Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Kto stimuluje v júni 2020?

Umelé oplodnenie (IVF)Dlhý stimulačný protokolKrátky stimulačný protokolStimulačný protokol s antagonistami GnRHOvariálny hyperstimulačný syndróm
smeja1981
2. jún 2020

Ahojte, hladam spolubojovnicky : ).. Opatrenia sa uvolnuju a dufam, ze vsetky centra funguju ako predtym.Ja som zacala moje druhe IVF . Momentalne mam 5 den stimulacie. Ako sa citite ?Kolko mate vajicok ?Co beriete popri hormon. injekciach? krasny den

karolinka82
9. jún 2020

@smeja1981 veľmi držím palce 🙂

marshmalowka
9. jún 2020

@smeja1981 ahoj tak ja idem zajtra na odber vajicok uz aby to bolo za mnou

butterfly333
9. jún 2020

@marshmalowka držím palčeky nech všetko dobre dopadne

marshmalowka
9. jún 2020

@maxxim drzime dufam ze to dobre dopadne

maxxim
9. jún 2020

@marshmalowka dakujeme🙂..držte sa aj Vy🙂

smeja1981
autor
9. jún 2020

@marshmalowka takze zajtra OPU ? das vediet ako si popadla ? drz saaaaa😘

helenky11
10. jún 2020

Ahojte baby, ja mam tiez prvu stimulaciu na IVF a v piatok ma caka odber. Na 1 vajecniku mam 2 pekne folikuly a na druhom 5 malych 10-14mm.Chcu ist na istotu a odobrat tie 2 pekne a nejake tie mensie, lebo sa boja, ze keby cakali na tych 5,tak k tomu vajecniku maju vacsi problem sa dostat. Dnes si picjam pregnyl. Ach uz teraz sa modlim, aby sa vyvinuli aspon 2 blastocysty🙏

marshmalowka
10. jún 2020

@smeja1981 ahoj tak ja uz to mam za sebou a mam 3 vajicka ostatne boli nepouzitelne

maxxim
10. jún 2020

@marshmalowka my dnes 5.uvidime....cakame do zajtra kolko z nich sa ujme.

smeja1981
autor
10. jún 2020

@maxxim @marshmalowka ako sa hovori, staci jedno dobre😉, kvalitne a krasne 5 dnove je percentualne vysoke cislo na uspech.Idete na ET alebo KET ?

maxxim
11. jún 2020

@smeja1981 ahoj, viešco ja tieto skratky nepoznám, ale zacala si pichat progesteron a v pondelok by mal vyt vklad ak vsetko bude ok.

smeja1981
autor
11. jún 2020

@maxxim ET je cerstvy vklad a KET je zmrazene . Takze ideme na cerstve? Ako ste dnes dopadli? Kolke sa oplodnili ?

maxxim
11. jún 2020

@smeja1981 oplodnili sa 2, jedno prý bojuje. Hej, cerstvé vlozia v sobotu, a jedno na predlzenú k. A zamrazia. Uvidíme. A dakujeme.

marshmalowka
11. jún 2020

@maxxim no mne volali ze sa len 1 ujalo uvidime do pondelka co bude mame 5 dnovu kultivaciu

sandra151
11. jún 2020

Ahojte. Tak sa pridám😊 okolo 23 začínam stimulovať, zajtra idem pre lieky tak som zvedavá čo všetko dostanem. Chcem sa spýtať, ako často vám robili UZ počas stimulky a ktorý DC bol odber vajíčok? Neviem totiž ako si to v práci zariadim, keďže dochádzame až do Brna je to na pol dňa.

marshmalowka
11. jún 2020

@smeja1981 najradsej by som sla na ET , ale lekar povedal ze pre mna bude lepsie KET tak uvidim ako to dopadne skoda ze som mala velke bolesti a aj teraz este viacmenej lezim ja som pred odberom ledva chodila tak ma to bolelo

marshmalowka
11. jún 2020

Ak by niekto potreboval mam v chladnicke

smeja1981
autor
11. jún 2020

@marshmalowka joj take bolesti si mala ?? Ja som pred odberom este hodinu plavala .. Je to ocividne velmi indiviualne.Citala som toho dost posledne mesiace, a statisticky ma KET vyzsie percenta uspesnosti, takze verim, ze to bude dobreee. Ja mam z dvoch IVF zamrazene iba jedno najhorsej kvality, takze ked pocitam spolu bolo 19 vajicok a mam ledva jedno, kt. sa mozno nerozmrazi. Budme vdacny zato, co mame 😇..

smeja1981
autor
11. jún 2020

@sandra151 ahoj, mne pri prvom IVF kazdy druhy den, a pri druhom IVF kazdy 4 den.. drzim palce

smeja1981
autor
11. jún 2020

@maxxim takze mate 2? Ako sa citite ? Asi ste cakali viac a ste sklamany, ale 2 su lepsie ako nic.🍀Takze posielam pozitivnu energiu a budem na Vas mysliet!Nech dobojujete do 5 dnoveho. Napr. mne chceli dat 3 dnove, kedze sme mali iba jedno. Aj som nato pristupila, ale bola nizka sliznica, takze sa muselo zmrazit.Takze mozno este touto cetou..skuste sa popytat mozno...😉

smeja1981
autor
11. jún 2020

@helenky11 no ako sa vyvyjaju ? Mate tie dve ?

sandra151
11. jún 2020

@smeja1981 ďakujem,a brali ti zakaždým aj krv?

smeja1981
autor
11. jún 2020

@sandra151 ano zakazdym LH a FSH..Podla toho aj vidia kolko vajicok sa uspesne vyvyja. Naposledy som mala 11 , ale podla krvy videli, ze mam vysku hormonov iba na 2, takze odber ani nebol. Iba IUI.A to sa mi pacilo, ze nerobia peniaze za kazdu cenu ale usetrili ma narkozy a vsetkeho.

marshmalowka
11. jún 2020

@smeja1981 no to ti zavidim ja som mala velmi velke vajecniky a tlacilo mi hrozne na mechur a na vsetko lekar pocital ze budem mat viac vajicok taky smutny boli ked mi vraveli ze len 3 aj ja som myslela ze ich bude viac a dnes ked mi volali ze je len 1 embryo tak som bola smutna neviem ci sa mam tesit ked je len 1 a do pondelka sa moze hocico stat a taktiez za tie komplikacie nemozem ist hned na vklad az po menzesi tak sa bojim ze ci prezije to rozmrazenie a ked prezije este sa nemusi ujat toto je natom to najhorsie to cakanie toto mna zabija nie ta bolest to prezijem a ked sa podari ze otehotnem zas sa budem len bat ci bude ok ci zas o to nepridem je to velmi nespravodlive kolko nas tu je takych co by sme neviem co dali aspon za 1 dieta a niektore co ho maju alebo maju viac deti si to ani nevazia dokonca sa najdu aj take co tehotne piju, alebo po porode zabiju dieta .... nepomozeme si

marshmalowka
11. jún 2020

@helenky11 drzim Ti palce

smeja1981
autor
11. jún 2020

@marshmalowka ano nebudem ti klamat, 1 je malo, nemusi dorast, nemusi sa rozmrazit, mozes potom potratit ... Vsetko to som zazila☹...AALEEE... Co my zeny nespravime pre maly uzlicek v naruci ??Ked sme odhodlane mat dieta , a vychovat z neho slusneho cloveka, ked sa odvazime prezivat s nim pubertu , novych frajerov ...diskoteky ??? Tak toto nedame ??Samozrejme je to riziko, vsetko je riziko, aj ked nastupis do auta je to riziko.. Ale my to jednoducho zvladneme !! A ked nie tento mesiac, tak nabuduci..alebo dalsi a dalsi..Ja verim v to, ze sa clovek nemoze vzdat za ziadnych okolnosti nevesat hlavu.

marshmalowka
12. jún 2020

@smeja1981 ja sa nevzdavam len sa nemozem ani tesit vies mne nic v zivote poriadne nevychadza okrem prace a mam uzasneho manzela, ale vzdy su vo vsetkom problemy takze sa bojim co mi oznamia v pondelok a ako to vlastne je ked sa urobi vyber vajicok, ale ziadne nezostane tiez sa to pocita ako 1 pokus IVF? A kedy po tomto vsetkom mozem zase ist na dalsiu stimulaciu ? ja som v tonto uplny novacik

maxxim
12. jún 2020

@marshmalowka presne ako píses, najhorší je ten strach. To všetko okolo je zase stres, čakanie sa zmení na ako keby premarnený čas, lebo stale iba myslís, myslís a dúfaš.najskor stres okolo neplodnosti, potom vysetrenia, stimulacia, výber, kolko prezije..., a nakoniec či sa ujme. Je to neopisatelné, a tazko pochopitelne pre ostatných, ktorý to majú ako naplanujú. Holt je to cesta, cesta života ale aj radosti z malých vecí, zblízenie, a zjednotenie dvoch v jeden ciel. Vzdy trpia obaja. No my sa nevzdame, my to dobojujeme , my vsetci, ( vy všetky,) musime veriť a objaviť poznanie svojích sŕdc že tato cesta má jasný ciel, jasné svetlo v podobe najčistejsej lásky k dietatu. Človek je stvorený aby miloval ,
, posúval lásku a odovzdával svoje zvyky a schopnosti. Držte sa.🙂

maxxim
12. jún 2020

@marshmalowka a toto by veru aj mna zaujimalo že od coho sa pocitajú tie pokusy. Ci iba samotne vklady, alebo cely priebeh vrátane stimulácie

sandra151
12. jún 2020

@smeja1981 dnes som sa pýtala priamo v centre a našťastie mne budú robiť len UZ 🙏🙏🙏 veľmi mi odlahlo lebo odber z duše nenávidím. Stačil mi dnes 😊 ešte som zvedavá ako budem reagovať na to množstvo liekov

Tu začni písať odpoveď...

Odošli