Kyselina listová po IVF

miska17311
5. nov 2021

Ahojte chcem sa spýtať či môžem alebo by som mala užívať kyselinu listovú po ivf keď mám ešte aj vaginálne tabletky progestenalle? Zabudla som sa spytat pani doktorky…viem že pri prvom bábätku som ho užívala len si už presne nepamätám od kedy a či som tiež mala iné lieky. Rada by som to užívala keďže viem ze je to prospešné pre bábätko. Nie je tato kombinácia nejaka škodlivá ? Ďakujem

ailiba
5. nov 2021

@miska17311 kyselina listová je vitamín, progesteron je hormón na sliznicu a udržanie babatka. Samozrejme, ber oboje. Skvelé sa doplnaju👍

luci_ba
5. nov 2021

@miska17311 určite užívaj aj kyselinu listovú, je to dôležite v prvých týždňoch keby sa embryjko uchytilo. Držím palce🙏

miska17311
autor
5. nov 2021

@ailiba @luci_ba vďaka baby za radu, na ivf som bola uz pred 3 týždňami snad to nebude bábätku chýbať led začnem s oneskorením 😏

luci_ba
5. nov 2021

@miska17311 nestresuj, daj si dnes prvú alebo zajtra ked nemáš kúpené a hlavne kľud 😊

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ailiba
5. nov 2021

@miska17311 začni čím skôr... A bábätko bude určite v poriadku aj bez toho, ale je lepšie brat prevenciu👍

weja07
5. nov 2021

@miska17311 áno určite je vhodna kyselina listova. Kup si rovno femibion 1 tam mas viac vitaminov. Drzim palce🙏

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre