Lúčky a úspešné mimotelové oplodnenie

leren1
26. nov 2017

Ahojte baby...Kedze nemam ani jeden vajcovod neostava mi nic ine len IVF ...v januari nastupujem do Lúcok a nasledne ideme hned na to...Chcem sa spytat ci ste niektore pred IVF podstupili kupele a ci naozaj pomohlo ci je vacsia sanca...rada by som ahy ste sa podelili o vase skusenosti

...dakujem 🙂

ludinka
26. nov 2017

@leren1 ahoj mne lycky pomohli,hned dalsi mesiac nam vyslo ivf, a tak isto aj dalsia kocka co bola so mnou otehotnela. Pomoze to velmi aj na psychiku, clovek tam uplne vypne

leren1
autor
26. nov 2017

@ludinka toto sa fakt dobre cita 🙂 gratulujem 🙂 takze ta super pripravili tam ?

ludinka
27. nov 2017

@leren1 urcite ma ta voda liecive ucinky, viem ze hlavne baby co mavali nizku sliznicu im to pomohlo a aj vojtovka sa tam cvici,co je tiez super

leren1
autor
27. nov 2017

@ludinka a kde si bola na ivf ? A kolko vas to vyslo cca ? Ak ti nevadia moje otazky...pripadne kde si bola v luckach ubytovana daj tip 🙂 dakujem 😘

ludinka
27. nov 2017

My sme boli v reprofire v brne, stimulku som mala len s clostylbegytom, vyslo nas na cca 1000 eur. Boli sme samoplatcovia.

Ubytovanie som mala tusim Maja sa vola. Je to najdalej od procedur ale aspon som sa presla. Izby boli velmi pekne.
Inac najlepsie ubytko je podla mna Liptov, najnovsie izby a je to spojene chodbou so vsetkym...a aj choc je fajn aj ked asi najstarsie izby su tam( ale zase su priestranne)

leren1
autor
27. nov 2017

@ludinka rozmyslala som nad chocom a liptovom tak super dakujjem len si ma uistila vo vybere 🙂 chodil tam za tebou aj tvoj drahy ? 1000 eur je v pohode ako samoplatcovia 🙂 dakujem moc za info

ludinka
27. nov 2017

@leren1 ja somala jednotku izbu, moj tam bol so mnou tieZ jeden tyzden a zbytok sama.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre