Má ročné obdobie vplyv na úspešnosť IVF?

pige
24. okt 2009

Ahojte, zaujimalo by ma, ci ste pri rozhodovani na absolvovanie IVF brali do uvahy aj rocne obdobie..ci je vacsia uspesnost napr.v lete ako v zime, popripade ak ste postrehli nejake vyhody/nevyhody ktore su spojene s roc.obdobim a IVF. Vyzera to tak, ze ma to buduci rok neminie a rozmyslam kedy sa do toho pustit...takze dakujem vopred za kazdu radu alebo informaciu 😉

moncika15
25. okt 2009

tam nam urcite pomozu 😉

IUI vam nedoporucili?

pige
autor
25. okt 2009

a dakujem za tu rychlost 😝 😀

moncika15
25. okt 2009

no nehovorim 😀 😕

pige
autor
25. okt 2009

bohuzial nie a na iui by som sla hoc aj o polnoci 🙂 to ivf sa mi moc nepozdava, predsalen tlacit sa s hormonmi, je to predsalen zataz aj fyzicka aj psychicka tak od leta tohto roku nad tym uvazujem a snad sa aj na to bud.rok odhodlam

moncika15
25. okt 2009

IUI je tiez dost o hormonox akurat ze nie v takej miere. ja som mala jedno aj s nastrihom 😒

pige
autor
25. okt 2009

no co je to na prt, ked s tymi spermijkami je to take mizerne, no ale co sa da robit, nejako bolo, nejako bude 😉

moncika15
25. okt 2009

treba len verit doktorom a dufat v zazrak 😵

pige
autor
25. okt 2009

no tak to som netusila, ze aj na iui sa stimuluje.. a aky nastrih?

pige
autor
25. okt 2009

to hej prave v to dufame 🙂

moncika15
25. okt 2009

ja som brala od 3 do 7 DC clostilbegyt a na 14DC injekcia pregnylu..to je ten lepsi pripad bo ja nemam problem s ovulaciou. ale vzdy su lepsie 2 vajka ako len jedno 🙂

pige
autor
25. okt 2009

a na kolkych iui si uz bola?

moncika15
25. okt 2009

2x sme ho absolvovali a 4x som stimulovala ale nic z toho nebolo takze dokopy 6x stimulka a ani raz uspex ☹

pige
autor
25. okt 2009

hmm, to je mi luto, ale tak dockat sa urcite raz dockame, len otazka je ze kedy..ja mam o par mesiacov 30 a to som si este pred 2 rokmi hovorila, ze to 1 babo stihnem do 30 ☹ no co uz, tak sa nan budem tesit v 31 zeby???

moncika15
25. okt 2009

urcite 🙂

ja mam 24 😅 a tiez sme sa xceli brat az s babatkom, tiez sme to trosku prepiskly uz mame pol roka po svadbe a babo v nedohladne...vlastne co to trepem v dohladne ...zaciatkom buduceho roka po IVF 😉

pige
autor
25. okt 2009

presne tak a 24 to je este pohodicka, aj ked lekar vravel, ze aj ja sa este radim medzi mlade, ze predsa by to bolo uz o niecom inom keby som mala 40, ale ze aj tak nemame to nadlho odkladat...tak uz som sa rozhodla, ze do toho buduci rok urcite pojdem, len este vybrat ten spravny cas 😀

moncika15
25. okt 2009

boli ste uz na vstupnom pohovore? hovorili vam co a ako?

moncika15
25. okt 2009

a samozrejme ze si este mlada, to si ako tridsatnicka mysliz se si na sklonku zivota? 😀

... dokym zena funguje kazdy mesiac ako ma tak je malda 🙂 a moze mat aj 50 😝

pige
autor
25. okt 2009

ano, boli sme v auguste tohto roku a dufali sme ze sa vysledky zlepsia a budeme moct na iui ale bohuzial opak bol pravdou, tak nam aj hned lekar vysvetlil ako prebieha ivf, dal nam ziadost a mame sa rozhodnut, tak asi tak..

pige
autor
25. okt 2009

mlada to hej 😎 ale ten cas leti ako voda a ked lekari strasia ze po 26 to ide s plodnostou zeny rapidne dole tak asi niet na co cakat 😒

moncika15
25. okt 2009

cakat urcite nie 😨
ja,keby to zalezalo len na mne , sa snazim uz od prveho dna co som sa s manzelom spoznala 😀

pige
autor
25. okt 2009

no ved, to je tak ked treba vecne cakat na chlapov kym su na take veci pripraveni 🙂 a potom uz aj ked ano, tak uz moze byt neskoro 🙄

moncika15
25. okt 2009

no ved prave 😠 nastastie ja som mojho presviedcala asi pol roka az sme sa dohodli na januar 08 podotykam mladucky a nezobraty 😀

pige
autor
25. okt 2009

tak to si dobra 😀 mas asi dobre presviedcacie metody 🙂

pige
autor
25. okt 2009

tak buduci rok to isti-budu z nas mamule 😀 😀 😀

moncika15
25. okt 2009

no ja som vlastne cele to obdobie preplakala 😅 ale moj keby ozaj nexcel tak sa o babo este ani teraz nesnazime 😉

pige
autor
25. okt 2009

tak len snazilkujte, mozno sa zadari aj bez ivf 😉

moncika15
25. okt 2009

boze ☹ nex sa podari ako xce len nex uz som tehulka 😵 a ty a vsetky ostatne snazilky tiez

pige
autor
25. okt 2009

uuuuuplne suuuuuuhlasiiiiiiiim, nech sa tak stane, presne ako hovoris 😉 😀

moncika15
25. okt 2009

😀 to znie ako nejake zaklinadlo 😨

pige
autor
25. okt 2009

hmm 😨 nech to je co chce, len nech sa to splni a prosime pekne uz buduci rok!!!!! 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre