Kto sa chystá na Ivf v auguste 2019?

silviarudi
6. aug 2019

Kto sa chystá na Ivf? O pár dní mám vklad.. Môžme si navzájom povzbudzovať. Nech nám vyjde všetkým.

petinka30
5. nov 2019

@liliankamichalovov a tvoj názor na odbornosť a celkovo ako to jodnotíš vrámci zakroku vysvetl3nia...

silviarudi
autor
13. nov 2019

@palculienka7 ahoj ako sa máš? Ako stojíš? Piatok idem na druhú kontrolu a podla mňa budúci týždeň v stredu už bude vklad.

palculienka7
13. nov 2019

@silviarudi ahoj Silvi, ďakujem zatiaľ idem podľa plánu, zajtra ešte kontrola a podľa toho mi povie.. 😉 Držím ti moc palce 🍀💦

silviarudi
autor
13. nov 2019

@palculienka7 super potom sa ozvi co bolo.

liliankamichalovov
13. nov 2019

@petinka30 velmi pozitivne my sme sa aj vela pytali a na vsetko dostali odpoved
Vzdy boli ustretovy odborny nemozem im nic vytknut

dannyxxx
14. nov 2019

Ahojte ostali mi nerozbalene lieky na ivf 2x Gonal F 900 a 1xDiphereline 0.1mg. V pripade zaujmu napiste.

zuzanag09
21. nov 2019

ahojte baby - ako sa máte???

petinka30
21. nov 2019

@liliankamichalovov ahoj takže už si tehu? Ak áno po koľkých dňoch sa ti asi vajíčko uhniezdilo?Špinila si? Aké si mla pocity alebo skôr citila sibuhniezdenie? Ja som mala vklad v pondelok tak čakám a čakám kedy sa čo bude so mnou diať. Som nedočkavá som tak nedočkavá a teším sa a aj trošku stres je s tym spojený lebo neviem ako to dopadne. Snáď dobre. Manžel by už tak chvel. Oooch

liliankamichalovov
21. nov 2019

@petinka30 fuu uhniezdenie som asi necitila ja som bola velmi nafuknuta z progesteronu ale citila som intenzivne maternicu podobne ako po porode nie ako pred ms take vyslovene roztahovanie
Nespinila som vobec ale test mi vysiel na 6 den uz taky dusik
Tak drzim prsty nech vam to vyjde

petinka30
21. nov 2019

@liliankamichalovov ja som tiez taka nafúknuta z tých všetkých hormónov. Ale občas cítim bruško ako pred odberom keď som mala z hormónov vajíčka na prasknutie

klarka0002
22. nov 2019

@zuzanag09 Ahoj. Už máš výsledok po Ket? Držala som ti palce 🤞🍀

silviarudi
autor
23. nov 2019

Ahojte dievčatá ako sa máte po KET? Vklad som mala v stredu... Mam také pichanie pobolievanie v podbrušku a večer som cítila trosku žalúdok.

kilauea
23. nov 2019

@silviarudi to pichanie je v poriadku aj ja som mala tieto stavy 😊

zuzanag09
23. nov 2019

@klarka0002 Ďakujem si milá, áno mám už výsledky-nevyšlo to- najprv som začala špiniť a v deň menzesu som už aj krvácala. Idem do toho znova pondelok mám už konzultáciu.

palculienka7
24. nov 2019

@zuzanag09 to má veľmi mrzí 😢 ale si silná keď ideš znova do toho 😉 držím ti palce 💦🍀🙏

palculienka7
24. nov 2019

Babulky ja idem zajtra na KET 🙏🍀💦 sme sa s manželom rozhodli že aj keď len 2x ale aj posledný, tak už je to len v Božích rukách a bude ako má byť 😏 držím vám všetkým moc palce 💦💦💦

zuzanag09
24. nov 2019

@palculienka7 Ďakujem ti -musím to skúsiť ešte raz, proste to tak cítim... tebe držííím palce moc zajtra budem na teba myslieť - drž sa

silviarudi
autor
24. nov 2019

@palculienka7 držím ti palce... Budem myslieť na teba

klarka0002
24. nov 2019

@zuzanag09 Vyjde to. Určite. Super ži si silná a nevzdávas to 👍 Držím palce 🤞🍀

palculienka7
26. nov 2019

@zuzanag09, @silviarudi, ďakujem vám babulky 😘 dám vám vedieť výsledok 🙂

nikusik0107
26. nov 2019

Žienky niečo na mňa lezie ako to viem zastaviť...

palculienka7
9. dec 2019

@zuzanag09, @silviarudi, babulky moje nevyšlo to. Dnes som bola na krv a už cez víkend som začala krvácať, test bol negatívny čiže bolo jasné že začína menzes 😔

zuzanag09
9. dec 2019

@palculienka7 joooj mrzí ma to :( hlavu hore, drž sa

silviarudi
autor
9. dec 2019

@palculienka7 je mi ľúto... Drž sa!

majusaba1
6. feb 2020

Ahojte, nemá niektorá z vás na predaj #prednison???

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre