Koľko folikov ste mali pri prvom ultrazvuku?

mikema
10. feb 2016

Ahojte,

kedy ste mali prvy ultrazvuk pocas stimulacie a kolko folikov ste mali? Zmenilo sa to pri drhom ultrazvuku?
Dakujem!

tebe
21. feb 2016

Ahoj ani neviem kolko som ich mala,ale myslím,ze 9,pri odbere mi vravela 10 a získaných vajíčok bolo 9.neviem,ci to je malo,alebo stačí...ale dnes mi volali,ze sa ich podarilo oplodniť 7,vcera som mala odber,tak uvidim,ako to bude pokračovať ďalej...

mikema
autor
21. feb 2016

@tebe Drzim palce!

zuzanna_sc
21. feb 2016

@tebe čože,to až toľko?ja som pri stimulovaní pred IUI mala jedno jediné (bola som na IUI 3x- pri každom som mala len jedno,ani jedno nebolo neúspešné),brala som clostilbegyt.

tebe
21. feb 2016

@mikema dakujem .dufam,ze to uz vyjde 😀

tebe
21. feb 2016

@zuzanna_sc ja som pred IUI mala pregnyl.tiez som bola 4x a nic,teraz uz som bola pred IVF a pichalo som Purego,otgalutran a ovitrell,pred a užívam este a teraz beriem utrogestan..užívam aj mestom,lebo mam dosť obranných látok v delohe,surbifer na anémiu a letrox100 na štítnu zlazu

tebe
21. feb 2016

*oprava Puregon,orgalutran a užívam Medroll, mi ten automaticky slovník zožerie všetky nervy 😂😂..u nas sú problémy u oboch😞

zuzanna_sc
22. feb 2016

@tebe tak to je pekné spektrum liekov,u nás je problém len vo mne,mám PCO,držím palce,nech sa Vám to podarí 🙂

tebe
22. feb 2016

My mame kolísavý spermiigram,ale častejšie je zlý ako dobrý a este všetky moje problémy ..no sme sa našli..dakujem ti.dnes mi volali,ze z tých 7 oplodnenych sa 2 vyvíjajú pomalšie,takze ich mam este 5..dufam,ze mi do ET dáke ostanú..aj ja ti držím palce a ak sa možem opýtať PCO je co?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre