Môžem mať v 46. rokoch bábo?

ivett1974
1. sep 2020

Ahojte mám taký problém je tu niektorá z vás ktorá by mi povedala že v 46 by som mohla mať bábo .Samozrejme že z darovaneho vajíčka a partnerovych spermií?On je o 6 rokov mladší a veľmi túži po bábätku.preto mi je momentálne aj neverný.Som zúfalá.

tianna
1. sep 2020

@ivett1974 prepáč ale ak ti je neverný posledné čo by som robila je mala s nim dieťa..

heidi4
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
veronikaszabova
1. sep 2020

@heidi4 ci je OK, ze chce dieta s nevernym chlapom...

martul
1. sep 2020

@ivett1974 no ja dúfam, že ti to žiadna nepovie, inak si normálna? Chces dieťa s niekým, kto ťa podvádza, on chrápe s inou, lebo veľmi túži po dieťati s tebou!😁 Vy obaja potrebujete návštevu psychiatra a nie gynekológa.

heidi4
1. sep 2020

@veronikaszabova Aha... velmi tazka otazka. 🤔 brat aj "ano" ako moznost...

kvetinka75
1. sep 2020

@ivett1974 na to kolko mas rokovby si uzmala mat rozum. Chces zit s nevernym muzom a este mat s nim aj dieta?

vilma7
1. sep 2020

Bábo možno áno, ale vzhľadom k situácii akú máte by som ho poslala kade ľahšie. Lebo neverný ti určite nie je len kvôli tomu, že nevieš otehotnieť. A ak chcel a plánoval dieťa, mal sa obzerať po vekovo primeranej partnerke, alebo ste spolu už dlho a nedarí sa vám?

klarissa25
1. sep 2020

Toto aa moze zena pytat naozaj? Ty chces dieta s neverným chlapom? V 46 rokoch?

klarissa25
1. sep 2020

Bud si vymyslas alebo si blba 🤦‍♀️🤦‍♀️

meggie393
1. sep 2020

Tak....a už som videla všetko 👀👀😂😂😂😂😂🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

ivett1974
autor
1. sep 2020

@ivett1974 Celý príbeh začal tým , že ona môže mať deti jej manžel nie.Tak sme sa dohodli že môj dá spermie a ak sa to podarí tak to bude "spoločné dieťa".teraz viem že hlúposť ,ale oni sa chceli spoznať až sa vraj zamilovali.Jej manžel nič netuší ja naopak vsetko viem.Po všetkom trápení som dovolila jeden pokus asistovanej vsunom spermií .No nás totiž takmer zničilo aj keď on tvrdí že nie ju miluje ale šancu mať dieťa .Odprsahall mi že ak sa to nepodarí tak to celé ukončí.Dnes by mala dostať krami .Naozaj sa to celé zmenilo na nejakú telenovelu alebo neviem.Ja ho stále milujem .To je skrátená verzia mojich noci a tohto nápadu ,že v46tich rokoch mu potom dať ešte túto šancu.A ak mu viete povedať ceny bola by som vďačná Asi vám pripadám úplne mentálne retardovaná tak prepáčte a možno vám to stojí za odpoveď

pink_lady
1. sep 2020

@ivett1974 🙈 čo sa týka veku, v rodine jedna žena, po smrti 9m dietata 15 rokov bez uspechu...v 46 si myslela ze uz je v prechode ked neprisla menstruacia a ten "prechod" v 47 porodila...takze sanca je...k tomu druhemu sa radsej nevyjadrujem

jaass
1. sep 2020

@ivett1974 keď ti je neverný a spí s inou, ver mi, že ťa nemiluje. Jednoducho si to neprizná a nepovie pravdu.

jaskolka
1. sep 2020

Máš úplnú pravdu, nerozumiem z toho ani pol slova..... . Ktosi kohosi chce oplodnit, potom sa zamilujú, nevyjde to, ty chceš zúfalo dieťa v tvojom veku, aby si urobila radosť komusi.... a teraz reálne.... Prepáč, ale ste kompletní tam všetci?

jaass
1. sep 2020

@jaskolka 🤣🤣🤣

klarissa25
1. sep 2020

Tak toto je zjavne cele vymyslene

ivett1974
autor
1. sep 2020

@ivett1974 Nedarilo sa a pred piatimi rokmi som bola na ivf trikrát a potom ešte v Brne ani tam to dvakrát nevyšlo a zmierili sme sa stým až doteraz .Myslela som si že to zvladne

ivkazba
1. sep 2020

@ivett1974 nie, prosím ťa ty nemaj deti

klarissa25
1. sep 2020

@ivett1974 si taka sprosta alebo ano? Ak toto myslis vazne teda... Prepac krajšie ti neviem povedat

acrobaleno
1. sep 2020

Aj co sa tyka deti a tvojho veku a celkovej situacie,...nemaj deti.

denden77
1. sep 2020

"spolocne dieta" 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

evkakozickova
1. sep 2020

@jaskolka 🤣🤣 mne to príde vymyslené, také nereálne, čudné. @ivett1974 nie nemaj radšej deti, a ak si myslíš že sa zmení tak si na omyle ešte aby oni dvaja spolu neskončili. A keď ty je neverní pochybujem že ťa miluje, a vieš ako sa hovorí je neverní raz,bude aj druhý krát a už to takto pôjde ďalej, sám sa ty priznal že miluje ju.

veronikaszabova
1. sep 2020

@ivett1974 prosim ta, radsej si kupte psa, ako dieta!

ivett1974
autor
1. sep 2020

@veronikaszabova psíkov máme dvoch .Ja viem že to znie ako vymyslené ale je to tak.

evkakozickova
1. sep 2020

@ivett1974 a tebe akože vôbec nevadí že ty bol neverní a že miluje inú ?

veronikaszabova
1. sep 2020

@ivett1974 a ty si akoze OK s tym, ze ta chlap podvadza a chce dieta s inou zenou?
Neveriiiim

20erika07
1. sep 2020

@ivett1974 je mi luto ze sa ti nepodarilo otehotniet ani po tolkych pokusoch. Asi to tak ma byt, a az mas byt tehotna len aby si nestratila chlapa, tak potom to tak naozaj ma byt.
Prepáč...

ivett1974
autor
1. sep 2020

Ja vnímam vaše názory že som hlúpa a možno to celé je o Tom ,že ja nedokážem prijať myšlienku že je schopný zahodiť vzťah ktorý bol naozaj ako z knihy len tak.Vsetko klapalo aj sa nám darilo niesme náročný ale pomaly sme sa posúvali vo všetkom dopredu .Jednoducho nás ľudia v okolí brali že ziarime a neviem sa zmieriť s tým že to zahadzuje.

veronikaszabova
1. sep 2020

@ivett1974 pokial by bolo vo vztahu vsetko OK, tak chlap neprasi inu zenu...

ivett1974
autor
1. sep 2020

@ivett1974 Nič nie je vymyslené naozaj nič

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre