MUDr. Eliáš z Trnavy. Aké s ním máte skúsenosti?

iwusa
11. nov 2008

ahojte kočky, má niektorá z vás skúsenosti s doktorom Eliášom z Gyncentra v Trnave? budem vďačná za akékoľvek príspevky, pozitívne aj negatívne. Hlavne ma zaujímajú skúsenosti týkajúce sa problémov s otehotnením, hormonálne problémy, amenorea atď. Ďakujem za príspevky 😉

bettynka222
27. okt 2009

babulky fiicm ku kamoske lebo sa tu zblaznim...myslite na mna aby vsetko dobre dopadlo, oki? moc vas lubim, cmuuuuuuuuuuuuuk

juliett99
27. okt 2009

juj betynka aj ja dufam ze to tak bude a bude to len tvoja navsteva v nemocke za sklom ako pises..
hmm nejako mi to nejde do hlavy toto vsetko co si popisla,, a co ak sa to este spusti do maternice ?? mozes dalej pokrcovat v tehulkovani?? bozinku mam kopec otazok..co?? a kolko otazak musis mat ty?? 😒
myslime na teba 🙂

bettynka222
27. okt 2009

juli mam presne otlko otazok ako ty 😀 no ved pockajme od zajtra..ale neboj, bez bolesti sa zatial do nemocky nepohrniem, necham tomu volny priebeh, lebo minule to uponahlali a sama vies ako to dopadlo....cmuk 😉

vierka
28. okt 2009

dobre ranko.... 😀

fuha Bettynka co to tu citam hned z rana, som normalne ze v soku 😨 drzim ti dneska strasne moc palce a moc verim, aby si si nemusela prejst tym vsetkym cim si si uz presla... myslim na teba 😉

lia
28. okt 2009

bettyyy,ja neverim,ze to bude mimomaternicove ked mas taky silny test 😉
daj vediet ako si dopadla.

bettynka222
28. okt 2009

ach tehulky skoro vstavate... 😀 ale aj ja bud uz o 5 rano ale potom sa najem a psim za hodku dalej ale dnes som vstala az o siedmej 😉
liusik ja fakt neviem co to bude, ved tam mam aj cystu a t amoze vraj tiez sosobit pozitivny vysledok......no uvidiiiiiiiiiime a idem tete bylinkarke, povedala z epomoze tomu, aby sa to embrijko usadilo na spravnom mieste, lebo teraz je na rozhrani medzi tym zlym rohom maternice 😠 a normlanou castou....myslite na mna oki?

bettynka222
28. okt 2009

nooo, tak beta hcg 4700...co myslite? a liusik volala osm janekovi a ten povedal,z e ot nevadi, ze ot je na rozhrani, ze ot bude dobre....ach sokoro osm uplne zabudla,z e by som sa mala pobrat na hematko 😉 ale ktovie co mi zas povedia buduci tyzden..ci je to ok alebo co....ach ja som fakt z toho vsetkeho nejaka prekvapena 😕

vierka
28. okt 2009

podla mna to ciselko hcg je dost vysoke, len neviem ake su hodnoty pri akom tehotenstve.... a co ti teda na tu hodnotu povedali? aky by bol talsi postup? mas prist na dalsi test???

bettynka222
28. okt 2009

no ze som tehu. a ze mam prist v pondelok zas a uvidime kde to je. vraj pri mimomaternicovom su hodnoty ovela nizsie

lia
28. okt 2009

jeejjj betty,tak drzim palce nech si tehulkaaaaaaaaaaa 🙂 🙂 🙂 ale este pssstttt 😉
aj ja si myslim,ze je to dost vysoke cislo.teraz co dalej??

vierka
28. okt 2009

no supeeeeeeeeer, tak to sa potichucky tesim a verim, ze v pondelok to bude vsetko presne tak ako ma byt 🙂

bettynka222
28. okt 2009

lisuik vierocka dakujem vam. no aj ja som nad tym cislom rozmyslala...ze kolko tych deti bude 😕 ale toto nie je vysledok hcg, ale beta hcg..tam su ti ehodnoty trosku ine a keby bolo napriklad 200, tka by bolo mimomaternicove ci co....

vierka
28. okt 2009

to existuje aj beta hcg 😕 no moze byt, mne len raz merali hcg a bolo negativne a veru neviem ake to bolo... takze ked povedali ze moze byt, tak urcite mooooze 🙂

bettynka222
28. okt 2009

vierka beta hcg sa berie vtedy, ked j epodozrenie na mimona...tma s aot pekne ukaze, ale pri obyc. hcg teste nie. ozaj tak co budem mat, trojcata ci co? 😕

vierka
28. okt 2009

no ja som bola po umelom, tak tam neviem ako to brali, ale asi len take to obycajne spravili 🙂
no v prvych dnoch a tyzdnoch hcg stupa velmi rychlo... ale som aj ja zvedava kolko babatiek bude, ale hlavne nech je to v poriadku a nech je babatko zdrave 🙂

juliett99
28. okt 2009

ahojky babule,,
betynka to je super sparvicka tesim sa ja ja potichucky,, cmucik,,, drzakaj s anam a davaj na seba pozor a informuj nas co nove sa deje, 😀 😵 😵 😵
z celeho srdiecka ti to prajem po tom vsetko cim si presla, 🙂

tak ja som dorazila z nemocky z poradne a zistili sme ze sme uz pribrali +21 kil a tlak je stale nizky.
a Drobcek ma 3050g CTG a prietoky su OK,, otvorena som na prst.. no zatial sa Sami nechysta na svet. a dostali sme ten prenatalny box,,

bettynka222
28. okt 2009

vierusik inak stale nemam tie tehu priznaky....nechapem to. no ale sama ot nevyriesim, takze cakaaaaam. iank som volala eliasovi, ta jeho sestrick asa asi zblaznila. spomenula osm si ottiz, ze musim ist okamzite na koagulacne vysetrenie kvoli tej trombo. a ona ze doktor mi povie to iste co ona a sice, ze o tyzden to bude stale hned ako som to zistila a ze o tom viac so mnou nebude diskutovat 😀 je dobra, ze?

julinkcek no ja sa snazim moc netesit. po vsetkych tych diagnozach to znie tak neuveritelne. za chvilocku idem za pani ankou aby mi podviazala tu maternicu, tak snad to pomoze 😉
no vidis, ja som to vedela, ze ked sa sami bude pytat na svet moc skoro, tak nakoniec budes este aj prenasat. a pekna vaha 🙂 a co je ot prenatalny box? na pupocnikovu krv?

gerdusha
28. okt 2009

ahojte baby, existuje nejaka www stranka, kde najdem viac info o tom gyncentre, kde robi mudr. elias? pripadne kontakt na neho, ordinacne hodiny atd...

juliett99
28. okt 2009

betynka ten prenatalny box to je taka krabica v ktorej je daco pre male ,, a to akoze cumlik, vorky prasku na pranie a avivaz,, plus nejaky kremik malusnavy na strie a CARO vraj dobre na mliecko.
uplne ta chapem Evi ved radsej sa netesit ako tesit a potom byt zas smutna... ale aj tak drzim palceky..

jastrab
28. okt 2009

Betty, plujem na teba, tfuj, tfuj, tfuj 😵

bettynka222
28. okt 2009

jeeej uz ste ma tolke opluli a ja ze co ma to stale laka do vane 😀

gerdus no al eon nie je sukromny lekar, pochybujem ze ma web stranku....

juliett99
28. okt 2009

betynka ako si dopadla u bylinkarky,,???
cakam na novinky,?? 😉
a do vane eeee,, iba do sprchy mozes,, je ti to jasne a nie moc teplu vodu,, 😝 😝 😀 😀

bettynka222
28. okt 2009

julincek vies oc vsetko som porobila kym som nevedela o tehu? jedla osm kopec sushi, lebo som si povedala, ze teraz tam am tumor a ked budem znova snazilkovat, tak to nebudem moct, bola som v kryokomore kde oblo minus 120 stupnov, chodila som 4 dni vkuse do saun, teraz osm sa posledne tri dni vkuse kupala v horucej vode, nosila som steper a ine tazk eveci......no stale osm z toho mimo.
teta bylinkarka si mysli ze vsetko je ok. v pondelok idem na kontrolu, tak uvidime potom, oki? al eteda v tej nemocke velmi duuuuuuuuuuuuuufam, ze budem v blizkej buducnosti ako navsteva. inak pred tyzdnom rodila moja kamoska co sme otehu spolu 😵 aj sme s adohadovlaiz e budem epsolu tehulkovat a na chvilocku nam to aj vyslo...no a este jedna znama ide rodit. tak sa na vas tesim. ozaj a babo tje kamosky co nedavno rodilo s aovla samko 😵

vierka
29. okt 2009

dobre ranko kocky 😀

gerdusha - mas IP 😉

bettynka - s tych tehu priznakov si nic nerob... ja som nikdy ziadne nemala 😉 a ja som tiez este v pondelok pred pozitivnym tehu testom bola na erobiku, mala som tazke psychicke obdobie, v praci som sa nahanala, riesila veci, dvihala tazke sanony, tusim som aj vinko popijala 😀 ale teraz vies ze si, tak pekne kludovy rezim a babatko presne vie kde ma byt 🙂

lia
29. okt 2009

betty drzim palce a s tymi priznakmi si nic nerob,to je este skoro 😉 drzim ti palce a myslim na teba 🙂

ja periem dalsie vecicky pre malu,sak to nema konca 😀 herecka to bude 😵

vierka
29. okt 2009

lia - no viem o com hovoris, ja mam opranych 66 plienok a chcem ich dneska zehlit 😅
buduci tyzden poperiem vsetyk fusaky a deky a potom ten dalsi tyzden sa brhnem na handricky 😀

lia
29. okt 2009

kolkoooooooooooooooooooo??na co???? 😅

vierka
29. okt 2009

no ved ked bude treba balit na siroko... pod hlavu ked bude spinkat, ked bude grckat a tak... aby som nemusela prat kazdy den plienky 😀

lia
29. okt 2009

ja mam iba 20,na co mi to potom bude??bali sa na siroko kratko a potom budu na grckanie.

bettynka222
29. okt 2009

ahojte´tehule 😉

vierka pekne cislo(ten pocet plienok ale aj theu tyzdne 😀) a inak dnes ma napinalo na vracanie, aj som vygrckala vodu 😕 ale zas som ced den nespala tak som z toho mimo 😕 😕 😕

liusik na hematku mi bolo povedane, ze injekcie zatial nedostanme, ale za ma budu riesit a robit testy. podla toho, v akom stave budem mat hodnoty vitaminov mi zajtra nasadia liecbu.....taksom zvedava co mi zajtra dokina povie 😉
inak pamatas si, ked osm sa ja ucila na statnice a ty si bola v strese, lebo si sa bala na zaciaktu tehu? to uz bolo davno,z e?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre