Koľko pauzy si dať medzi trasfermi

bom123
23. apr 2019

Ahojte, chcem sa tých báb spýtať, ktoré už majú viac vkladou zasebou. Ako to vládzete myslím psichicky? Zvykli ste si dať prestávku medzi vkladmi? A to myslím na zmrazené embriá, nie na stimuláciu.
Ja som mala teraz v sobotu 20.4.už druhý vklad, ale už teraz špiním. Poďľa mna sa to neujalo. Pri prvom som otehotnela a po mesiaci potratila, a teraz sa to ani neuchytilo. Pomohlo vám keď ste si dali pauzu? Otehotneli ste potom? Či potom ani to nepomohlo? Ďakujem .

nikusiak9
23. apr 2019

Je tu kopec skupin na ivf, tam najde viax bab so skusenostami

matkaleskova
23. apr 2019

@bom123 hlavne bud v psychickej pohode, dala by som trosku pauzu 🙂

sasanka33
23. apr 2019

@bom123 ked sme sa pokusali o druhe, tak sa dlho nedarilo, druha stimulacia a mala som len tri vajicka, po prvom vklade som si dala pauzu asi dva mesiace, neujalo sa a dalsi vklad az o rok a nic. Po tretej stimulacii som isla dva vklady za sebou a ujalo sa. Moj dr. hovoril, ze je to lepsie, telo moze lahsie prijat vajicko, nebude to pre neho uz take cudzie. Ked sa teda prve neujalo, odmenstruovala som a pripravovala sliznicu hned na dalsi vklad.

fednaja
24. apr 2019

@bom123 kamarátka bola a dávala si pauzy jej sa, ale podarilo no dlho im trvalo vážne :O držím ti palce 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre