Ahojte, mam naplanovany KET na 6.5. ste na tom niekto podobne?
@dundul to fakt by pomohla tá voda? Máš ju ty vyskúšanú, alebo niekto z blízkych? Je to vhodné aj v tehotenstve?
@evit81 ma ju odskusanu kamoska a teraz ju pijem ja, obsahuje aj zelezo, moze sa v tehotenstve
Ahojte vyska HCG na 14.den od KET je 1248
@dundul a mala kamoška nevoľnosti? Lebo ty ich dúfam ešte nemáš takto skoro 🙂 a gratulujem k peknému hcg.
@evit81 mala a aj ja som mala v prvy tyzden a tera uz nie
Ahojte, aktualne 6 tt, 1 gastacny vacok a uz bije stdiecko 🙂
Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.Zisti, kedy má žena plodné dni.Kedy a ako používať tehotenský test?Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.
@dundul to fakt by pomohla tá voda? Máš ju ty vyskúšanú, alebo niekto z blízkych? Je to vhodné aj v tehotenstve?