Koľko ste čakali na vyjadrenie poisťovne pri mimotelovom oplodnení?

mayama
12. dec 2013

Ahojte, rada by somsa opýtala, ako dlho ste čakali na vyjadrenie poisťovne ohladom IVF. Ja som bola v centre 22.11. a tam som vypisovala žiadosť pre poisťovnu. Doktor povedal, že sa čaka 1-1,5. Mne sa to zda dlho. Inak ja som poistená vo Všeobecnej, ale jedna kočka, kotrá ma Dôveru čakala len 2 dni. tak ak to teda je. Myslite že sa to da aj za kratší čas vybaviť???Ako dlho ste vy čakali. Mám zavolať do centra????každy den kukam na mobil, že kedy sa mi ozvu.Ďakujem pekne

waitiekatie
12. dec 2013

ahoj, my sme posielali 14.8. a volali mi z centra ze je to schvalene 23.9. .. som tiez vo VSZP

ada83
12. dec 2013

Ja som cakaa 3 tyzdne v novembri sme podavali

magica78
13. dec 2013

za 2 dni pochybujem ze jej to schvalili , normalne sa to schvaluje ak centrum doda vsetky papiere ktore si poistovna vyzaduje od 15dni -30 dni. moze aj dlhsie ak si poistovna dodatocne vyziada este nieco, laebo nie su statne sviatky, prazdniny,..
mne vo vseobecke travalo 3t ale cakala som tolky cas tak tyzden hore dole uz nehra rolu. a cez vianoce aj tak v centrach maju omedzenu prevadzku. dzim palce

cikyta
13. dec 2013

Za 2 týždne vo všzp pred 5 rokmi

magdus999
13. dec 2013

cca 4-5 týždňov, tiež vo VŠZP

lucia2505
15. dec 2013

5 týždňov vo Všeobecnej...

domuska11
15. dec 2013

11 dni Dovera

coffea
21. jan 2014

Ahoj kocky akp dlho je to teraz vo VŠZP

lucinda17
21. jan 2014

2 dni v dôvere 🙂

smoulinka13
3. feb 2014

nam samotne schvalenie trvalo asi 3 dni (doverea) ale dali nam to vediet az po 3 tt :/ a to som tam musela sama volat..no..

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre