• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

MUDr. Eliáš z Trnavy. Aké s ním máte skúsenosti?

5. februára 2017 
@libawet . . Tak to mi je veľmi ľúto. Musím zistiť či zoberie pacientky mudr.Novák. A zistiť skúsenosti pacientiek . .alebo ci ísť lekárovi ktorý ma rodil mudr. Deckov. Už určite nikto nebude lepší.ďakujem za odpoveď
28. jan o 00:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denka00100 Dečkov je fajn a myslím, že ešte berie nové pacientky, určite k nemu prejdi. Novák už neberie, pýtala som sa už, tiež som chcela k nemu prejsť. Berie aj Štefániková, ona je v tom Gyngroupe, čo založil Štrbo, na Športovej 17, tam je aj Varga.
28. jan o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj. Keď berie od Eliaša tak aj mňa by mal myslím. Musím tam zavolať.ďakujem pekne za odpoveď.si zlatá
29. jan o 00:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denka00100 jaj, tak to áno, keď si bola pred tým u Eliáša.
30. jan o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denka00100
@libawet kocky ja som chodila k Eliasovi roky... teraz uz ked nemozem chodim k Novakovi.. uprimne nieje to Elias.. :cry:
Eliasovi som vdacna za vsetko :wink:
Prajem mu len a len to naj naj keby sa mu hlavne zdravicko vratilo.
30. jan o 17:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@scarlett111 vies nieco konkretne,co mu je?
31. jan o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dievcata,ja stale dufam,ze sa vrati.ak by sa uz nemal vratit,tak by tam hadam zobrali ineho gynekologa.takze,mam este nadej.
31. jan o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@danulienka78 v jeho ambulancii je uz tusim urologia
31. jan o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Urologia bola medzi novakom a eliasom..Ja tiež stále dúfam že sa vráti,bol geniálny lekár..A tiež si myslím že ak by sa nemal vrátiť by hľadali za neho náhradu a nie že by Novák zastupoval..Tak neviem..Nádej tam stále je..:wink:
4. feb o 22:31  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v marci 2018 (25. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@weeron
@bibasc koceny parkinson a porazka neviem neviem... uz aj ked sa nevrati hlavne nech jemu sluzi zdravicko
5. feb o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok