• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

MUDr. Eliáš z Trnavy. Aké s ním máte skúsenosti?

24. novembra 2016 
@danulienka78 to mi len znama povedala, neviem na 100% :wink: bodaj by sa vratil, ja sa modlim, aj ja som bola strasne stastna ked ma zobral, vdala nemu som otehotnela, cele tehu super pristup, a teraz toto :frowning2: tiez som dufala, ze ho budem mat aj pri druhom babatku
23. sep o 11:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@iwusa poslednú informáciu, čo som mala od sestričky u MUDr. Nováka, prsníky ( čo bol spolu s Eliášom a ešte jedným v Gyncentre ) bola, že Novák preberá pacientky od Eliáša, lebo Eliáš má Parkinsona...
23. sep o 11:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@libawet to sa mi nechce verit...dufam,ze nie
23. sep o 12:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@bibasc ved prave aj ja som vdaka nemu otehotnela
23. sep o 12:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@danulienka78 chcela som prejsť od Ugorovej k Novákovi, tak som sa na to rovno spýtala sestričky u Nováka, keď som tam bola vo febr. t.r. na sone prsníkov, či je taká možnosť. Ona sa ma spýtala, či chcem prejsť od Eliáša ( nepovedala som jej, že od koho chcem prejsť )? Lebo že len od neho Novák preberá pacientky, pretože Eliáš sa už nevráti, lebo má parkinsonovu chorobu.
23. sep o 12:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@libawet a o tej chorobe ti to povedala este v tom februari?lebo ja som bola u eliasa este v juni na preventivke
23. sep o 13:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@danulienka78
podla mna tiez nema 68 rokov si myslim
23. sep o 14:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@slnieckomoje co mu je?aku ma chorobu?
25. sep o 22:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@danulienka78 áno, vo februári tohto roku, čo som aj napísala. Parkinson je choroba, s ktorou robiť môže, no vyliečiť sa nedá, je to choroba nerv. sústavy, väčšinou známa ako tras rúk a postupne sa zhoršuje a pacient nie je časom schopný ovládať svoj pohyb, liekmi sa môže len oddialiť. Vo februári mi sestrička u Nováka povedala, že sa už nevráti, no vtedy ešte asi nevedeli ako na tom bude, takže sa mohol vrátiť...
26. sep o 13:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@libawet u ugorovej sa ti preco nepacilo?
26. sep o 13:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@sainatt ja som u nej napokon zostala, pretože sa mi nepodarilo nájsť iného gynekológa. Ugorka je taká zvláštna, nič nehovorí, všetko sa je musím pýtať a ona ledva prikývne hlavou alebo zavrtí, akože nie. Chodím k nej už dlho, pred tým som mala Ugora, no keď zomrel, automaticky ona prebrala jeho pacientky, tak som sa k nej dostala. Nezdá sa mi ani jej odbornosť, pretože náhodou v práci sme mali gyn. prehliadku v rámci celk. preventívky a ten iný gyn. mi našiel myóm, Ugorka ho dovtedy nevidela? Tak to ma dosť zarazilo, pretože chodím na pravidelné prehliadky. Mojej švagrinej zasa povedala, keď bola tehotná, že asi ten plod je v nej pp. mŕtvy...ten
" plod " má teraz 11 rokov! Veľmi by som chcela prejsť k Novákovi, no nepodarilo sa mi to. Takže som sa začala liečiť aj sama ( mala som často výtoky, a bolestivú menštruáciu, ani s tým mi nepomohla, stále mi len chcela dávať antikoncepciu ), veľmi mi pomohol Gynex.
26. sep o 13:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@libawet si mi len potvrdila moje pocity, ale ja osobne s nou nemam zle skusenosti (zatial som vsak zdravotne problemy nemala). Akurat - ked chodim raz za rok na kontrolu, tak za pouzitie sona vezme odo mne 10 eur. Je to normal?
28. sep o 07:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@sainatt no veď toto, ak nemáš problémy, je to v pohode, porobí čo má, no ak je problém, nepomôže. Za sono som u nej vždy platila 10 € ( pozerá má, a vtedy sa spýta, či som ochotná to zaplatiť? To je tiež akože prístup...dopredu sa neopýta, lenže určite by som nepovedala nie, pretože chcem, aby mi všetko skontrolovala, otázkou zostáva - či vie vyhodnotiť a či správne ? ) a aj, keď sa ešte dalo objednať na konkr. hodinu, aj za objednanie - 9 € ( to mi vždy dala sestrička len príjm. doklad, čo je tak na dve veci...nechcem nič hovoriť, ale veď ten domisko v TT, čo má postavený, niečo aj stál, že ? ) . Vždy mi len tvrdila, že mám všetko OK a potom, keď mi našli ten myóm, ona už múdra velice - " no celú tú maternicu máte takú myóznu "....vtedy som jej povedala, že dovtedy mi vždy vravela, že všetko mám v poriadku, len mykla plecom...reakcia " odborného " lekára ?
28. sep o 10:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@libawet presne si znova opisala moje pocity. Ale cele zdravotnictvo take je. Zdravemu cloveku sa to zda byt celkom ok (ked pride raz za cas na vysetrenie) no skutocnu tvar spozna ked ochorie on, alebo niekto blizky
28. sep o 14:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Prosím Vás ako sa dopracujem k svojej karte, keď chcem prejsť inému gyn. a u Eliáša to nikto neberie? Ďakujem
13. okt o 10:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@macaw treba zavolat dr. Novak ... on pocas PN dr. Eliasa ho zastupuje a prebera aj jeho pacientky
13. okt o 10:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@juliett99 dakujem
13. okt o 11:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@libawet Vo februári????? To je blbosť, veď ešte v marci som u neho bola.
13. okt o 12:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@blevka ja som bola u neho este v aprili alebo zaciatkom maja..
13. okt o 12:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@juliett99 ja som bola u neho v juni
14. okt o 12:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Kočky a viete mi ako čerstvo prisťahovanej do TT poradiť nejakého iného gynekológa?
Veľmi pekne Vám ďakujem... :slight_smile:
23. nov o 09:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@annie89
skus novak rudolf, len neviem ci berie nakolko vsetky pacientky eliasove prebral po nom.
23. nov o 17:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@nelly3 Ďakujem ti, ale neberie, má toho teraz po Eliášovi toľko, že nové pacientky rovno posiela preč... :/
24. nov o 15:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok