Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Koľký deň cyklu ste mali odber vajíčok pri krátkom protokole?

lucia2505
5. nov 2012

Ahojte, zaujíma ma koľko dní ste stimulovali pri krátkom protokole, respektíve kedy bola OPU a prípadne akými liekmi ste stimulovali (aké dávky)...

hora_lka
5. nov 2012

ahoj, ja som bola na IVF 2 krat, obidva razy 16 DC, dost neskoro, ale mne tak dozrievaju folikuly. pichala som puregon a fostimon, dost vela 225 jednotiek a mala po 14 vajicok..pozri do tem, ktore sa tym zoberaju, tam najdes viac info

miskalevica
6. nov 2012

ja som mala OPU v 12DC, stimulku Merional (3 ampulky denne) a este daco, ale uz mi to vyfucalo z hlavy. Vajicok som mala 11. Neboj zhruba kazdy druhy den budes chodit na sono - ako rastu vajcka a kolko ich je a podla toho ti OPU presne naplanuju. Drzim palec 😉

dahra
2. jan 2013

Pri prvom - krátky protokol, OPU na 16.DC, dávky rozne - zacala som 150jednotkami, koncila 225 (menopur a ku koncu merional plus diphereline) Vajícka som mala len 3, no iba jedno oplodnené, dnes už má viac ako 2 roky.
Pri druhom IVF sa chceli vyhnút predchádzajúcej skúsenosti s malým poctom, takze som mala 300jednotiek menopuru od zaciatku do konca, plus este merional ku koncu a diphereline. OPU na 18DC, vydolovali zo mna 4 vajícka 🙂, vsetky oplodnene, 2 sa prestali vyvijat. mala som aj ET, nedopadol dobre, potom neskor KET, teraz cakame....

amonda
2. sep 2013

Ja som mala opu na 11. den, stimulovala som gonalom 300 jednotiek + decapeptyl, 2 vajicka, obe oplodnene a ukazkovo rastli.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli