Mimotelové oplodnenie bez vajcovodov

babina8
1. dec 2011

Ahojky
Chcem sa opýtať kto má skusenosti s prvým IVF bez vajcovodov. Aká je percentuálna šanca na otehotnenie na prvý krát. Pretože ma to čaká a nedokážem si to ani predstaviť.
Díky za odpovede.

akramgad
1. dec 2011

@babina8 ahoj neviem či pomôžem ale já som bola na IVF a nemám vaječníky vyšli nám dva pokusy ( celé sme si to hradili ) ale žiaľ povedali nám malá šanca a aj tak bolo nevyšlo nám to ani pri jednom pokuse ale za to máme teraz krásnu dcérku ktorú sme si adoptovali 🙂 vám želám aby to vyšlo tak ako si želáte 🙂

babina8
autor
2. dec 2011

ďakujem. Ale ako som dnes čítala, tak kam chodíme do Iscare v Martine odišiel MUDr. Tomáš, som s toho šokovaná. Teraz si neviem predstaviť ako to dopadne. Ja mám smolu hádam vo všetkom.
😢

silvia545
4. dec 2011

@babina8 ahoj,ja síce vajcovody mám,,ale nefunkčne,,odumreli mi 😖 pred IVF mi museli vajcovody odstavit,,robili to laparkou a dali mi tam svorky,aby tekutina,ktorá sa nachádza vo vajcovodoch mi neodplavila embryjko,,1 pokus nám nevyšiel,,2 pokus bol úspešný,ale žial náš synček sa narodil na začiatku 34tt a krátko po narodení zomrel 😢 teraz sa chystáme na další pokus,je to posledný hradený poistovnou ☹ tak mám velky strach ako to dopadne ☹

v555
4. dec 2011

@babina8 počkaj si na docenta on niečo určite čoskoro otvorí.....držím ti palce 🙂

v555
4. dec 2011

@silvia545 ☹ nemám na takéto slov,držím palce 🙂

silvia545
4. dec 2011

@v555 dakujem velmi pekne 😉 verím,že sa nám to ešte podarí a Pán Boh nám vynahradí stratu nášho anjelika a pošle nám dietatko,ktoré zmierni našu bolest 😉

v555
4. dec 2011

@silvia545 myslím na Vás a budem sa za Vás modliť...

silvia545
5. dec 2011

@v555 ja si velmi prajem,aby všetky ženy,čo prechádzaju touto cestou k dietatku,boli štastné a mohli držat v náručí svoje dietatko 😉 viem aká je to velmi namáhavá a bolestivá cesta,ale my ženy sme silné a vydržíme všetko a hlavne spravíme všetko preto,aby sme sa dočkali najvačšieho pokladu,čo može na tomto svete byt 😉 DIETATKO 🙂 máš moj obdiv a všetky baby,čo sa nevzdávajú a idú za svojim štastím 😉 ak sa smiem spýtat,už si bola alebo sa ešte len chystáš na ivf 😉

v555
5. dec 2011

@silvia545 už som bola 4 krát a momentálne som rozbehnutá na piatom kole,verím však,že toto už bude úspešné 😉 ,je to fakt namáhavé,o tom že sa nám to ešte ani raz nepodarilo ti nejdem písať.Všetky máme niečo zlé za sebou a je tu čas aby nás postretlo aj niečo pekné-DIEŤATKO 🙂
Už som nie raz videla ako ženy prichádzajú o svoje detičky/mám totižto takú prácu/ ,vždy som to s nimi prežívala a nikdy mi oči nezostali suché.....je to hrozné ale na šťastie som to nevyskúšala na vlastnej koži......ja viem,že všetko prejde,čas zahojí,ale sú časti života na ktoré sa zabudnúť nikdy nepodarí ☹ ..............naozaj vám držím palce aby Vám všetky negatíva čo ste zažili zastrel malý voňavý uzlíček 🙂 🙂 🙂

silvia545
16. dec 2011

@v555 ahoooj 😉 tak ako pokračuješ 😉 to je určite velmi smutné,ked vidíš ako prichádzajú malé detičky o život ☹ ja by som tiež určite plakala 😢 ja mám slzy v očiach hned,ked vidím malé dietatko,alebo detské vecičky 😢 ☹ vždy si hned spomeniem na nášho anjelika,aky by už bol ☹ dakujem moja,,aj ja Vám držím moc moc palčeky,aby sa Vám to tentokrát už podarilo 🙂 aby sa vo vašom dome už čoskoro ozyval detsky smiech 😵

silvia545
16. dec 2011

@v555 juuuj moja prepáč 😒 ja som si až teraz všimla,čo sa stalo ☹ je mi to velmi lúto ☹ neviem,ako by som ta potešila 😖

v555
16. dec 2011

@silvia545 nič sa nedeje,ja tiež veľa krát napíšem a potom sa začítam a nájdem odpoveď aj na moje otázky......no nie je mi dva krát do smiechu ale život ide ďalej..............sme silné ženy 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre