MUDr. Eliáš z Trnavy. Aké s ním máte skúsenosti?

iwusa
11. nov 2008

ahojte kočky, má niektorá z vás skúsenosti s doktorom Eliášom z Gyncentra v Trnave? budem vďačná za akékoľvek príspevky, pozitívne aj negatívne. Hlavne ma zaujímajú skúsenosti týkajúce sa problémov s otehotnením, hormonálne problémy, amenorea atď. Ďakujem za príspevky 😉

denka00100
27. jan 2017

@libawet . . Tak to mi je veľmi ľúto. Musím zistiť či zoberie pacientky mudr.Novák. A zistiť skúsenosti pacientiek . .alebo ci ísť lekárovi ktorý ma rodil mudr. Deckov. Už určite nikto nebude lepší.ďakujem za odpoveď

libawet
28. jan 2017

@denka00100 Dečkov je fajn a myslím, že ešte berie nové pacientky, určite k nemu prejdi. Novák už neberie, pýtala som sa už, tiež som chcela k nemu prejsť. Berie aj Štefániková, ona je v tom Gyngroupe, čo založil Štrbo, na Športovej 17, tam je aj Varga.

denka00100
28. jan 2017

Ahoj. Keď berie od Eliaša tak aj mňa by mal myslím. Musím tam zavolať.ďakujem pekne za odpoveď.si zlatá

libawet
30. jan 2017

@denka00100 jaj, tak to áno, keď si bola pred tým u Eliáša.

juliett99
30. jan 2017

@denka00100
@libawet kocky ja som chodila k Eliasovi roky... teraz uz ked nemozem chodim k Novakovi.. uprimne nieje to Elias.. 😢
Eliasovi som vdacna za vsetko 😉
Prajem mu len a len to naj naj keby sa mu hlavne zdravicko vratilo.

danulienka78
31. jan 2017

@scarlett111 vies nieco konkretne,co mu je?

danulienka78
31. jan 2017

Dievcata,ja stale dufam,ze sa vrati.ak by sa uz nemal vratit,tak by tam hadam zobrali ineho gynekologa.takze,mam este nadej.

bibasc
31. jan 2017

@danulienka78 v jeho ambulancii je uz tusim urologia

weeron
4. feb 2017

Urologia bola medzi novakom a eliasom..Ja tiež stále dúfam že sa vráti,bol geniálny lekár..A tiež si myslím že ak by sa nemal vrátiť by hľadali za neho náhradu a nie že by Novák zastupoval..Tak neviem..Nádej tam stále je..😉

juliett99
5. feb 2017

@weeron
@bibasc koceny parkinson a porazka neviem neviem... uz aj ked sa nevrati hlavne nech jemu sluzi zdravicko

zabkatt
24. apr 2018

Baby neviete ako sa volala ta jeho super sestricka? Potrebujem sa po nu dostat mam ist na zakrok u dr. Novaka tiez som chodila k dr. Eliasovi a verim len jej. Dakujem

bibasc
24. apr 2018

@zabkatt Denisa

zabkatt
25. apr 2018

@bibasc Denisa aká, chcem jej zavolať ale ked to zvdvihne iná sestrička tak si budem pýtať iba Denisu? Ale veľmi pekne dakujem aj za meno

saxana000
25. apr 2018

@zabkatt priezvisko neviem ale ak si vypytas sestricku Denisku tak budu vediet

zabkatt
26. apr 2018

@saxana000 dakujem moc

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre