Košické sanatóriá. Ktoré je najlepšie?

lucifuk321
28. feb 2009

Zdravim vospolok 🙂

Vie mi hocikto z vlastnych skusenosti poradit, ktore z kosickych sanatorii je najlepsie? Ci uz co sa tyka vysledkov, pristupu k pacientom a tak...

Dakuejme!!!

L.

ikke
26. okt 2009

matakrok • Včera o 21:56
ahojte vsetky Snazilky, snazime sa o babatko uz asi 2 roky,no nedari sa. mam 34 rokov. tak sme sa rozhodli necakat a chceme navstivit sanatorium pre liecbu neplodnosti. byvame v Kosiciach. na nete sme nasli 3 centra, no nevieme sa rozhodnut. ktore z nich by st e nam odporucili, II. gyn.kliniku LF UPJS, Gyncare alebo SPLN? kde je pristup lekarov profesionalny a komu sa da doverovat? alebo je to len biznis? Dakujem/e .

ixi • Dnes o 11:39
no gyncare a spln su ok robia tam lekari kt.pracovali spolu a potom si kazdy otvoril svoje car spln-hredzak,gyncare-herman,a tota klinika to je onicom ani nad tym nerozmyslaj ja chodim do splnu

cukor • Dnes o 12:07
chod do všetkych troch na konzultáciu a potom sa rozhodnes.ide o to aby si mala dôveru k doktorovi ktorého si vyberieš,aby si mala z neho dobrý pocit,lebo je to fakt dôležité.väčšinou je to beh na dlhú trat a je dôležitá aj psychika.ja chodím do štátneho zar. a s doktorkou som spokojná.je to na tebe a hlavne sa nedaj ovplivnit ,zájdi si tam a porozprávaj sa.vela štastia

groka • Dnes o 12:31
ja BA neodporucuje za ziadnych okolnosti,pocula som ze tak to vlakaju.........a dalsie ine veci okolo dolezitych..........a pred nedavnom tam bola aj moja krstna a domov isla s placom=pristup lekarov
pocula som ze v martine su vyborny odbronici,su tam lekari ktory su z Brna z CAR ,potom Herman

katy2 • Dnes o 12:49
mata, urcite nechod na kliniku. je to tam zadarmo, platis len lieky ale nemaju uspechy. uz im ani poistovne nechcu IVF hradit, lebo su to zbytocne vyhodene peniaze. a Gyncare alebo SPLN - su zhruba na rovnakej urovni, organizacne je na tom lepsie SPLN, menej sa caka.... Lekari v oboch maju zhruba rovnaky pristup i uspesnost. Chod podla mna aj do jedneho aj do druheho a rozhodni sa podla svojho dojmu. Ja chodim do SPLNu

felixina
31. dec 2009

Ahojte, mam otazku ktora tu uz bola urcite niekde rozoberana...
Snazime sa o babatko rok...no nedari sa. Precitala som si uz co ma caka, kedze sme sa rozhodli navstivit sanatorium, ale chcela by som Vas poprosit o informaciu, ako mame postupovat v pripade, ze s partnerom nie sme manzelia. Budu od nas pozadovat pred vysetrenim nejake potvdenie o partnerstve?

janka1332
14. jún 2013

Odporúčam Spln,nastúpila tam Mudr.Toporcerová sme maximálne spokojný 😉

monca2013
3. aug 2013

@janka1332 ahoj som tu nova, aj ja chodim do splnu zatial len si picham injekcie ako ste na tom vy?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre