Koľko ste doplácali za lieky pri mimotelovom oplodnení?

wejbynka
7. jan 2012

Zaujimalo by ma v akych centrach ste boli, ci ste mali dlhy alebo kratky protokol a cim ste stimulovali a hlavne cena🙂...dakujem moc

annamary27
8. jan 2012

AHOJ,ja chodím do Gyn Fiv v BA,mala som dlhé protokoly,injekcie diphereline,menopur,puregon a pregnyl...cena za ne bola cca 250eur.ale celkovo nás ivf vyšlo okolo 1000eur so všetkými prídavnými úkonmi.

deni73
8. jan 2012

@wejbynka Ahoj, Gyncare Košice, 1x krátky a 2x dlhý protokol, rôzne lieky na stimulovanie, a ako píše aj annamary, so všetkými úkonmi jeden pokus vychádza cca. na 1000 eur - injekcie, lieky, ISCI, predĺžená kultivácia, mrazenie atď.

timmka
8. jan 2012

nas vsetko vyslo 1250 v gyncare ke, tak neviem od coho to zalezi, mali sme injekcie, icsi, predlz. kultivaciu a mrazenie atd..... 😉

rena31
11. jan 2012

hmmmm...nedá mi nereagovať.....ja som mala 2 IVF a 2xKet v Gyncare a platila som nenormálne peniaze, tiež okolo 1200-1300€ a to cez poisťovňu. Na 3IVF som po predchádzajúcej zlej skúsenosti z KE prešla do Ferticentu v BA a tam ma stálo to 3IVF IBA 200€!!!, čo je vlastne doplatok za lieky. ICSI je v cene. Mrazenie cca ešte 200€, ale to sme nemali. Ako samoplatcov nás ďalší cyklus bude stáť 1200 + lieky. (vo Ferticente, a to nehovorím o super prístupe, o tom, že je tam manžel pri prenose, že sa transfer realizuje pod sonom a vidíte svoje embryjká najprv na obrazovke a potom aj v maternici, no lekár má na vás čas a netelefonuje ustavične!!!) Nikdy viac Gyncare!! To je moja skúsenosť.

stela01
11. jan 2012

@wejbynka Ferticent 1x IVF doplacanie len za lieky cca 130 € kratky protokol .
1 x KET 300 € za Ket cca 70 € lieky

hanyr
11. jan 2012

@rena31 To fakt si len tolko platila???My sme uz dva razy boli v Gyncare a platili 1200 a tiez som bola z toho paf.A samozrejme pristup doktora je hrozny a to telefonovanie aj pocas zakrokov.... Tak uz je na case zmenit centrum ved aj tak to bolo neuspesne... A jeho arogantny pristup no hroza.....

rena31
11. jan 2012

@hanyr Prisahám ti!!! Fakt som zažila šok, keď mi povedal Dr. Pinter, že, citujem:"koľko vážite? 61? No to bude do 200€." Si nás mala s manželom vidieť 🙂. Vravel ešte, že on nechce na nás zarobiť, že nie sme na východe a že predsa všetko prepláca poisťovňa. Šok, šok, šok. To keby som bola vedela skôr!!!!!! ODPORÚČAM BA FERTICENT!!!!

silvia545
12. jan 2012

@wejbynka ahoj 😉 1 ivf v Gyn five BA lieky 500eur,,celkovo vyše 1000 eur 😖 2 ivf Ferticent BA platili sme len za lieky 230 eur ostatné úkony sú zadarmo 🙂 takže je to velky rozdiel 😉 ako napísala
@rena31 je to na neporovnanie s GF,mily dr.,milé sestričky,slovom cely personal super 🙂

wejbynka
autor
12. jan 2012

waaaaw to je paradicka konecne niekto kto mysli na ludi ze chcu byt stastny a netaha z nich peniaze, lebo co som ja pocula tak strasne prachy platia v tych centrach, je dobre ze aj rodina ktora nema az tak vela peniazkov moze byt stastna a mat babo🙂...vyboorne konecne nieco na co mozeme byt na sr aj hrdy🙂

anonimka312
22. dec 2012

prosim vás neviete koľko platí samoplatca vo ferticente????????

anonimka312
25. jan 2013

to je super už som objednana na 1.2.tesim sa dúfam ze teraz to vyjde.

22ivanka22
25. jan 2013

Ahojte. Prosím Vás, chcela by som sa opýtať. Máte nieto skúsenosť so SPLN (Sanatórium pre liečbu neplodnosti) v KE?
Vybrali sme si s priateľom to, ale neviem ako to celé bude. Viete mi poradiť? Vybrali sme si správne? Ideme tam prvýkrát zrejme v piatok 1.2. ak dostanem ms.
Ďakujem veľmi pekne.

anika142
26. jan 2013

@22ivanka22 precitaj si rozne recenzie na rozne centra a uvidis ci si si vybrala spravne. Ja som tam chodila, no uz chodim inde.

sudabe
28. jan 2013

ahojte ja by som sa chcela spitat ak ste posielali papiere na schvalenie ivf do poistovni konkrétně všeobecnej ako dlhoo ste cakali??? dufam že mi niekto napíše ja som strašně zufala posielala som im začiatkom oktobra a nic. a imac k tej cene nám doktor povedla že budeme doplacat 300e len za lieky, podlá mňa asi záleží kto má jaký problém ale tie co ste platili 1200e to je strašne vela

hunka
29. jan 2013

@sudabe ahojky, tak tam zavolaj, my sme posielali v decembri a ked som volalal v januari jedna mi tvrdila, ze je vsetko ok, a ked to uz bolo 7 tyzdnov tak som im zavolala znovu a zdvihla to ina pani a ta zdesena, ze ako to ze to nemame schvalene ako poculla, ze uz som riadne na.....tak ma ukludnovala, ze do tyzdna , tak som jej povedlala, ze nebudem uz cakat, ze viem o pripadoch, ked to podali az po nas a uz su schvaleni,a potom sa priznala, ze na nas nejako zabudli..nechapem ako..ale asi je vsetko mozne...voalal som najskor na infolinku VSZP,tak tam mi dali cislo priamo na ivf stav, tak tu je 😀 02/20824700, tak dufam, ze som ti dako pomohla volaj az zajtra rano po 8. pekyn dnik 🙂

sudabe
29. jan 2013

@hunka dakujem ti pekne vies ja som tam už volala asi před týždňom zdvihol nějaký chlap len si mrmlal a povedla že ta paní co to schvaluje tak maroduje a on mi nevie pomoct. taze ty už máš schválené? a kde idea na ivf?

hunka
30. jan 2013

no skus zavbolat dnes, kazdy den je tam niekto iny,aj mna prvy krat odbili ze pani je pn,a jdruhy den mi tvrdila, co bolo 10 dni po prvom raze,ze je stale pn,ale ja uz nahnevana vravim,ze v decembri bola pn, januar mala dovo a zas je pn? ze mne je jedno ako ale ja to chcem do konca januaramat! a povedz im datu kedy ste to podali v centrea vtedy by sa mali nalakat,lebo vraj rok 2011uz useli uzavriet a to im sediet nebude...a ked tak tam volaj aj 2x za den, mne sa oplatilo,ked som bola taka nastvata a povedala som kedy sme to podali, tak poani, ze ta co to schvaluje je uz zas pn...a videla, ze mna to nezaujima, tak a na druhy den nam volali z centra,co ja som neverila vlastnym usiam ked mi volali 😀 a my chodime do martina a vy?

sudabe
30. jan 2013

@hunka ahoj, no velmi si mi pomohla dnes má konečně prepojili na tu paní a povedala že to mám schválené žebrák to bolo už v novembri a doktor vobec nevolal nechapem, hned som mu volala tak povedla že mu to přišlo v januari strasne...... imac chodíme do košic tak som objednana na 14.2 hovořil že na nejakú iniekciu....... ty nevies ako to teraz bude postupovat a co všetko ešte třeba před tým oplodnenim?

hunka
30. jan 2013

@sudabe poslala som ti ip

sudabe
26. feb 2013

@deni73 ja tam chodím a doktor povedal že budeme platit len za lieky..... tak to dúfam keď citam kolko ste platili je to vela no dúfam že to bude tak jak povedal zatial som platila za iniekcie 267 e menopur.

deni73
26. feb 2013

@sudabe Áno, za lieky toľko sa platí, drahé je ISCI, stojí to 400 €, a niekedy sú potrebné ďalšie lieky, nad rámec toho, čo poisťovňa hradí, podľa toho, ako reaguješ na stimuláciu. A potom sa platí za zmrazenie embrií.

obycko
27. feb 2013

Ahojte. Prepačte ze trosku od veci píšem, ale darujem pero PUREGON ak ma niekto zaujem.

boobaa
27. feb 2013

320 eur

sudabe
27. feb 2013

@deni73 ale ja idem na ivf to tiež budem doplacat? to zmrazenie viem že sa platí 160 eur a to je na rok? či jak?

@boobaa za co? a v skon centre?

boobaa
27. feb 2013

@sudabe gynfiv v ba a to bolo iba za lieky. Spolu sme platili 1300 eur :( a aj tak sa to nepodarilo...

sudabe
27. feb 2013

@boobaa to mi je luto moja, ale ved to su nehorazne peniaze co sa platia a co vlastne preplaca poistovna nechapem............. a ako vy pokracujete este idete znovu?

boobaa
27. feb 2013

@sudabe oficialne stoji zakrok 100 eur ale ak si das vsetky tie veci okolo co ti velice aj budu odporucat tak sa to potom takto vysplha. My skusame teraz inseminaciu. Na IVF snad uz nepojdem.... 🙂

sudabe
27. feb 2013

@boobaa držím palce nech to vijde a co máte za problem? u nás manželově spermie pomalé a malý pocet.

boobaa
27. feb 2013

@sudabe aj u nas spermie. Ale naposledy mal super vysledky ze lekar povedal ze je uz zdravy chlap 🙂 tak sa snazime teraz cez IUI. ked sa to takto polepsilo. Nechcem ist na 3 x Ivf

sudabe
27. feb 2013

@boobaa a neskusali ste prirodzene? možno by sa to podarilo, u nás žiadne zlepsenie a doktor povedal že sa to bude ešte zhoršovat........

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre