Mimotelové oplodnenie. Ideme na to

selisel
5. júl 2013

Ahojte, je tu nejaka z vas ktora sa chysta postupit IVF, alebo zvazuje nad IVF este toho roku? Rada by som si popisala o tom ako to prebieha, co vam poradili, coho sa treba vyvarovat a tak? Ci je potrebna aj dovolenka pocas celeho toho vysetrenia ci zakroku?

kveta
6. júl 2013

@jania023 Mala si icsi?

jania023
6. júl 2013

@kveta áno aj PICSI a ICSI

dukokatka
6. júl 2013

@petras32 co ti odporucila jest po vklade?

petras32
6. júl 2013

@dukokatka
ahoj, no asi 5 x mi prizvukovala, ze mam jest (do tehotenskeho testu) hrozne vela bielkovin, ked sa da, tak stale aj na ranajky, obed, veceru. tak som jedla 10 dni naozaj same jedla plne bielkovin, tvarohy, jogurty a spol. ked test bol potvrdeny pozitivne, povedala, ze uz nemusim tolko bielkovin, je dobre ked ich budem jest ale nemusim az tolko. 🙂

dukokatka
6. júl 2013

@petras32 tak ak pojdem ja na ivf tak budem aj ja jest bielkoviny ,to ma tesi lebo jogurty atd mam velmi rada a mozem ich jest vela.

trulinka
6. júl 2013

@petras32
A tvoj partner mal ale problemy? Iba s pohyblivostou, rychlostou , alebo aj s tvarom? Lebo my mame v podstate problem len s tvarom, a nam vobec ziadne vitaminy nepredpisali, neviem ci preto, ze na tvar to nema vyznam, ze sa to nezlepsi, alebo jednoducho na nas kaslu 😒 . Ani len kontrolny spermiogram nam neodporucili, tak mi je to take divne....Tak sa tesim s tebou, nech vam tie genet. testy dobre dopadnu 😉

trulinka
6. júl 2013

@jania023
Tak to ma mrzi, ze to takto dopadlo, a nechapem preco sa to mohlo stat.....Ale oni ti predsa nieco ku tomu musia vediet povedat, ked bolo vsetko v poriadku.... ☹

jania023
6. júl 2013

@trulinka povedali len toľko že my nedokážu dat vysvetlenie a že je im to ľúto

trulinka
6. júl 2013

@jania023
no dakujem pekne ked nevedia odpovedat....A to mnozstvo penazi co to stoji, no strasne ☹ . Co teraz planujete dalej?

kveta
6. júl 2013

@jania023 Skuste to predebatovat v Brne s dr Otevrelom. On by mohol vediet mozne priciny.

petras32
6. júl 2013

@trulinka
Ahoj, no my sme mali s problemy s pohyblivostou, mnozstvom a aj s tvarom. s tvarom sa asi nic neda robit, lebo nam museli tiez vyberat tie "spravne", ale celkovo sme spermiogram mali fakt vyborny.
skuste sa popytat lekara, ci Vam nieco odporuci. ved vitaminy ublizit nemozu, mozu len pomoct. tak snad Vam tiez nieco predpise.

jania023
6. júl 2013

@kveta no veď on je môj lekár to on mi volal
@trulinka nic som neplatili v Brne až na lieky ideme na ďalšie kolo o 3tyzdne

kveta
6. júl 2013

@jania023 Nenavrhol ani oplodnenie casti vanicok darcovskymi spermiami, aby sa overila ich schopnost oplodnenia?

jania023
6. júl 2013

@kveta navrhol v prípade ďalšieho zlyhania,my sme mali uz 3 Ivf a 2z nich v pohode vajka sa delili iba teraz nie

kveta
6. júl 2013

@jania023 Aha. Jasne.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre