Ultrazvuk dieťaťa v sanatóriu Helios v Martine

miranda23
5. aug 2016

Ahojte, som v 9 tt 🙂 chcela by som sa s vami poradiť, má niekto skúsenosť s ultrazvukovým vyšetrením dieťatka na zistenie prípadných vývojových chýb v sanatóriu Helios v Martine? Viete mi poradiť prosím v ktorom tt ste ultrazvuk absolvovali, prípadne aké iné vyšetrenia ste si dali robiť?
Ďakujem 😉
M.

monika1791
5. aug 2016

Ahoj.Ja som sa tam objednala tuším na konci 10tt a objednali ma o 2 týždne.Prístup úplne super..pekne malého popozeral,povysvetloval a aj priateľ bol somnou vo vnútri.

miranda23
autor
5. aug 2016

dakujem ti za odpoved, chcela by som sa ta este opyta, prosim ta ultrazvuk ti robili zo spodu? Nesposobilo ti to spinenie alebo krvacanie potom? Dozvedela si sa viac ako u svojho gynekologa z ultrazvuku? Bola si este na dalsich vysetreniach v Martine?
Mam vela otazok, pretoze som prvorodicka a tiez som sa objednala na 10tt tam. Dakujem za odpoved.

monika1791
5. aug 2016

@miranda23 Nie,ultrazvuk robí normálne cez brucho.Už som nebola na ďalších vyšetreniach kedže to dopadlo dobre 🙂 Myslím si že som sa dozvedela asi viac ako u mojej gyn.kedže tam pozeral asi fakt všetko

miranda23
autor
5. aug 2016

aha, dakujem za odpoved 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre