MUDr. Eliáš z Trnavy. Aké s ním máte skúsenosti?

iwusa
11. nov 2008

ahojte kočky, má niektorá z vás skúsenosti s doktorom Eliášom z Gyncentra v Trnave? budem vďačná za akékoľvek príspevky, pozitívne aj negatívne. Hlavne ma zaujímajú skúsenosti týkajúce sa problémov s otehotnením, hormonálne problémy, amenorea atď. Ďakujem za príspevky 😉

bettynka222
10. apr 2010

jastrab teda to je otazok 😀
babatko s ama dobre, poslucha - akurat vcera sa tak zvlastne natahoval ze s ami odrazal od chrbtice a dost ma to aj zabolelo, tak s tym potom prestal..no zlaty je 😀 cvicit chodim, vybavicka scasti uz je, kocik je objednany, pribrala som 6 kg a ciitm sa fajn, len sa hrozne zadychava, ked rozpravam. mam sa vraj vel asetrit...ale ked to nejde ked je vonku ak kraaaaaaaaaaasne 😵
myslim ze osm zodpovedala vsetky, tak napis aj ty neico o vas 😉

juli gratulujem k 5 mesiacikom 😵 ked si psomeniem na tie stresy...co sa vsetko dialo pocas tvojho tehu.....ako je to uz davno,z e?

vierka
10. apr 2010

juli - jasne ze chybas, ved si nasa 😵

jastrab - sak kludne sa mozme aj tu bavit 😵 ved stale je o com kecat 😵

bettynka - a aky kocik ste objednali? znacka, farba??? 😀
no ved tu len pises, tak hadam sa pri takomto "rozpravani" s nami nezadychas 😀

bettynka222
10. apr 2010

fiiiiiha tu to tuším ozilo 😀 neboj vierka, písanie mi problémy s dychanim nesposobuje 😀 ach no s kočíkom to je zložité, veď uvidis v lete 😀 by mohlo byt hromadne stretko eliasoviek - napríklad v gyncentre, nech svojou prítomnosťou potesime svojho obľúbeného dr 😀

juliett99
11. apr 2010

dakujeme za pochavalu..
Teraz sa samik trapi s teplotami uz druhu oc sme nespali a dnes aj riadne horuckovali ak aj dnesna noc bude taka ideme zajtra k dr. Hadam to budu len zubky bodaj by!

Vierocka a co drobcek poslucha,,?, ako sa mate co mate nove??

petusaaa
20. apr 2010

stretko? kedy, kde? 😀

bettynka222
21. apr 2010

ale peti veď pockaj na nášho malého, potom dame kocarove stretko 😉

petusaaa
21. apr 2010

bety, ok, tak este tych 10tt vydrzim 😀 a potom pojdeme rovno z pordnice, ok? 😀 😀 😀 😀 😝

bettynka222
21. apr 2010

ok, budem sa snažiť moc sa pôrodom nevycerpat 😀

jastrab
24. máj 2010

betty, este si 2v1?

bettynka222
25. máj 2010

Nooo som 😀 ajked teda maly má už mesiac pred porodom normálnu porodnu váhu 😕

vierka
25. máj 2010

betty - tak to je super a kolko vlastne vazi??? 😀

bettynka222
26. máj 2010

vierka v 33 tt vazil 2500 g. kedze kazdy tyzden pribera 200 g, tak co ja viem???? asi 3 kila 😕 no ved v pondelok mi ho odvazia a napisem vam 😉

petusaaa
30. máj 2010

betty, UTZ je veeelmi nepresny. 😉 ja si mylsim, ze keby ta len tak na ulici niekto stopol a tipol si vahu, tak je presnejsi 😨 🤐
ale ty uz ides rodit 😵 😵 😵 a aj si sa rozhodla, v kt. porodke? sa velmi tesim na opis tvojho porodu 😵 😵 😵 dufam, ze ti vsetko vyjde 😵

vierka
31. máj 2010

tak cakam na tu dnesnu vahu 😀 😝
no ten utz je asi nepresny - je tam vzdy plus minus... ved rano na prijme mi povedali ze tak 3500 viac nie a ked som rodila o par hodin neskor tak mal 3950 😀 to asi za tych par hodin co som nemala dovolene ani jest, ani pit maly este tak pribral 😀 😀 😀

juliett99
31. máj 2010

ahojky prisla som vas omrknut ako sa tu mate! 😀
vidim ze @betynka sa nam este stale gula co je dobre! Matko evidente maminku poslucha 😵 😵 😵 😵

bettynka222
1. jún 2010

ahojte 🙂

no vaha teda nic moc - 2850....placenta uz dosluhuje - infarkty a taaaak tak som zvedeva ako dlho to vydrzime 😒 ako od zaciatku som im hovorila,z e to maju posunute o mesiac, lebo som povedal zly termin ms a navyse na 12 DC ked chel elias kontrolovat foliky, tak som uz bola tehu....ale bojim sa tej placenty. uz dobre nevyzivuje a aby uplne nezlyhala.... ☹

juliett99
1. jún 2010

Iha Bety.. a co navrhli ?? kedy ides teraz na kontrolu??
Matko je silny chlapak uz to dotiahnete do uspesneho konca 🙂

bettynka222
4. jún 2010

ahoj julincek 😉

pozeram ze som sa minule pomylila - nie o mesiac ale o tyzden-dva to mali posunute 😀 no kontorla bude v pondelok, tak som zvedava co nasa dr povie....ved vies ktora 😀

juliett99
11. jún 2010

ahojky
no co ako?? ako dopadla kontrola u nasej super dr?? 😀

juliett99
25. jún 2010

halooooooooooooooooooooo tu je nejako tichoooooooooooo zeby ticho pre burkouuuuuuuuuuuu?????
Betynka ty sa este gulasssssssssss alebo uz Matko tesi maminku?? 😉

jastrab
29. jún 2010

Ja som zvedava, Betty, tak co?
Zvysok ako sa mate?

vierka
11. aug 2010

to sa akoze bettynka nepride ani pochvalit???

miskab
5. nov 2010

ahojte baby ,,ja by soms a chcela spytat na pana doktora Eliasa,mne tam moj gynekolog dal odporucaniekoli tomu ze nemozem otehotniet.Tam sa musim objednat,alebo tam staci rano prist s papierom od mojho gynekologa s tym odporucenim a kartou.Dakujem

vierka
5. nov 2010

miskab - radej sa tam objednaj, bude to lepsie 😉 lebo tam byva vela ludi (cakala by si) a sestricka si radsej bezplatne objednava +- na urcitu hodinu 😉

miskab
5. nov 2010

@vierka dakujem za odpoved ,,sa aj trosku bojim co mi povie noa le sak uvidime ,ale som pocula ze on uz pacientky nove neberie ale ked mam odporucanie od mojho doktora tak ma zoberie ci moze sa stat ze aj nezoberie?

vierka
10. nov 2010

miskab - ako sekundarnu pacientku (na odporucanie tvojej lekarky) by ta mal zobrat, on len neberie take pacientky pre seba, ale take sekundarne urcite 😉 tak drzim palce a potom napis ako si dopadla, podla mna ma super pristup a je taky mily a ludsky a pekne vysvetli, aj ked sa clovek opyta tak odpovie 🙂 drzim palce 😉

bettynka222
18. nov 2010

@jastrab @vierka @juliett99 no ja by som sa pochvalit prisla, ale ked sem uz davno nikto nechodil... 😝 no tak pisem teraz, ze nas chlapcek je na svete 😀 ako sa mate maminky?

miskab
11. jan 2011

Ahojte,tak nakoniec nejdem k Dr Eliasovi ale do BA do centra,,,uz sme objednany na prvu konzultaciu,nema niketo skusenosti ako to tam, chodi ideme na zhradnicku ulicu tam niekde by to malo bit

vierka
11. jan 2011

no caute baby 😀

bettynka - no ty kym sa pochvalis, tak uz z neho bude riadny chlapisko 😀 ale sme radi, ze je vsetko v poriadku a urcite ti robi taku radost ako ten nas nam 😀 my uz budemer mat o tyzden rok a som nesmierne stastna ze som mamickov a ten moj milacik my robi len samu radost - sice som niekedy na prasky, ale to hadam k tomu aj patri 😝 😀

miskab - tak idete rovno do centra??? to nevadi, aspon to pojde rychlejsie... v centre vacsinou spravia taky uvodny pohovor, kde sa pozru vysledky vsetkych vysetreni v sprave od tvojho gynekologa, manzovi sa spravi spermiogram a teba pozru ultrazvukov a rovno vam doki povie aky postup by navrhol a co by bolo pre vas vhodne 😉 tak drzim palce, aby ste sa co najskor pohli dalej 🙂

bettynka222
11. jan 2011

@vierka jasne ze nam rodi radost ako ten vas vam 😀 pocuj pytam sa vsetkych, tka aj teba 😀 kedy druhe? 😀 😀 😀 ja by śom aj pockala, nech malinkeho hned tka skoro neobmedzujem surodencom,a le zas co si zas buem musiet prejst neuspesnymi tehotenstvami????

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre