Má ročné obdobie vplyv na úspešnosť IVF?

pige
24. okt 2009

Ahojte, zaujimalo by ma, ci ste pri rozhodovani na absolvovanie IVF brali do uvahy aj rocne obdobie..ci je vacsia uspesnost napr.v lete ako v zime, popripade ak ste postrehli nejake vyhody/nevyhody ktore su spojene s roc.obdobim a IVF. Vyzera to tak, ze ma to buduci rok neminie a rozmyslam kedy sa do toho pustit...takze dakujem vopred za kazdu radu alebo informaciu 😉

cisielko
24. okt 2009

Ja nie, ja som z Heliosu..čaká ťa klaiscké IVF?akú máš poistovnu?

moncika15
24. okt 2009

ake hormony si pixas,sofia? ja som si pixala pregnyl

sofia2008
24. okt 2009

ja si picham Gonal davka 180 kazdy den, caka ma klasicke ivf a asi aj ISCI..mam vseobecnu, ziadost nam schvalili za 3 tyzdne

cisielko
24. okt 2009

Sofi..za 3 t? ja čakám niečo vyše dvoch a vraj to nebude skôr ako koncom novebnra

sofia2008
24. okt 2009

lehota je 1 mesiac, ale ja som skusila zavolat skor a uz sme ju mali schvalenu,mozno to bola len nahoda

bakosko
24. okt 2009

baby aj ja sa zachvylu pridam k vam zhanam este menopur a gonal ja idem na 4 ivf ale v Rakusku

sofia2008
24. okt 2009

ahoj bakosko, a kolko stoji ivf v Rakusku? Platis si to cele sama?

bakosko
24. okt 2009

IVF 1000 eu a tabletky 500 eu platim si sama uz som vycerpala 3 krat

pige
autor
24. okt 2009

sofie, mne sa tiez lepsie pozdavalo to pero, ked nam to lekar vysvetloval ze co nas-teda vlastne mna caka. No neviem asi by to bol boj s tymi injekciami, keby som si to mala sama pichat 🙄

sofia2008
24. okt 2009

bakosko, tak to nie je az tak vela, myslela som, ze to stoji viac
pige, vobec to nie je az take strasne, urcite by si to zvladla... 🙂

pige
autor
24. okt 2009

no uvidme, ale myslim, ze to pero to isti 😉

sofia2008
24. okt 2009

🙂

pige
autor
24. okt 2009

tak sofie drzim palce nech to ide "ako po masle" a nech sa rychlo dockas ll ciarociek na tehu teste 😉

pige
autor
24. okt 2009

ja sa ku vas stimulantkam teda na rok tiez pridam 😀

pige
autor
24. okt 2009

aj ked stale v kutiku duse dufam, ze sa stane zazrak a zadari sa aj bez toho- no asi som len strateny optimista ale aj pri mizernych diagnozach sa z casu na cas stane zazrak, tak dufajme 😅 🙂 😉

sofia2008
24. okt 2009

pige dik 🙂
no zazraky sa stavaju 🙂

pige
autor
25. okt 2009

ahojte kocky, prajem peknu nedelu 🙂 😀 😀

cisielko
25. okt 2009

Ahojte 😀

ˇAno, zázrak sú len k nám nejako nechodia ☹ ale raz sa to podariť musí 😉

Bakosko..tak ty už 4IVF..držím palce aby toto bolo posledné 😉

No, my sme sa rozhodli pre klasickú injekciu, doki povedla, že je to jedno tak sme zvážili hlavne finančnú stránku a takto sme sa rozhodli..vidím, že nás je dosť, ktoré začínajú už čoskoro 🙂

Sofi..viem, že je lehota jeden mesiac..ale známa volala do pistovne a vraj im to len v stredu prišlo a to sme posielali pred vyše 2t...tak jej ovedlai, že v novembri to určite nestihne..ja som sa už nedovolala tak volám zajtra 😠

sofia2008
25. okt 2009

cisielko, tak ja nechapem 😠

moncika15
25. okt 2009

cisielko, to mam xapat ze tie pera su ovela drahsie ako klasicke injekcie? 😕 ved samozrejme ...preco nezarobit na pohodli pacientiek 🙄
ja sa obavam toho ze sama si nedokazem pixnut ani to pero 😅 a mm mi to nebude xciet pixnut lebo sa bude bat ze mi ublizi 😀

pige
autor
25. okt 2009

monci, pokial si dobre pamatam tak tam bol 2.000 sk rozdiel medzi klasick.inj. a perom 😒

pige
autor
25. okt 2009

ja teda nie som nejaka citlivka, ale klasic.injekciu by som si asi nevedela pichnut a s perom sa mi to zda rychlejsie a asi by som nespekulovala nad tym ci som to dobre pichla alebo nie...

moncika15
25. okt 2009

2000sk je dost ale budem oxotna sa ix pre dobru vec vzdat 😅 😀

pige
autor
25. okt 2009

😀

moncika15
25. okt 2009

ozaj, a kolko sa uz snazite o mimi?

pige
autor
25. okt 2009

my uz pomaly ale isto 3 ☹ a vy?

moncika15
25. okt 2009

my tahame na 2 rok (januar), po pol roku som isla k dr.ze sa nedari a od januara 09 sme sa zacali liecit a podstupovat IUI

moncika15
25. okt 2009

pige, vies co sa mi zda?! ze ty sa od PC nehnes a stale sledujes ci niekto neprispeje do tvojej temy 😀 😀 😀 nestihnem ani kliknut inde a uz ma caka odpoved...klobuk dolu za ryxlost 😝 🙂

pige
autor
25. okt 2009

no my sme to brali viacmenej prve 2 roky pianko, ze proste ked sa zadari budeme sa tesit a dufali sme ze sa aj tak stane ale bobuzial..tak sme sa to potom rozhodli nejako riesit, no a skoncili sme v CARe..

pige
autor
25. okt 2009

😀 😀 😀 si ma vymakla 😀 som teraz sama doma, tak len brazdim po nete..si ma fakt pobavila 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre