenine. Krvacala som a nelezala som (nekazali mi) a teraz sa slabo uchytilo asi si myslim. Niekedy je aj imunilog a hematolog kratky na prirodu 🙂 Aj my ideme hned na dalsi pokus, o mesiac. Dovtedy si dopriavam veci, ktore som v tehotenstve nemohla 🙂 slaba nahrazka, ale aspon nejaka 🙂

sasenka6
5. apr 2017

Ahojte dievčatá, chcela by som oživiť diskusiu lebo nejak viazne, som druhý deň po KET, a vkladali mi 100 bunkovú A/B blastocystu. Viete co znamená to A/B ? Nikde som to nenašla . A este prosím našla by sa nejaká kočka ktorá by mi napísala rozdiel medzi hatchujucou blastocystou a expandovanou?
Ďakujem krásne a držím všetkým palčeky 🙂

ckatka
11. apr 2017

@sasenka6 to bude asi hodnotenie - akoze A je najlepsia, B je druha najlepsia,...chapes,... 🙂
mne vkladali 8 bunkove embryjko iba ...tak som zvedava 🙂 ale tiez vraj prvotriednej kvality...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre