MUDr. Eliáš z Trnavy. Aké s ním máte skúsenosti?

iwusa
11. nov 2008

ahojte kočky, má niektorá z vás skúsenosti s doktorom Eliášom z Gyncentra v Trnave? budem vďačná za akékoľvek príspevky, pozitívne aj negatívne. Hlavne ma zaujímajú skúsenosti týkajúce sa problémov s otehotnením, hormonálne problémy, amenorea atď. Ďakujem za príspevky 😉

jastrab
17. sep 2009

lia, slanu vodu kloktaj, davaj si na seba pozor!

lia
18. sep 2009

kloktala som vcera dva krat,po ranajkach sa chystam zas,ale zatial nepomohlo ☹
nemozem preglgat ☹

vierka
18. sep 2009

dobre ranko baby 😀

lia - ved skus sa opytat v lekarni ci nie je nieco na hrdlo co by mohli aj tehulky ked ta boli 😉

no a co sa tyka zazmluvnenia dokiho k porodu, tak ja by som si velmi rada nejakeho zazmluvnila, len stale neviem koho... lebo na kazdeho pocujem aj dobre aj zle a potom mam z toho misung 😅 vy budete rodit vsetky v TT a koho by ste ked tak chceli???

no a jasne ze hned v pondelok podam spravy ze co cakame aj prihodim potom fotecky z 3D-cka 😵

lia
18. sep 2009

pojdem kk lekarke
no ja ti asi neporadim,v tt lekarov nepoznam

vierka
18. sep 2009

lia - alebo chod k lekarke, musi byt nieco co mozu aj tehulky uzivat, nejaky sirup, alebo co 😉
no ved ja tych v nemocnici tiez nepoznam a ked zhanam info tak pocujem aj tak, aj tak - to vies ako - 100 ludi, 100 nazorov 😅 a clovek si potom nema ako vybrat 😀
a ty budes kde rodit???

lia
18. sep 2009

ja som z ba 😉

bettynka222
18. sep 2009

ahojte 😎

lius smer doki

vierka - stefanikova rozhodne nie (ten nazor ma asi aj nasa julinka), ja tam inak poznam jednu maldu lekarku....je strasne zlata - vola sa havlikova. alebo juli tusim spominala ze chovanova je fajn...

lia
19. sep 2009

mam antibiotika,noc bola hrozna 🙄 .chcem byt uz zdrava

bettynka222
19. sep 2009

neboj, tie ATb su urcitre vhodne pre tehulky a hlavne s uz 28 tt....lieky skodia skor v prvom trimestri. a jastrabik je 27 tt...no baby, ale vam to ide. a vierka 23...jeeeej 😵 no a julinku ani nespominam...ta to tu vedie 😀 no ved pockajte, vy si odrodite, my uz vtedy budeme mat povolene snazilkovanie a potom to tu budem viset sama, to mi budete zavidiet 😀

lia
19. sep 2009

veru betty,budeme ti radit aby si si to uzivala veeeela spala,to ked mi niekto napise,slak triafa ma 🙄 😀

vierka
19. sep 2009

bety - veru ti budeme potom zavidiet ze ty pekne spinkas a mi pri detoch toho uz vela nenaspime 😀
no ja som za nazor, ze radsej dobry porodnik, nech ma proste odrodi niekto kto to vie a vie sa rychlo rozhodnut aj v kritickych situaciach (keby nahoodu nieco), nepotrebujem med okolo ust mazat, proste len nech ma odrodi nejaky fakt odbornik 🙂

juliett99
20. sep 2009

ahojky babulenky,,
takze dnes sa cakaju spravicky od nasej vierocky som zvedava ako vyjdu nase typy,, ja som tiez ze to bude chlapcek,, ale ved uvidime. 🙂

lius zatial ziadny skorsi datum,, iba tolko ze ak sa nieco zmeni treba hned ist do nemocky,, ale ja uz dufam ze tych minimalne 3tt vydrzime ak nie az do konca. Uvidime teraz v piatok na poradni. 😉

betynka sorac ze som vas vystresila,, ja som tiez nepocitala ze to tak dlho potrva ze budeme bez netu,,myslela som ze maximallne tyzden,, 😉
super takz moja ty uz beries clostil??

inak aj mna pobolieva hrdielko a kloktam slanu vodicku bleeeeeeeeeeeeee ale u nas su vsetci chory tak sa snazim od nich stranit, 🙂

vierka
21. sep 2009

ahojte babulky 😀

takze cakame chlapceka ako hora!!!! 😀 zase sa nam podla velkosti posunul termin - teraz ho mam uz na 13.1 - ked to pojde takto dalej tak rodim na vianoce 😀 inak je vsetko uplne v poriadku, vsetky hodnoty v norme, dokonca su nejake aj nadprimerne, tak sa tesime.... teraz uz len vymysliet meno 😅 😀
inak tento rok sa tusim plodia viacej chlapci - minuly rok to tu boli same baby a tento rok vsade kam pozriem chlap 😀

lia
21. sep 2009

vieri gratulujem 😵 😵 je super ked sa uz dozvies,co sa ti skryva v brusku,vsak?? 😵

juli,stran sa prosim ta,ja teraz sa idem obliect a idem si pre druhe antibiotika,uz som z toho na nerv,od stvrtka som poriadne nespala.tak baby,davajte si pozor,juli ty zvlast,zauzluj sa este aspon na 5 tt 😉

vierka
21. sep 2009

lia - dakujeeeeeeem 😀 nam bolo aj jedno co to bude, hlavne ze to uz je a ze je to zdrave 😀 😀 😀 ale ked som ho videla, tak som normalne plakala, taky je kraaaaasny ten moj maly pokladik 😵

uz som pridala fotecky 😀

juliett99
21. sep 2009

liuska veru veru,, pani ty si nam tak silno chora,, dufam ze ti to coskoro uz prejde,, 😉

vieri mojka este raz gratulujem k chlapakovi 😉
a inak ako??? bola si spokojna?? bol tam mlady ci stary brestansky?? 🙂 maly je uzasny uz som mrkla fotecky,, pani ten je fakt ale ohybny,, 😵 😵 😕 😕

vierka
21. sep 2009

juli - cely po maminke, sa ohyba ako praclik 😀 😀 😀 no chcel sa proste ukazat 😀

velmi sa mi to pacilo, uz len z toho dovodu, ze som maleho videla, ze je vsetko ako ma... aj padli slzicky stastia ked nam zvacsil a ukazal srdiecko ako krasne bije - proste pre mna velmi velky zazitok, aj pre mangela 😀
bol tam mlady, bol prijemny, ale taky tichsi, ze som mu sem tam ledva rozumela 😅 ale sa mu pacilo moje CD s hudou co som si tam priniesla, tak som mu ho tam nechala 😵

lia
21. sep 2009

dakujem juli,uz aby to bolo 😒
vieri 😅 maly je sama ruka,sama noha 😀 tak to bude iny baletak 😀

juliett99
21. sep 2009

vieri presne aj u nas to tak bolo , Robi mi tak tuho stiskal ruku a usmievali sme sa na seba a slzicky padali jak hrachy,, je to uzasny pocit. 🙂

bettynka222
21. sep 2009

vierka ot je sice pravda, ale ked sa nahodoubudes bat, nepojde vsetko podla tvojich predstav a do toho ta dodepta nejaka krava (ze juli), tak to tiez nieje nic moc... jeeeej vieri gratulujeeeeem 😵

lius aj mna uz boli hrdlo....si nas sjulinkou nakazila cez net? 😕 😀 😀 😀

juli ano brala osm ho prvy mesiac. ale nastval ma, pretoze som po sexe mala zase ruzovy hlien...a z toho vypkyva ze zas bude spinenie 😝 vzniklo mi po tych sprostych potratoch a uz ani clostil ma toho nevie zbavit 😝

lia
21. sep 2009

sak uz mi to tak pripada betty,ze som to dostala cez kona 😖 😅
daj rychlo coldrex,ty mozes hocico 😉

juliett99
21. sep 2009

mne zatial celko pomohlo to kloktanie tej slanej vody bleee,,, ale aspon ze hrdielko neskrababe. 😉
aj ked rano soplim,,

betynka ahojcek,, zlatko takspinenie ja som nemala ziadne spinenie,, ale hadam sa to upravy,,a hlavne aby sa podarilo,, cim skor,,
s tou nejakou mrchou mas pravdu vzdy ked idem na poradnu tak s abojim aby tam nebola steffanikova ☹

bettynka222
21. sep 2009

to ti verim juli ze as objis, aby si ju nestretal...a uz si rozmyslala nad nejakym porodnikom? vies nechcem strasit, ale co ak nahodou v den D natrafis na tu chuderu? 😕 🤐 😨 inak an to psinenie s amusim opytat eliasa ked tam pojdem. ajtak ma hneva, ze osm otehotnela druhykrat okamzite a vsetko by bol ook nebyt tej hnusnej kravy, ktora tak neuveritelne pokaslala svoju pracu..... asi sa jej raz podakujem za to, ze vyvolala ten druhy potrat vdaka comu mam teraz uplne nanic hormony 😝

lius dala som si panthenol cmulaci (kyselina pantotenova) a celkom to pomaha 😉

jastrab
21. sep 2009

VIERKA, GRATULUJEMEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE, vidis, ja som Ti tiez tipovala chlapca 🙂 tesime sa...tak to mame zatial nerozhodne, juli a vierka chalani, my s liou baby 😎
inak co pisete o Stefanikovej, svagrina u nej rodila a bola spokojna, tak som v nemom uzase 😕

vierka
21. sep 2009

jastrab - dakujeeeeeeeeeme 😀 tak si to uhadla, ja som pre istotu na seba netipovala 😀
no tak ako vidim, tak uz tu mame vytvorene pariky z detmi 😀

juliett99
21. sep 2009

no pariky nemame vierocka lebo jastrabik chce najskor vidiet listy vlastnictva a majetky ake mame az potom nam da svoju princeznicku 😀 😀 😀 😀

jastrab no tak my z bety mame s nou zle skusenosti a nic dobre som ani nepocula v nemocke,, v cakarni,, sice ako odbornicku ju chvalia ale cit nema!

jastrab
22. sep 2009

juli, pekne, ze si nezabudla, na co mas Samka pripravit, ked sa bude uchadzat o nasu priazen...vierka, plati aj o tebe, najskor odovzdat zoznam hnutelneho a nehnutelneho majetku a potom sa mozeme rozpravat o pytackach 😀
jooj, baby, tak som rada a aby sme ostali verne teme, na rukach by som eliasa nosila, keby sa dalo 😉
a co teda so zazmluvnovanim dr. k porodu? juli? vierka? nechodite aj na ine TT temy? co pisu baby, ja viem len o pacientkach dr. Strbu, ze si ho "istia" k porodu...

juliett99
22. sep 2009

jastrabik,, tak ked bude cas na pytacky dame dohromady majetky,, 😀 😀 😀 😀 😀
a co sa tyka lekaza sa vobec neplanujem zazmluvnit si lekara,, v rizikovej ambulancii som si toho vela vypocula od skusenejsich mamiciek ze oni mali zazmluvneneho lekara ,, a niektorym ani neprisli,, teda prisli na cca 5 minut pokukali a odisli,, a tak sa ziadne peniazky nevracali,,
V TT nemocke si chvalia,, Chovanovu, Deckova, Strbu ale aj Resetu 😉 a teraz aj tu mladu Havlikovu 😵

bettynka222
22. sep 2009

presne kao hovoris juli, aj ja śom o tychto pocula, ze su najlepsi. a so zuzkou havlikovou s apoznam osobne...takz eut mam najradsej 😀

jastrab no ona bola asi kedtsi fajn...ale uz nie je. das najavo strach (co sa ti pri porode lahko moze stat) a zdepta ta tak,z e nebudes vediet cia si....a to na pacienta teda dost zle posobi...☹

juliett99
22. sep 2009

betynka ahojky,,??
hej pozans sa s Havlikovou?? Ona je sice mlada ale je fajn aj na izbe ma raz mala ked zastupovala Resetu, a fakt mala zaujem,, pytala sa rozne otazky,, co inych ani nenapadlo,, 😉
Ja sa bojim ze ked ona bude mat sluzbu ked pojdem rodit tak aj bolesti sa mi zasatvia,, 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre