Kto stimuluje v júni 2020?

smeja1981
2. jún 2020

Ahojte, hladam spolubojovnicky : ).. Opatrenia sa uvolnuju a dufam, ze vsetky centra funguju ako predtym.Ja som zacala moje druhe IVF . Momentalne mam 5 den stimulacie. Ako sa citite ?Kolko mate vajicok ?Co beriete popri hormon. injekciach? krasny den

helenky11
12. jún 2020

@smeja1981 dnes mi robili odber, odobrali 5,ale ale iba 2 su take vacsie a tie 3 su male. No nechceli cakat, aby mi tie 2 vacsie nepraskli

helenky11
12. jún 2020

@marshmalowka dakujem🙏

smeja1981
autor
12. jún 2020

@helenky11 zajtra ti povedia ci sa oplodnili a ako to s nimi vizera ?? Neboooj, 2 su dobree..ved dr. stale hovori, ze staci jedno co je fit 🍀

helenky11
13. jún 2020

@smeja1981 tak iba 1 sa oplodnilo😒 Ale aj som to cakala, kedze mi ich take male odoberali.ked som bravala clostylbegyt, tak mi dr. pichala Pregnyl, ked som mala folikuli 22-25mm.

helenky11
13. jún 2020

@marshmalowka do ktoreho CAR chodis prosim?

marshmalowka
13. jún 2020

@helenky11 ja do ferticent

smeja1981
autor
13. jún 2020

@helenky11 kolko dni mas teraz ? cakate do 5 alebo davate 3 dnove ?velmi drzim palce ..Mala som to iste. Iba jedno prezilo. Chceli sme dat na radu lekara 3 dnove ale sliznica bola nizka, cakali sme do 5 dni ..Tak sa zamrazilo.

zojanka
14. jún 2020

Ahojte 👋 aj ja podstupujem ivf teraz v juni. Vo štvrtok 11.6. som bola na OPU, celý deň som pregrcala a bolo mi strašne, ale podarilo sa odobrať 11vajíčok čo všetkých prekvapilo. V piatok mi volali z centra že 8 vajíčok sa pekne oplodnilo. V utorok by mal byť vklad po PK, zajtra mi budú volať ako to vyzerá s našimi žabkami. To čakanie je strašné. Zaujímalo by ma aké metódy ste si volili vy. My sme dávali aj MACS pre zicher. A aké centrá navštevujete? 🙂 držím nám všetkým palce!

sandra151
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zojanka
14. jún 2020

@sandra151 áno v narkóze. Nerozumiem tomu lebo za posledné 3roky som bola predtým 4x uspatá a vždy úplne v pohode a teraz ma to dáko dostalo 🙂 ale tak verím že to stálo za to 🙂 najhoršie budú tie dni medzi vkladom a testom lebo vtedy sa nič nedeje 😖😖😖

sandra151
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
helenky11
14. jún 2020

@smeja1981 dnes je iba 2 den, zajtra je 3,tak si volame o info, ale mame predĺženú kultivaciu a ideme do KET, takze mrazime a cakame do dalsieho cyklu, ak nam blastocysta vydrzi🙏

helenky11
14. jún 2020

@zojanka tak to mas paradny výsledok 👍 a kolko OPU, resp. IVF si uz absolvovala a v akych centrach. My skusame tento rok prvy krat v CRM Helios v BB

smeja1981
autor
15. jún 2020

@helenky11 tak ako to vizera s vami ?

gabinka03
16. jún 2020

@helenky11 aj mi skúšame prvý krát a tiež v Helios BB čakám na menzes a začínam stimulovať mam krátky protokol

salonmonika
16. jún 2020

@wierocka1 ja zacinam asi 23.6tiez sa bojim🙈injekcie no ako si to zvladla

sandra151
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
helenky11
16. jún 2020

@smeja1981 az zajtra je 5.den kultivacie a asi rozhodujúci den, ci mame blastocystu na KET. Uz teraz sa modlim🙏, nech zajtra pocujem dobru spravu

helenky11
16. jún 2020

@gabinka03 jeej, tak sme spolu bojovnicky na tom istom mieste. A vy mamate aky dovod, ze sa vam nedari? Mate nieco realne zistene? Ako slho skusate?

wierocka1
16. jún 2020

@salonmonika no tak bolo to tazke hlavne ta prva, ale uz si picham druhy tyzden a vzdy ked si idem pichnut tak sa odhodlavam, len si poviem ze to robim kvoli tomu aby sme boli traja

butterfly333
16. jún 2020

Baby aj ja tento mesiac začínam čakám na ms 25.6 a ide sa na to smer brno.

gabinka03
17. jún 2020

@helenky11 tak mi skúšame už päť rokov tak sme to konecne začali riešiť... Ani manžel nemá dobrú morfologiu spermií ale hlavný dôvod sú moje upchate vajcovody takže jediná šanca je IVF.... A vy??? Ako si zvládala stimul ku a prečo ideš len do KEĎ, ET si nechcela???

salonmonika
17. jún 2020

@helenky11 2xmimomaternicove

salonmonika
17. jún 2020

@marshmalowka ahoj ako si to zvladla bolo to v pohode po

marshmalowka
17. jún 2020

@salonmonika ahoj tak po odbere to bolo co sa tyka mna v pohode, ale 5dnovu kultivaciu sme mali a embryo sa nevyvyjalo dobre takze nakoniec na vklad nejdeme teraz som dostala menzes prisiel skor ako mal prist, ale to je po odbere normalne a po menzesi idem na ultrazvuk ci je vsetko ok a na konzultaciu s lekarom ake mame moznosti

ruzo
18. jún 2020

@butterfly333 ahoj ja som bola 11 juna

butterfly333
18. jún 2020

@ruzo si bola na ket? V Brne?

ruzo
18. jún 2020

@butterfly333 nie ja som bola v Ba Ferticent

marshmalowka
19. jún 2020

@ruzo ahoj a vo Ferticente si nebola spokojna?

ruzo
20. jún 2020

@marshmalowka bola a aj som

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre