• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

MUDr. Hudec z Gynferea. Aký na neho máte názor?

15. júna 2015 
@tibinka22 na stálo?ale kámoška mi vravela že napodiv to ide dosť rýchlo.čakala 15min.No uvidím vo štvrtok.
18. sep 2012 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jankako no povedali to mojej mamine, lebo Hudec jej stihol vbaviť ešte ísť na operáciu do Nitry a keď sa vrátila tak tam bola a povedali jej, že všetci pacienti tam zostali, že Mífková tam je laždý deň. Zrejme nechodí do nemocnice...
18. sep 2012 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tibinka22 no ja nemám absolutne chuť hladať si noveho gyndoša.A ani neviem ku komu by som šla.Po porode som zmenila lekára,šla som k Hudecovi.Tešila som sa že ked budem znovu tehotná že budem uňho.Teraz budem len dúfať že nebudem mať problem otehotnieť.Bude isto chýbať tým pacientkám,ktorým pomáhal v liečbe neplodnosti a pod.
18. sep 2012 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@tibinka22 ano,je tam 5 dní v týždni,ale ono sa to časom preriedi,nie všetky baby budú chcieť ostať u nej.... :unamused: :wink:
18. sep 2012 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby ja osobne si myslím , že Blanka Mifková je vynikajúca lekárka , ľudský prístup, odborne skvelá, vďaka nej sa tešíme z našej Mišky za to že včas vedela zareagovať na moje problémy no jednoducho ja ju môžem len odporúčať, 26.9. som objednaná tak sa jej popýtam ako s pánom doktorom, zatiaľ čo mám informácie jeho stav je nezmenený, ale ako sme si hovorili baby stále žije, stále je nádej.
18. sep 2012 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@lucula73 no to už bude na každej jednej, či u nej zostane, alebo nie, ale súhlasím s @bejbypd, že je to vynikajúci človek, výborná lekárka... ja chodím ku nej, mala som ju aj pri pôrode..... ale sto ľudí, sto chutí.... :wink:
18. sep 2012 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tibinka22 aj ja u nej ostanem,ja nemám problém a nikdy som s nou nemala,len som tým myslela,že časom sa to preriedi a nebude mať tak plno........lebo fakt že doktor mal kopec pacientiek a ona tiež mala svoich..........no nebdue sa nudiť :wink:
18. sep 2012 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucula73 len asi nebude stíhať nemocku... lebo ja ak by som mala rodiť tak jedine s ňou :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. sep 2012 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tibinka22 hm,to určite nie.....ale možno služby si nechá v nemocke,to tak robievajú doktori,tak potom sa dá dohodnúť porod cez tú jej službu,kamoška tak rodila :wink:
18. sep 2012 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
takisto som na to myslela, že keď rodiť tak len s ňou zase:slight_smile: len keď som ja rodila tak bola nedela 16.9. ako tento rok , ale pred piatimi rokmi a slúžila práve s dr. Hudecom, ale rodila so mnou len ona, lebo on sa smial že tam on byť nemusí, že to bude ľahký pôrod...
18. sep 2012 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tibinka22 a to ona bude mat vsetkych a uz bude len v ambulancii??

@lucula73 diky moja za info :slight_smile: :wink:
19. sep 2012 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kiara15 no zatiaľ áno.... ja mám info len čo povedali mojej mamine, kt. patrila Hudecovi :wink:
19. sep 2012 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
19. sep 2012 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som dnes bola v ordinacii chodila som k Hudecovi..teraz som bola u nej, ale bola velmi mila..este som sa bala, ze si asi dlho pockam, ze ma toho vela..ale bola som na 11tu a zobrala ma o 12tej co nie je take zle.. Pacil sa mi jej pristup, velmi mila bola..
19. sep 2012 o 23:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte
mám dnes takú infošku,priamo z nemocnice,že p.doktor je stále v kome a leží na Are.......stav nezmenený :unamused:
20. sep 2012 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pán doktor bojujte, prosíííííííííííííííííííííím!!! :pensive:
20. sep 2012 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som bola dnes na 12.00.a zobrala ma presne.Nikoho tam nebolo.takže fajn.ale bolo mi blbé spýtať sa,čo bude somnou ako s Hudecovou pacientkou..
20. sep 2012 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby mna objednaval na kontrolu ešte Hudec. Tak nemusím tam volať?? mám prisť normalne vtedy ked som objednana a vezme ma mifkova??
22. sep 2012 o 16:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kochanka podľa mňa ťa vezmú,lebo tie dni,ktoré robil dr. Hudec,nerobila Mífková,teraz robí všetky dni...
22. sep 2012 o 16:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kochanka urcite ta vezme Mifkova, je tam teraz stale...
24. sep 2012 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Neviete ako sa má p.Dr.?
26. sep 2012 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tiez sem nazriem 2 krat denne, ci sa neobjavi nejaka informacia, ale nic.
26. sep 2012 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,mam info z prvej ruky priamo z nemocky. pan doktor zije,no vcera ho prevazali z ARO na ine oddelenie. no ako mi povedala kamaratka,zije,ale to ako keby ani nezil. ze je na tom velmi zle a urcite uz ordinovat nebude pretoze mu odisiel mozog. :( a aj keby sa da dokopy tak s neho bude pravdepodobne len leziaci pacient... tak tolko baby cerstve info priamo z nemocnice... tak nehovorte ze je mrtvy ked neviete...
28. sep 2012 o 16:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je smutne,on si to nezaslužil!!!!!mala som tu čest,zverit mu do ruk svoj osud a vdaka jeho trom operaciam a liečeniu mame Elišku.isto ma tu niektore zvozite ale musim sa zamysliet vždy pri takejto situacii nad Božou nespravodlivostou. :frowning2: :frowning2: :frowning2:
28. sep 2012 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@henina251 je to tak,mne to dnes povedala jedna známa z nemocnice :frowning2:
akože doktori to vedia už dávno,že mozog mu odišiel,ale tak kým žije,ťažko sa to píše a hovorí:pensive:
28. sep 2012 o 23:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
presne tak aj viem o tom ze keby aj sa prebral tak nic moc nevnima velka soda takeho doktora je mi ho velmi luto a veru on si to nezasluzil :frowning2: takych doktorov je malo ako bol on :unamused: ale napriek tomu mu drzim palce .
29. sep 2012 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
..ved mal by ť prevážaný do tej hyperbarickej komory, len neviem presne kde....tak uvidime hádam sa stane zázrak a rozdýcha sa sám...aj keď je pravda, že už nikdy nebude v poriadku...mozog je uplne ko....ale ako sa hovorí...nikdy nehovorme nikdy...
30. sep 2012 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby to vazne?? :cry: :cry: Musime verit, ze to pan doktor zvladne...ved aj zazraky sa deju :pensive:
30. sep 2012 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Zdravim Vas,dievcata. aj ja patrim medzi tie stastne,ktore odrodil dr. Hudec. zachranil zivot mojmu synovi a to mu nikdy v zivote nezabudnem .velmi mi je luto,co sa mu stalo a v kutiku srdca dufam,ze nebudem nutena hladat si noveho doktora. Dr. Mifkova je sice tiez c elkom fajn,ale Hudec mi pride "ludskejsi. " viete niekto,aky je teda jeho momentalny stav?
myslim,ze "zarucenych kacic" typu: dr. hudec je davno po smrti, mi pridu voci nemu max. nefer. ak sa najde niekto,komu odmietol pomoct alebo z nejakeho dovodu nepomohol,tak asi na to mal dovod. ale ja na neho nemozem povedat jedine zle slovo. Kiezby anjeli stali pri nom...
30. sep 2012 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
moje info sú také, ako má molly28, tiež viem, že už nie je na ARE a že by ho mali prevážať do hyperbarickej komory a je v bdelej kóme.... :cry: :cry: posielam link, mňa celkom potešil, :slight_smile: tak snáď vleje aj vám všetkým trošku nádeje http://vas.cas.sk/clanok/5925/lekari-ju-uz-odpisovali-do-zivota-ju-vratila-manzelova-tvrdohlavost.html
30. sep 2012 o 19:55  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok