Má ročné obdobie vplyv na úspešnosť IVF?

pige
24. okt 2009

Ahojte, zaujimalo by ma, ci ste pri rozhodovani na absolvovanie IVF brali do uvahy aj rocne obdobie..ci je vacsia uspesnost napr.v lete ako v zime, popripade ak ste postrehli nejake vyhody/nevyhody ktore su spojene s roc.obdobim a IVF. Vyzera to tak, ze ma to buduci rok neminie a rozmyslam kedy sa do toho pustit...takze dakujem vopred za kazdu radu alebo informaciu 😉

cisielko
27. okt 2009

žienky mám to 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 volala som do poistovne, práve mi to teta shcválila 😝 😀 😀 😀 😀 😀 sľúbila mi, že urobí všetko preto aby to prišlo čo najskôr do Helíku....takže 04.11.2009 začínam s koordinátorkou a ide sa nato..stane sa somňa pichačkááááááááááááááááááááááááááááááááááááá 😀 😀 😀 😀

pige
autor
27. okt 2009

cisielko super 🙂 tak do vianoc v pohodicke stihas 😉

sofia2008
27. okt 2009

no parada cisielko 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

cisielko
27. okt 2009

No asi áno..a čo vy, ako tse na tom diečvčatá?

pige
autor
27. okt 2009

no ja cez vianoce skocim na poistovnu, vyzistit ci tam naaaahodou nemam nejake podlznosti a ziadost na ivf mam, tak ju zaciatkom bud.roku poslem a ideme na vec 😉
Cisielko to ty uz budes davno tehulka, tak nam tu aspon budes potom rozdavat rady, co a jak 🙂 🙂 aby sme ta mohli rychlo v tehulkovani nasledovat 😀

moncika15
27. okt 2009

cisielko gratulujem a prajem vela stastia 😵

cisielko
28. okt 2009

Ránko 😀

Moncika dakujem ale je to len začiatok...koniec je ešte ďaleko 😝

Pige..a prečo už nepošleš teraz žiadosť, prečo chceš čakať?

rosienka
28. okt 2009

caute, podla mna nema vplyv, ovela dôlezitejsia je pohada a ziaden stres

pige
autor
28. okt 2009

cisielko, ja som v zahranici, tak preto a na vianoce dojdem domkov, tak budem mat cas si to vybavit 🙂

moncika15
28. okt 2009

cisielko,daleko ale aj na tu daleku cestu treba stastie 😉

cisielko
28. okt 2009

Ja verím,že to šťastie si nás všetky nájde..kus po kuse 😀 😀 😀

Pige..no tak už mi to dáva zmysel..a už ostaneš na SK?

moncika15
28. okt 2009

ahoj ty si tu? 🙂

veru mohlo by sa nam uz postastit 😵 kazdu xvylu sa mi rozbehnu plodne dni a mm ma volno 😎

cisielko
28. okt 2009

ja tu len tk očkom lebo makám ako fredka..mne sa to už pletie..ty si ako na tom vlastne..hodď si to do progfilu apsoň vás budem vedieť rýchlejšie zaradiť, takto ln tipujem 😀

moncika15
28. okt 2009

ved ja mam vsetko popisane v albume 🙂 v tom prvom...pozri

cisielko
28. okt 2009

Prepáč..ja som už na čisto vymetená 😲 😲 😲 😲 super vedieť..ja ja mám skoro všetko v albume len tam musím dopísať novinky zo včera, nio nejako nestíham...a žiadosť schválená?

moncika15
28. okt 2009

nemame podanu este ☹

cisielko
28. okt 2009

Ešte nemáte podanú..tak to ideš potom len na prvý pohovor hladne IVF však?

moncika15
29. okt 2009

mm ide pre vysledky a povedia nam co dalej

cisielko
30. okt 2009

A kedy ide po výsledky?

moncika15
30. okt 2009

9.11. neviem ci sa mam tesit alebo bat 😒

pige
autor
31. okt 2009

ahoj moncika, no aspon budete vediet na com ste..tak drzim palce nech to dobre dopadne.
U nas bol posledny spg.katastrofalny a to som si robila nadeje, ze sa to zlepsilo po vsetkych tych vitaminoch a bude aj na iui, ale opak bol pravdou ☹

cisielko
1. nov 2009

Ahojte 😀

Pige..aj ja som verila a aj tak to nepomohlo..ale sa nevzdávam, bojujem a verím, že to dobre doapdne 😀

Moncika..budem držať aplce aby to dobre doapdlo..je lepšie vedieť na čom ste a riešiť to ako dúfať ak je problém..drž sa 😉

moncika15
1. nov 2009

no my prave vieme na com sme....definitivne IVF 😒

cisielko
1. nov 2009

Moncika..nič nieje také zlé ako to vyzerá...treba veriť, že IVF bude pre vás šťastné tak ako ja 😉

cisielko
2. nov 2009

Ahojte 😀

Nestíham vás dočítať, veľa práce ale večer počítam..len som vám prišla povedať, že v stredu začíname..mám to oficoš potvrdené..žiadosť je už schválená a čaká ma v Helíku..ICSI sa začína 😀 😀 😀 😀 😀

moncika15
5. nov 2009

🙂 cisielko..tak sa drz! aky mas protokol?
napis infosky...

sme s tebou 🙂

moncika15
7. nov 2009

ahojte 🙂
no cisielko poxval sa ? ako sa ti pixa? 😀

moncika15
11. nov 2009

kam ste sa podeli?! 😕

cisielko
11. nov 2009

Moncika..ahoj..ja aj zabudla, že tu ste..sa ospravedľnujem..ja som si vyttvirola tému novenberm decenber..veríte na zázrka y tam si píšeme ako to všetko ide..je tu strašne veľa tém tak aby som mala prehlad..som ti písala IP..a napíš mi ako sa máš ty, čo nové máš?inak 09.11. si bola po výsledky takn ko ste dopadli?

pige
autor
11. nov 2009

ahojte kocky, ja teraz nejak nestiham na konik..urcite sa ale na niektorej stranke stretneme, ked sa vrhneme do ivf

Vsetkym vam drzim palce, nech to vyjde na prvy sup 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre