MUDr. Eliáš z Trnavy. Aké s ním máte skúsenosti?

iwusa
11. nov 2008

ahojte kočky, má niektorá z vás skúsenosti s doktorom Eliášom z Gyncentra v Trnave? budem vďačná za akékoľvek príspevky, pozitívne aj negatívne. Hlavne ma zaujímajú skúsenosti týkajúce sa problémov s otehotnením, hormonálne problémy, amenorea atď. Ďakujem za príspevky 😉

jastrab
16. aug 2009

no Juli, posli vypis z uctu a majetky a budeme rozmyslat s Liou ci tvojim chlapom dame nase baby 😀

juliett99
16. aug 2009

hehheeheh,,, 😀 😀 😀 😀

jastrab
16. aug 2009

no ved nech vieme, na com sme...do bohagtej rodiny len privydame 😀 dom prislub prepisat a moooze byt 😎

lia
16. aug 2009

jastrab gratulujem 😵 😵

lia
16. aug 2009

jastrab 😀 😀

juliett99
16. aug 2009

hmm,, tak sa budeme musiet riadne obracat , aby nas krpec mohol dostat nejaku sucu babulku,, 😖
uz aby som zacala rozmyslat kedy pojdem do roboty 😀 😀 😀 😀

vierka
17. aug 2009

dobre ranko baby 😀

jastrab - tak gratulujem, ze sa to teda potvrdilo 😀

juli - co ty do roboty???!!! musis premyslat kedy konecne do roboty pojde drobec 😝 ved on bude robit na svoju nevestu, nie ty 😀

juliett99
17. aug 2009

dobre ranko eliasky,,,,
No neviem neviem Vieri lebo baby uz chcu teraz vypisy majetkov ,, inak svoje baby ani neukazu,, 😅 😅

bettynka222
17. aug 2009

juloi jeeeej usper ze ta placenta je tam kde ma byt 😉 aspon ta uz nebude strasit ziadna obcasna krvicka 😕

liusik ved ano ja osm sa do toho nehnala. teda njprv ano, ale o tom elias nevedel. a ked ma do toho nahnal on, tak sa mne este nejak nechce. ked si predstavim, ze by osm otehotnela tu, v tomto strese so svokrou a svagrinou za krkom.....no neviem 😒 som aj rozmyslal nad tym, ze keby sa to nase babo narodilo v oktobri ako malo, tak by som to tu asi neprezila. podla svokry by som urcite vsetko robila zle, vkuse by so mnou mala nejaky problem, ja by osm bola na nervy a babo tiez. taaaaaaakze takto to bude tak, ako to ma byt. osm pevne rozhodnuta 😀 ach ale lius to mi nepis taketo veci, ze si bola naliata a bola si tehu, lebo potom sa budem vkuse pozorovat..... 😝

bettynka222
17. aug 2009

jastrab gratulujeeeem k dievcatku 😵

juli ozaj a ako si to dokazala, ze si brala ten clostil tak dlhpo a nemyslela si na to, ci si tento mesia konecne otehotnela? ja sa bojim ze sa budem sledovat..... 😝

szilvia31
17. aug 2009

juliett99 prosim ta co si robila aby sa ti placenta tak pekne posunula hore?dakujem za odpoved 🙂

juliett99
17. aug 2009

betynka,, no asi tym ze moj priatel ma syna a zacali sme rozmyslat nad tym ze nadstavime a ze zoberieme uver a dadus ide do prveho rocnika,, asi tak nejak,,a stalo sa.
ozaj bety na poslednej poradni hadaj kto bol moj doktor?? No predsa nasa mila pani dr,.hmm celkom sa snou dalo ale ako nahle som spomenula ze mam nejake problemy tak uz bola jak furia,, a ked ma videla ze som si chytila brusko tak na mna spustila krik ze bodaj by vas vsetky brucha nebololeli ked si ich stale hladkate 😠 😖
ale inak sa snou dalo,,

szilvia... moja nic vynimocne som nerobila,, len som dodrzovala co nakazali v nemocnici klud na lozku,, 😵
ja som ani nevedela ze sa vytiahla,, to ty moja nemas ako ovplyvnit 😉
asi iba tym ze lezis a nebudes sa namahat.

szilvia31
17. aug 2009

juliett99 dakujem za odpoved,takze sa budem musiet prinutit lezat 😖 moc mi to nejde

lia
17. aug 2009

betty,s tym nic neurobis aj ked sa budes sledovat,to je jedno betty,hlavne ze ti pomoze 😉

jastrab
17. aug 2009

ahooj, betty, ja som brala clostyl 2 cykly a otehu som prave vtedy, ked som ho mala na mesiac vysadeny!
vy co eliasky? rastieme?

bettynka222
18. aug 2009

juli no typicka mudr....ona je strasna zenska. som hovorila,z e akonahle pred nou das najavo, ze mas z niecoho strach, tak ide vyletiet z koze. najhorise je, ze sa takto ku mn espraval pred tym zakrokom....ale inak vies co som si uvedomila? ze ta trauma je uz prec 😵 a teraz ked osm sa konecne z toho vsetkeho spamtala, tak uz vsetko bude v poriadku 😵 😵 😵

jastrabik ten clostil ti to asi vsetko nakopol, vsak? ved aj ja dufam, ze ho nebudem musiet brat dlho, ale ze mi to pekne uprace

liusik aj ty si to mal apo potratoch take rozhadzane? a napiste mi est nieco k tomu clostilu....som zvedavaaaaaaa 😀

lia
18. aug 2009

ano betty,ale ja som to tak nesledovala,lebo ja som nechcela byt tehu
je to normal,telo sa dava dokopy

bettynka222
18. aug 2009

noooo ved to ani netreba sledovat. to vidis ked sa rano pozries do zrkadla a mas cele celo vysypane 😀 a navyse mi sialena ms chodi kazdy treti tyzden....tak to by bolo umenie nieco tak esi nevsimnut 😀 a navyse som precitlivela a lezie mi to na nervy. hocijaka blbost ma vytoci alebo rozplace. neznasam to na inych...a teraz ked sa to dej mne, tak mi to vadi este viac 😝 a hormony sa upratlai tym clostilom? lebo mna to divne obdobie uz fakt nebavi 😝 😝 😝

juliett99
18. aug 2009

super betynka ze uz je trauma prec,, to si ma teda veru velmi potesila,, uvidis coskoro nam tu oznamis babule ja ma testik s dialnicou,,, to bude radosti vsak,?
uz sa nato tesim aj ja,,
veru bety je to cela ona,, tak ale co snou narobime,,?? 😕 😉

bettynka222
18. aug 2009

ahoj julinkaaaaaa 🙂
co si dnes robkala? asi si lezkala vsak? inak ja mam niekedy taku zlost....pamatas co som vtedy v aprili po zakroku s tebou donekonecna riesila niekoho....co som mu povedala ako sa ku mne chovali a on bol n amna nahnevany a ja osm sa mu donekonecna ospravedlnovala....tak ma to niekedy stve. on je taky exot...nemam ho rada. ach asi pojdem na hypnozu, nech sa tej nenavisti zbavim 😀

a ostatne babulky tehulky co robkate? kotulate sa? 😀 😀 😀

juliett99
19. aug 2009

ahojky,,
bety viem spominam si takze zase pokracujes v trame s nim??
najlepsie bude moja ak sa na neho vyprdnes,, mas dost problem a nie trapit sa kvoli extovi no nie?,

bettynka222
19. aug 2009

ale nie juli, kaslem nanhom len sa obcas trosku nahnevam a zanadavam si nanho 😀 no a najnovsie ma super vytocila svokra. montuje sa teraz pre zmenu do nasich vztahov s kamaratmi. kamoskinej svokre povedala, ze sa jej vadi ze sa stretavama...no a bolo to cele take chaoticke, lebo praca jej frajera je viac menej zavisla od mojho svokra...no rposte haluz. ja osm normalne vcera aj kvoli tomu plakala....vies, nemoze nam zakazovat mat deti (to by po tych potratoch bolo nevhodne), tak zas ziarli ze mame dobry vztah s nimi a s ich malym babatkom. asi jej vadi, ze sa nestretavme s mojou vadnou svagrinou, ktora nas nevie ani poriadne pozdravit..... 😝

juliett99
24. aug 2009

ahojky eliasky kde ste sa stratili??????????????? ☹ ☹ ☹ ☹

ajoj betynka,, a ty sa nam mas ako??
ta tvoja svokra je nejaka trha,, nie,? co vam ona moze zakazovat a co nie,? odkial prisla?? 😠 😠 😠

jastrab
24. aug 2009

ahojte... tak ako pokracujeme?
u nas po starom, bud. tyzden ma caka cukrovka, bolo to moc zle, tie ktore ste to uz absolvovali?
vierka, uz vieme pohlavie?

juliett99
24. aug 2009

ahojky ..
hmm takze uz ides na ten test,, neboj nieje to nic zle da sa to vydrzat,, aj vypit,, len ten cas tych 12 hodin je dlha doba ja som bola hladna,, a potom ked som to zas vypila som nepohla ani pit ani jest este 2 hodiny ,, sice som uz hlad necitila ale bolo mi tak blbo jak na grc.. no zladli sme to,, 🙂
urcite aj ty to zvladnes,, 😉

bettynka222
26. aug 2009

ahojteeeeeeeee 😎

aoj juloinka, ja beham po kamaratoch a taaaak. to vies, deti mi neplacu, tak si este uzivam mladost 😀 ale dufam,z e dlho nebudem viest tento bezstarostny zivot a pridam sa k vam amickam 😀 😵 inak v piatok odchadzem tak trosku nepkanovane do tatier, tak sa tu chvilku neukazem. a inak juli co sa tyka tych dvoch zenskych...som si povedala, ze ja uz budem len mila za kazdu cenu. nenecham sa viac naviest do ulohy nekomuniujucej nevesty ci svagrinej. ja sa budem o ne zaujimat, rozpravat sa s nimi a snad sa mi to vrati v dobrom...tak ako ked ma na zaciatku nevedeli prijat a svokra sa mi na moju dobrotu odmenila tym, ze ma zacala mat velmi rada. ked to svagrina pokazila, nahnevala som sa...ale ja sa uz nechcem nevat. nebolo to dobre obdobie a ta nekomunikacia nebola na nic dobra. dufam ze mi to vydrzi (ten pristup) 😅

juliett99
27. aug 2009

ahojky betynka,,a jasne ze vsetky eliasky 🙂
no moja radsej dlab na ne,, aspon sa nemusis jedovat aj tak drzia spolu,, vypocuj jednym uchom dnu a jednym von, 😀
viem ze sa to lahko vravi,, ale aspon skus..
ja som mala vcera tazsi den nejako som zas zacala spinit ,, ale chvalabozku preslo to lezkam,, a zajtra ideme na velke sono v 30tt tak som zvedva co mi povedia,, len dufam ze tam nebude ta super dr.. co ju tak mame radi.. 😒

a inak sa mate ako babulky,, ??? nejako to tu flakate,, 😀

bettynka222
27. aug 2009

juli nebojkaj. to spinenie urcite nie je nic vazne. ked si pretrpela tie hrozne zaciatky a ten hoiror v nemocke, ked si musela byt na magneziovych infuzkach, tak teraz uz zmaknes vsetko, uvidis 😉 a neboj, uz lne chvilku a si za vodou a s babatkom v naruci. mozno budes nakoniec aj prenasat 😕 drzim palce na velke sono. a neboj, ta nasa mudr. tusim robi v utorok... 😀
inak ty uz si 30 tt, to je supeeeeer. uvdis, raz ma ty budes ukludnovat. uz teraz z casu na cas vypocitavam, kolko este bude trvat ten snazilkovsky zakaz...co budem robit potom 😕 😕 😕

juliett99
27. aug 2009

vdaka za podporu betynka,, si poklad
ved to ze som sa vlastne aj bala ze zas tam budem musiet ist,, a javascript:addEmoticon('🙂','vBody')pri tej predstave sa mi nechelo dohovarala som Samimu aby pekne cusal este v brusku.. posluchol,, 🙂
no neviem ako je to s nou lebo naposledy tam bola v piatok,, takze uvidime zajtra dam vediet..
no ale ked toto poviem jej zas bude na mna bzucat,, vsak ju poznas!!!

takze ty ides do tatier,, hmm aj ja by som isla,, uzi si to aj za nas mojka,, 😵 😵 😵

bettynka222
27. aug 2009

neboj samko vydrzi, uz je to velky chlap 😵 ved mu vysvetli, ze len par tyzdnov a je vonku. len asi ta velmi lubi, ked ta uz chce vidiet zvonka 😀 😵
a ked tam bude ta truba, tak sa len milo usmej a tvar sa, ze tie mudre reci s tebou nic nerobia. v takych chvilach furie zneisteju...uvidis, moja strategia je dobra 😀

oki uzijem si aj za vas...dufam, ze to ale neprezeniem 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre