Mimotelové oplodnenie a zlý spermiogram

kalista32
19. feb 2013

S partnerom sa pripravujeme na IVF druhý pokus radi by sme vyskúšali osvedčené babské radi 🙂 , ktoré vám pomohli k lepšiemu výsledku 🙂

martina2001
19. feb 2013

@kalista32 selén a zinok u muža

evelin325
19. feb 2013

@kalista32 veľmi dobrá je sprcha semenníkov studenou vodou každý deň, nenosiť tesné nohavice, žiadny notebook alebo mobil v blízkosti lona, na zlepšenie kvality a rýchlosti spermíí sú veľmi dobré aj homeopatiká

kalista32
autor
19. feb 2013

@martina2001 áááno užívame selén , zinok , E 200 , kyselinu listovú a veľa cibule 🙂 🙂 😉

kalista32
autor
19. feb 2013

@evelin325 nooo tie homeopatika nieje to zlý nápad to nás nenapadlo a máš niečo konkrétne ?

martina2001
19. feb 2013

@kalista32 homeo sme neskúšali, ale ten zbytok nám poradili v centra pre manžela a zrejme pomohlo a tie nohavice a spodné prádlo je tiež pravda, o tej elektronike som tiež počula

kalista32
autor
19. feb 2013

@martina2001 keď tie homeo sú aj zradné 😖 😖 😖 a mojej polovičke zakážem nosiť mobil vo vrecku 😠 😠 😠

soldi
19. feb 2013

@kalista32 pozri sem, kamoska to tam spisala 🙂
jej muzovipovedali, ze nema ziadne spermie, ze oplodnenie je mozne jedine s darcovskymi.
tak si nieco pozistovala, spisala, nadopovala ho a v priebehu dvoch rokoch dva krat otehotnela prirodzene 😵

http://www.emimino.cz/diskuse/meranie-bt-39823/

kalista32
autor
20. feb 2013

@soldi vďaka ti 🙂 🙂 🙂

kalista32
autor
20. feb 2013

kiss, kiss , kiss všetkým žienkam 🙂 🙂 😉

boobaa
21. feb 2013

Ahoj nám o 150 % zvýšil počet a pohyblivost za 3 mesiace používania PROFERTIL a MACA. Lekár bol v uzase. Pred touto liecbou mal 8 miliónov a za 3 mesiace 18 s označením A - super pohyblivé a kvalitne. Vyskúšal to. Ja som hrozne nahnevana na lekárov, lebo nám toto nikto z nich neodporucil a hneď nás tlačili do IVF :(

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre