Kto stimuluje v júni 2020?

smeja1981
2. jún 2020

Ahojte, hladam spolubojovnicky : ).. Opatrenia sa uvolnuju a dufam, ze vsetky centra funguju ako predtym.Ja som zacala moje druhe IVF . Momentalne mam 5 den stimulacie. Ako sa citite ?Kolko mate vajicok ?Co beriete popri hormon. injekciach? krasny den

marshmalowka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
marshmalowka
2. jún 2020

@smeja1981 ahoj tak ako čítam niesom v tom sama. Ja som začala svoje 1 IVF a momentálne som v 7 dni stimulácie cítim sa celkom dobre, ale trochu som malátna unavená. Ja beriem Pergoveris, Cetrotide a večer si musím pichať fraxiparine a ako si na tom Ty?

butterfly333
2. jún 2020

@smeja1981 ja asi tiež no až koncom júna uvidím čo povie dr z Brna.

lily411
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
marshmalowka
2. jún 2020

@butterfly333 moja svagrina tiez caka na Brno tak uvidime kedy bude moct ist

butterfly333
2. jún 2020

@marshmalowka ja tiež uz len aké budú výsledky z reprodukčnej imuno a potom už len na vklad.

smeja1981
autor
2. jún 2020

tesim sa, ze niesom sama 😉, som momentalne 6 den stimulky, citim sa vyborne, tie hormony mi nejako prospievaju 😀,beriem gonal 75 a menopur 600. Na prekrvenie maternice aj aspirin 100. Ak bude tentokrat vysoka sliznica, tak ideme do 5 dnoveho ET. Vy ste ako rozhodnute ? cerstve alebo mrazacikov ?

smeja1981
autor
2. jún 2020

@butterfly333 citala som, ze uz baby do Brna chodia, ty kedy sa chystas ?

zojanka
3. jún 2020

@marshmalowka ahoj. Aj ja práve stimulujem Pergoverisom. Ako sa ti darí ? Foliky pekne rastú? Ja som ešte nebola na kontrole

butterfly333
3. jún 2020

@smeja1981 ja až v júli na ket

wierocka1
3. jún 2020

Ahojte, ja si dnes zacinam pichat Diphereline, mam paniku z injekcii tak neviem ako to budem zvladat. A vy to ako znasate, mate aj nejake vedlajsie priznaky?

zuzankaa2
3. jún 2020

@wierocka1 ahoj ja mam ten istý problém tiež mam panicky strach z injekcii, ďalší týždeň 11.6 si idem pre lieky a potom začínam stimulku

smeja1981
autor
3. jún 2020

@zuzankaa2 @wierocka1 dievcata nebojte sa, ihla uplne tenucka. Aj ja som mala zmiesane pocity pred prvym vpichom samej sebe, ale tuk na brusku mam, vzala som to najtucnejsie miesto a najrychlejsie som to tam vrazila😀, potom uz nebol problem.. Baby myslite nato, ze toto je nic oproti porodu, takze hlavu hore a sup sup .. drzim palce dnes , potom napiste, ci ste prezili 😝

zuzankaa2
3. jún 2020

@smeja1981 hej tiež sa "ukludnujem", že pôrod je horši 😁😁😁 mňa to čaká až cca za 3t.uz by som to chcela mať za sebou

wierocka1
3. jún 2020

No tak teraz som hrdinka ze to nejako pichnem len ked to budem drzat v ruke tak uvidim. A boli ste aj na pn pocas stimulacie a kolko?

smeja1981
autor
3. jún 2020

@zuzankaa2 skus trenovat s pomarancom uz 😀
@wierocka1 ja som tiez bola hrdinka, no nebolo mi vsetko jedno, a to som zdravot. sestra. Pichala som deti 11 rokov, ale seba nikdy😇..A teraz vecer? Fuk Gonal, fuk Menopur do druhej strany 😂, uz to je tak bezne, ako ked si dam na vecer chipsy 😉

wierocka1
4. jún 2020

No akoze sim sa triasla vcera riadne, zacala som pichat Diphereline, ale neviem lebo ma to stipalo a svrbelo a potom som tam mala cerveny flak a akoby take male vyrasticky. Tak este dnes skusim ak to znovu bude asi zavolam do centra ci je to v poriadku alebo co

zuzankaa2
4. jún 2020

@smeja1981 radšej nie 😁 ja tie ihli nemôžem ani vidieť 😁 až keď budem musieť, tak to nejako zvládnem 😊😁🥊

juliet86
4. jún 2020

jpomaja nadych pred pichnutim a hlboky vydych pocas pichnutia. zo mna sa stal ties profi drogos. pamatam si ako som mala injekcie v chladnicke v aute. vzadu mame zadymene skla ja v suknicke leziem na zadne sedadlo dezinfikujem picham na zadnom sedadle. preliezam dopredu a soferujem brno bratislava 🤣 to date zeny. porod bude viac ako par injekcii a kvoli tomu to robite ;)

zuzankaa2
4. jún 2020

@juliet86 😁😁😁😂

smeja1981
autor
4. jún 2020

@juliet86 prepaac musim sa smiat, 😅predstavujem si ta ako si pichas a okolo idu babky a nakuknu dnu 😝, hned by si tabletku pod jazyk davali .😝

juliet86
5. jún 2020

@smeja1981 sak to bolo na zasmiatie a ked sme kupovali auto so zadymenymi zadnymi sklami urcite ma nenapadlo ze nastane napr. takato situacia kedy sa to hodi ;) vdaka bohu ze riesime ivf v tychto rokoch a tie oera a injekcoe su tak efektivne a pohodlne

karolinka82
5. jún 2020

Ahojte, ja som mala stimuláciu (už tretiu) v máji a embryotransfer 22.5. Dnes, po 14. dňoch tehotenský test negatívny 😢 Vložili mi trojdňové embryo, tak neviem, či to nebolo skoro. Pri tejto stimlácii sa podarilo jedno vhodné embryo aj zamraziť, tak uvidíme. Dnes som sa tu zaregistrovala, lebo som už z toho dosť na nervy a hľadám aj nejaké nové info, čo by sa dalo ešte skúsiť.

maxxim
6. jún 2020

@smeja1981 my tiež bojujeme o sto šestť🙂..držím všetkím žienkam palce😊

smeja1981
autor
6. jún 2020

baby, takze stimulacia ukoncena a zial nedopadlo to podla ocakavani.. 2 IVF a ani jeden vklad😢, mam ako tak 1-2 vajka, podla vysledkov krvy sa ich neoplati ani odoberat, lebo by pravdepodobne neprezili. Takte v pondelok mozno z motyky vystreli, a pomoze nam inseminacia. Rozhodli sme sa pre to.Podla statistk mame asi 15%, v mojom veku aj menej. Tak radsej ani nedufam.. V kazdom pripade Vam vsetkym bojovnickam a bojovnikom prajem vela vela vajicok, // ciarky na teste a krasne tehu bruska s vonavymi babatkami...

marshmalowka
7. jún 2020

@zojanka ahoj dari sa dobre som po 2 kontrolnych ultrazvukoch a v pondelok idem na 3 a predpokladaju ze v stredu by bol vyber tak uvidime ci to bude tak 🙂

zojanka
7. jún 2020

@marshmalowka tak to nám asi víde narovnako ten odber. Ak teda na dáky pôjdem. Nereagujem bohužiaľ veľmi dobre. Zajtra ešte kontrola tak uvidíme.

marshmalowka
7. jún 2020

@zojanka to mi je luto u mna to vyzera byt na dobrej ceste, ale este to nebolo dobre na odber teraz ked som bola v piatok na kontrole hmm ved uvidime co mi povie v pondelok

smeja1981
autor
8. jún 2020

@marshmalowka je pondelok, co noveho u vas? ja som dnes po IUI... tak verim a dufam

maxxim
9. jún 2020

@marshmalowka cawte zienky, no my ideme zajtra na výber, držte palce🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre