• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Má ročné obdobie vplyv na úspešnosť IVF?

11. novembra 2009 
autor
a vobec by sme sa nenahnevali keby uz pod tohtorocny vianocny stromcek, ze? :wink: :grinning:
25. okt 2009 o 17:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ked smiem byt taka trufala ja by som prijala uz aj tento rok :sweat_smile:
25. okt 2009 o 17:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no pani, to by boli vesele vianoce, asi by som sa od samej radosti zblaznila
25. okt 2009 o 17:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani nehovor :grinning: keby som mohla tak sa asi aj opijem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. okt 2009 o 17:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
:grinning: :grinning: :grinning:
25. okt 2009 o 17:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaaaa uzzzzzzzzzz xceeeeeeeeeeeem mimiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :sweat_smile:
25. okt 2009 o 18:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
waw tak to bol ako vykrik do tmy :grinning: tak aj ja sa pripajam a revem o dusu ze aj jaaaaaaaaaaaaa chceeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee mimiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
25. okt 2009 o 18:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: boze kde to dnes skoncime :sweat_smile: ze by v jednej izbe v blazinci
25. okt 2009 o 18:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
:grinning: :grinning: vies ze aj mna to iste napadlo :grinning:
25. okt 2009 o 18:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak ked mam slabsiu xvylku ja si tak ozaj pripadam :pensive:
25. okt 2009 o 18:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no asi by to chcelo zamestnat mozog niecim inym, lebo takto sa tam pomaly ale isto dostaneme-myslim do toho blazinca :sweat_smile:
25. okt 2009 o 18:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no ja som konika citala uz dlhsiu dobu, ale registrovala som sa len vcera, lebo ten konik to je ako zavislost :sweat_smile: a asi som ti tym registrovanim teda moc nepomohla
25. okt 2009 o 18:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ej tam bol preklep: som si tym moc nepomohla
25. okt 2009 o 18:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: a ja som sa potesila ze beries na mna ohlad :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ja som konikarka uz peknyx par rokov.je super ze si mas s kym pokecat o veciax, ktore sa nedaju len tak vytiahnut na kavicke s kamaratkami.a hlavne dozvies sa tu vela noveho a hlavne nie len nejake nastudovane veci ale radia baby co to maju odzite. ale sem tam si treba dat pouzu aj od kona :wink: par krat som to sama zazila
25. okt 2009 o 18:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak prepac, to som ale sebec :stuck_out_tongue_closed_eyes:

to hej to sa aj mne na konovi paci, clovek sa vela dozvie a niekedy zasne kolko energie a chuti bojovat o vytuzene babo maju ludia- tak to doda optimizmus a energiu do dalsieho snazenia :slight_smile:
25. okt 2009 o 18:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hrosie je to ze v temax do ktoryx xodis sa to pekne zatehulkuje a ty si pripadas navyse :pensive: takto pokracuje s x temami. ale TATO je uz urcite ta prava :wink:
25. okt 2009 o 18:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
25. okt 2009 o 18:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no musim uz koncit, tak ti zelam pekny zvysok vecera a zase niekedy sa tu stretneme :wink:
25. okt 2009 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobru noc :slight_smile:
25. okt 2009 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sofi..ani ja tomu nerozumiem ale je to tak..tý čo ma poznajú vedia, že a mám smolu..mne sa pose..všetko čo sa len dá no ale čo už :angry:

Mončika..aáno, je tam rozdile oklo 2000-25000sk...mne to bude pichať manžel a radšej sme to zvolili takto, už aj ak je to dosť drahé :confused:

My sa snažíme..no ani neviem..HA som vysadila 4 rky, tak riadne asi 2 roky..je to na nervy :angry:
25. okt 2009 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no pozeram, ze ste sa tu dnes poriadne rozbehli... :grinning: :grinning:
ja uz ani kricat nevladzem, ako velmi chceme babo...
cisielko, tak v tom nie si sama, my s manzelom sme sa taki dvaja "sttastni" stretli :angry:
my sa snazime cez dva roky..ale dufam,ze budu tento rok pekne Vianoce :slight_smile:
25. okt 2009 o 23:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ránko :grinning:

Sofi...budem držať palce..kto vie ako to bude do vianoc..bol by to pekný darček :wink:
26. okt 2009 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pekny dnik vam prajem :slight_smile:
Ja si az take velke nadeje nedavam a vsetko beriem s rezervou..bude, ako ma byt :slight_smile:
26. okt 2009 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som mala 1.IVF v januari bez ET, v aprili KET nic, v juni KET nic a v septembri 2.IVF uspesne.... Tak si vyberte :grinning:
26. okt 2009 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a dnes sa uz Katy tesis z babatka :slight_smile: super :slight_smile:
26. okt 2009 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Katy...no ale stále to zato..drobec už domka u teba :grinning:
26. okt 2009 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
katy gratulujem ku babenku, tak september bol ten stastny pre teba :slight_smile:
Kocky neviete, ci je na koniku aj nejaka statistika uspesnosti pre IVF za min.rok?
26. okt 2009 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pIGE..NEVIEM...prečítaj si nejké témy, tam zistíš čo a ako :wink:
26. okt 2009 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pige, kazde centrum ma na svojej stranke svoju statistiku, aspon v Gyncare je to tak
26. okt 2009 o 16:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dik sofie :slight_smile: , uz som kukla na helios stranku, ale nejak sa tam neviem z tych grafov vysomarit :stuck_out_tongue_closed_eyes: este nieco pohladam
26. okt 2009 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok