MUDr. Eliáš z Trnavy. Aké s ním máte skúsenosti?

iwusa
11. nov 2008

ahojte kočky, má niektorá z vás skúsenosti s doktorom Eliášom z Gyncentra v Trnave? budem vďačná za akékoľvek príspevky, pozitívne aj negatívne. Hlavne ma zaujímajú skúsenosti týkajúce sa problémov s otehotnením, hormonálne problémy, amenorea atď. Ďakujem za príspevky 😉

juliett99
28. aug 2009

ahojcek..
tak babulky som doma, poradna trvala dlho lebo pani dr.mala surny pripad,,
vysetrovala ma velmi dlho dokonca dva krat,,a silno zvazovala ci ma hned aj neprijme do nemocky,,
nakoniec sa rozhodla ze nie kontrola o dva tt magne stale brat a ak bude treba aj viac ako 4x1 treda si dat plus nospu od bolesti.
ak by tvrdnutie stale trvalo treba ist hned do nemocky,, takze nadalej kludovy rezim. ☹
ani neviem kolko maly vazi ,, iba tolko ze zodpoveda 30tt

dnes tam bola dr, chovanova a to je uplne iny pristup ako stefanikova,,
juj mojka vysvetlujem ale ani dr, sa to nepaci,, asi tak,, a aj to brusko mi padlo,,

vierka
29. aug 2009

ahojte babulky.´...
no ja pohlavie este neviem, doki si nebol na sto percent isty, tak sme to ani neriesili - babo je hamblive po maminke... 20.9. nas caka 3D-cko v Hlohovci, tak verim, ze odtial videme z dvomi informaciami - ze babatko sa ma velmi dobre a co skryva medzi nozkami 😀
ale doki meral malemu (babatku) aj kosticky a bolo to take zlate vidiet taku malu lebku v mojom brusku 😀 😀 😀

na dalsej poradni 24.9. ma caka test na cukrovku tak jastrab potom daj vediet ako sa to da prezit 😉

nelly3
31. aug 2009

ahojte 🙂 neviete mi povedat, ci ordinuje tento tyzden elias? diky moc 😵

jastrab
31. aug 2009

ahojte,
vierka - tak pokracujes stale ako kinder surprise? 😀 no ved sa dockas, ten 3D je skvela vec!
juli, ty uz vydrz vcelku a doma, ziadna nemocka
chystate sa niektore na Den otv. dveri uz teraz v septembri do TT porodnice?
a ako ste na tom s predporodnou pripravou?
nelly3, ja uz k Eliasovi nechodim, neporadim, zavolaj si

vierka
31. aug 2009

ahojte baby 😀

nelly - viem isto, ze dnes ma urcite dovolenku (pondelok), zajtra je volno a tusim este v stredu neordinuje, lebo zastupuje ineho lekara, takze najskor vo stvrtok, ale po pripade si tam v stredu zavolaj 😉

jastrab - ano, som este stale kinder surprise a verim, ze kym zo mna ta "hracka" vypadne, tak uz to budem vediet 😀 ved tento tyzden ubehne rychlo, en dalsi tiez, lebo to mame v TT jarmok a na ten dalsi tam uz ideme.... ale verim, ze to bude skvely zazitok, ved to uz vies aj sama posudit 😉 😀

ja zacinam chodit na predporodnu pripravu od tejto stredy 😉 takze ked chces, mozes sa pridat - je to v materskom centre pri VUJE v TT - je to 8 stretnuti a vide to dokopy mozno nejakych 10 eury... ked sprvim kurz, tak sa chystam aj na den otvorenych dveri do porodnice, ale to tak asi v oktobri, novebri 😉

jastrab
31. aug 2009

a burciak na jarmoku aspon 2 dcl date? 😵

vierka
1. sep 2009

no ja som burciak nikdy nelubila, takze ja asi nedam 😵 ale zato sa velmi tesim na cigansku, varenu kukuricu, cukrovu vatu a gofry 😀 neviem sice v akom poradi to budem jest, ale budem to jest tri dni vkuse 😝 😀

bettynka222
1. sep 2009

ahojteeeeeeee 🙂

julinka moja, to mi je luto, ze mas zase stresy kvoi krvacaniu. mozno mas malu maternicu a babo sa tam uz nezmesti. ale ja verim, ze tam este vydrzi, aby bol z neho velky chlapisko ked sa narodi 😵

trnacky, vy sa moc neopijajte...nbojte, jarmok vam neutecie, bude tu aj o rok 😀 inak ani mne burciak nechuti 😝 a ja sa tesim na kacicu s loksami 🙂

bettynka222
3. sep 2009

halooooo juli, dufam z enie si v nemocke 😕 😕 😕

jastrab
6. sep 2009

spime, Eliasovky?

bettynka222
6. sep 2009

ahoj jastrabik 😎 ano tehulky, pekne to tu flakate..aj ty jastrabik 😀 inak uz ti tam svieti 25 tt...to je dobreeee 😵 😵 😵

lia
13. sep 2009

ahojte,

no co je s juliet??betty,ty na nu nemas cislo??dufam,ze su ok

kika19
13. sep 2009

dobry den,

chcela by som sa spytat na pana doktora eliasa? aky je?

vierka
14. sep 2009

ahojte baby, ja mam spravy o Juliett 😉

volala som s nou v piatok, mala poradnu, babatko je v poriadku, sice si uz pomaly bali kufre, ako sa vyjadrila pani doktorka, ale hadam to nejaky ten tyzdnik este u maminky vydrzi... dalsiu poradnu ma o dva tyzdne, stale mus dodrziavat kludovy rezim a stale je doma bez netu, vsetky vas moc pozdravuje 😀

lia
14. sep 2009

kika,je vyyybornyyyy
vieri a v kolkatom je tt??bude rodit predcasne??preco??uz sa tlaci na svet krpcek??

vierka
14. sep 2009

lia - teraz je v nejakom 32 - 33 tt, takze by to chcelo este minimalne tri tyzdne... no hadam to so Samkom zvladnu aby nemusela rodit moc predcasne, ja dufam, ze najskor pojde v 36 - 38 tt... zatial je doma, kludovy rezim a i ked je maly otoceny, verim, ze to este nejaky ten tyzdne zvladnu... poradnu ma o dva tyzdne, tak verim, ze na nu pojde a ze potom este v pohode aj na dalsiu, ze to proste vydrzia...

vsetci Samkovi dohovarame, nech je este u maminky, my vsetky na dialku a maminka osobne 😀

juliett99
16. sep 2009

ahojky babulky tusim som vam tu aj chybala,, juj vy ste mi chybali ze strach,, ale uz konecne mame doma zas zapojeny net tak som happy.
vierka vam to presne vsetko opisala,, presne tak sa vyjadrila dr ze Sami si uz bali kufre ale tak dohovaram krpcekovi ze este ma kopec a kopec casu.. 😉

a eliasky co to tu je?? ako to ze to tu tak flakate??

liuska tebe uz blika 28tt no super,, 😀 😵

betynka a ty ako?? ako bolo v tatrach,, heheh ty uz si asi aj zabudla ako bolo co?? 😀

lia
16. sep 2009

jeeejjj juli,co sa uz otvaras??
ja som zvedava na pondelok,lebo uz sa mi zle chodi a strasne ma po chvilke bolia noziska neposlusne,palia a neda sa to zniest,vela neprejdem 😒
a teraz mi zacal nejaky silny vytok 😒

bettynka222
16. sep 2009

jeeej juloi no hura. a adakujeme vierke za infosky, ajked ja som sa k nim dostala nejak oneskorene 😕 neboj, samko to este vydrzi. a ozaj, ked je inak otoceny, to budes musiet ist cisarskym?

liusik teba vkuse nieco trapi ☹ ale aspon ze babatko je v poriadku 😵

lia
17. sep 2009

ved to betty,ked mas aj v normalnom stave problemy s nohami a chrbticou,najviac sa to ukaze v tehu,kebyze mozem cvicit,tak by mi bolo lepsie 😒

jastrab
17. sep 2009

caute eliasky,
tak sa to tu konecne rozbehlo!
juli, ja viem, ze chces byt z nas vsetkych prvaaaa maminou, ale daj pokoj, nikde sa neponahlaj a drobcovi povedz, ze nech poslucha a nech u teba vydrzi!!!
lia, vydrzat!
vierka, ako sa mame? 😉
betty, co liecby - ako pokracujeme?

juliett99
17. sep 2009

betynka,,, ved to aj ja dohovaram Samcovi ze este je casu a casu,,
moja maly sa uz otocil a nachystal na porod,, a aj ta placenta sa vytiahla takze budeme podla vsetkeho rodit uz normalne,, ziadny cissarak nas nema cakat. 😉

jastrab konecne vitaj aj ty si prisla??
ja ani nechcem este byt maminkou ale uz mam aj nocne mory z porodu.. 😕 😖
naposledy som porodila uz a ked nas prisli pozriet do nemocky tak som mala v perinke bielu mys! 😲

liuska aj ja mam problemy z chrbticou,, mam zle zrastene dva stavce a veru uz sa mi zle chodi .. ☹

vierka
17. sep 2009

no caute baby... my sa mame dobre, male teraz kopka uz kazdy den, tak sa z toho vytesujem 😀 v nedelu ideme na to 3D, tak sa velmi vytesujem uz aj z toho a hlavne z toho, ze bude mangel konecne vidiet nase mimi, ako si zije a ako sa hybe 😀 a konecne budeme vediet co cakame a tak 😀

jastrab
17. sep 2009

vierka, 3D, tak som teda zvedava, ale pocitam, ze to bude chlapec, hmmm? 😎 cakame news!!!!
damy a take veci ako zaistenie/zazmluvnenie porodnika, nad tym ste uz uvazovali?
kika19, precitaj si nase stare prispevky o dr. eliasovi, sme vsetky jeho uspesne pacientky-tehulky, bettynka je nasa zatial snz-pozorovatelka 😉

bettynka222
17. sep 2009

ahojteeeeee 😎

lius este to vydrz..neboj pri kojeni pocitis ine bolesti chrbtice 😅

jastrabik no clostil mi nasimuloval jeden malky vraskavy folik...a elias ma vyhreisl, ze s amu smejem, ze je maly a stary a pritom vraj ma dobru velkost a tie vrasky su znakom toho, ze ide prasknut 😀

juli inak si nas pekne vsetky vyplasila ked is nepisala. no uz sa ja my neviem dockat samkovych fotiek, al eodkaz mu, ze este 7 tyzdnov vydrzime 😀 to je coooo, ze uz len 7 tt....volakedy si bola este len v 7 tt... 🙂 super, ze budes rodit normalne, inak tvoje sny su stale zaujimavejsie 😀 naposledy si bola miesot mna na zakroku a teraz miesto samka mys...no dobreeeeeeeee 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

veirka ahooooj

jastrabik ja som este nesnazilka..nemame to povolene pokial viem...ale aj to pride 😀

lia
17. sep 2009

oooo,si zlata betty 😅 😀 tak super reagujes na liecbu,to je len zaciatok 😉
vieri,aj ja tipujem chlapca,podaj spravy potom 😉
juli,noja mala je stale jak netopír 😀 ale este ti nedali ziadny skorsi termin,nie??mas stat pripravena pri dverach nsa odchod do porodnice?? 😅 😀

bettynka222
17. sep 2009

nooo liuska predstva si, ze kadzy sa ma vypytuje aky som Dc a taaak.a le ja to vobec netuism a ani to nechcem tusit. ajtak mame este zakaz, tak to neriesim., navyse elias sa dost vazne zatvaril ked pocul, ze mm mal v detstve mumps a teraz tesne po potrtaoch aj kiahne....takze vraj sa za tri mesiace pozrie aj nanho 😕

lia
17. sep 2009

nech len kukne,nech ste obidvaja ok a nech uz nezazivas muky.
mna strasne zacalo boliet hrdlo ☹

bettynka222
17. sep 2009

pocuj tak si ho vykloktaj. mne pomahaju salviove cukriky, ale tie asi teraz ked si tehu nemozes, ze? no a est etake cviky na hlasivky. naucila ma ich pred dvoma rokmi logopedicka. ma k nej poslala krcna ked osm mala vkuse zapalene hlasivky

lia
17. sep 2009

no uvidime co sa rano z toho vykluje,podla toho usudim ci skocim k lekarke alebo iba do lekarne.
uvarila som cajik za hrniec

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre