Môže ísť so mnou muž na prvý ultrazvuk?

10. aug 2023

Môže ísť na prvý ultrazvuk muž somnou ku gynekológovi !tak že by bol primne a videl či až potom keď sa robí už len sono.

andrea_82
10. aug 2023

Vacsinou doktori volaju az po vysetreni zospodu, ked uz robia len sono.

pribinak
10. aug 2023

Zalezi od doktora. Niekde už sono zo spodu nerobia, len cez brušnú stenu a tam muž v pohode môže byt

ninka99865
10. aug 2023

Myslíš úplne prvý na potvrdenie tehotenstva? Alebo prvý čo sa robí v 13 týždni?
Na tom na potvrdenie sa robil zo spodu a to muž nebol v 6+3
Ale v 13 týždni bol a ten už bol cez bruško

selest
10. aug 2023

Zalezi od dr, moj dr vola muza pacientky dnu po vysetreni cisto len na sono. Byvala dr ma aj vysetrila pred manzelom..

aiana24
10. aug 2023

Najlepsi kde je najkrajsie vidiet je taky v 2. trimestri, tam by som urcite muza vzala. Opytaj sa asi vopred doktora ci mozes prist s nim.

kiki68
10. aug 2023

Zalezi ako to ma lekar nastavene, u mna bol aj muz, lenze mne bolo tak strasne zle a do rana sme boli na pohotovosti, ze sama som si netrufla prejst dva kroky a uz vobec ne za volant. Mne sa vsetko tocilo. Takze tam muz cely cas bol, viac menej sa bavili oni dvaja a ja som tam bola iba taka okrasa na tom kresle. Tak to aj bolo cele tehu. Gyndos bol asi rad, ze si pokeca s nejakym chlapom 😂 Najlepsie sa spytat na tej ordinacii konkretnej

autor
10. aug 2023

@kiki68 a tak ho tam nebudem ťahať na prvý krát a potom sa tam opýtam doktora či môže prísť na normálne sono😁 ďakujem

kiki68
10. aug 2023

Zalezi ako Ti je, ked dobre, tak by som prvy raz isla sama a nechala ho v cakarni s tym, ze nech ho zavolaju ked to bude uz vidiet nieco dnu. Moj bol z toho uplne nadseny, ze uz bilo srdiecko. My sme tam isli s tym, ze to urcite nebude dobre. Den predtym skoro 40 horucky a mne bolo na chcipnutie.

diaalex
10. aug 2023

Na potvrdenie tehu (ja som bola v 8tt a pri prvej až v 10tt) som bola sama a v 12tt na prvom skríningu s mužom

1samer11
14. aug 2023

U mojej gyn to je tak, že muž môže prísť na sono až na trimestrálny screening. Avšak za tento "benefit" sa pripláca.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre