Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

zaenab
16. nov 2008

Estrofem je na růst sliznice, zabírá rychle, ale je mi po něm blbě od žaludku

bigrendy
16. nov 2008

slizni jsem měla zatím v pořádku. aspon myslím.

bigrendy
16. nov 2008

holky nemáte nějaký recept aby nebyla tak silná mrcha?

zaenab
16. nov 2008

Na utz by ti asi řekli, kdyby byla nízká. Po Clostylbegytu se snižuje, proto se kvůli uhnízdění musí nasadit hormony na její růst. Je to tak prý v drtivé většině případů. Mě dr. hlásí tlousťku sliznice při každém utz.

bigrendy
16. nov 2008

to mě taky. zatím mě nikdy neřekla,že je nízká. tak je to snad v pořádku. asi vykrvácím. už mě to nebaví.

yanny
16. nov 2008

Rendy to je asi normální po stimulaci, je sliznice fakt vysoká a proto je MS silnější. Já jsem si po IVF také myslela, že to není se mnou v pořádku. a bylo!

bigrendy
16. nov 2008

aha a jak dloho jsi to měla tak silné?

nika70
16. nov 2008

AHoj holky, omlouvám se, že vám lezu do diskuze....Renčo, zkus na tu silnou MS Ascorutin, mě to Mudra předepisovala na špinění.....Je volně prodejný. 😉

yanny
16. nov 2008

Rendy omlouvám se ale stále pracuji, tak jsem ti hned neodpověděla.
Krvácela jsem hodně, tak o den či dva déle. Vím že jsem si říkala, že je to takový malý předčasný potrat, měla jsem Hcg asi okolo stovky 😒 bylo to hnusný a bolestivý, než normálně.
Jdu spinkat, tak dobrou.

yanny
16. nov 2008

Ten ascorutin je asi fak moc dobrý, taky ho občas používám. třeba i na modřiny, když se mi začnou více dělat.

ema111
17. nov 2008

Yanny, ano, bolo to uctovane ako nativ. 10 tis.s narkozou. Inak nasla som zaujimavy clanok o native. Mrknite si to: http://www.forumzdravi.cz/index.php?con=3&clane...

ema111
17. nov 2008

rendy, po neuspesnom IVF som mala aj ja strasne silny menzes a bolesti.

bigrendy
17. nov 2008

Ahoj Holky. tak jsem ze zoufalství udělala dnes test. a samozřejmě nic. tak začínám schánět léky a uvidím. 😉

yanny
17. nov 2008

Rendy a kolikátý den po ET si to dostala???? Ty si předtím vůbec netestovala???

Emi četla jsem to a nevíš jestli se to dá vydržet bez narkozy??? To bych chtěla, ale bojím se!!!

yanny
17. nov 2008

Holčičky, to vám musí napsat.
Koukám na ČT 24 a mrazí mě!!!!!!!!
V té době jsem 6 měsícu těhotná a ještě jsem studovala v Praze, bála jsem se jít někam demonstrovat, tak jsem byla přilepená na TV.
Třeba teď taky otěhu, když si to připomenu 🙂

yanny
17. nov 2008

Nenapsala jsem, že tam jede celý 17 listopad 1989

bigrendy
17. nov 2008

10den jsem začala špinit.testovala,ale ne z ranní moči.třeba budeš mít štěstí. já bych nato bez narkozy nešla ani náhodou. mě i tak strašně bolelo břicho.a i et byl bolestivý.

yanny
17. nov 2008

Já jsem taky bolístka, vadí mi i zavádění zrcadel, ale je zajímavý, že ET mi hrůzu nanahání.
Ale byla jsem na preventivce a nechala jsem si udělat i mykoplaźmata a ureoplazmata, asi mi dělala i stěr z čípku,
ale to bolelo, nesnesitelně 🙂
Jsem si říkala, že si musí doktorka o mě myslet, že absolvuji IVF bez mrknutí a u ní dělám scény 😅

madla28
17. nov 2008

Tak už jsem zase doma.

madla28
17. nov 2008

Jak se máte?

ema111
17. nov 2008

yanny, neviem ci to boli, ale ani to nechcem na sebe zistit 🙂 ja si aj u zubara davam pichat injekciu.

ast
17. nov 2008

Ahoj holky, hlásím se mezi vás. Příští rok už mi bude 42 a pořád nic... Jen spousta řečí typu: děláme pro vás vše... Je tu některá, která by ráda první dítě v mém věku? Ahoj. Těším se na někteoru z vás (nebo i na víc z vás).

bigrendy
17. nov 2008

Ahoj vítám tě mei námi 🙂

madla28
17. nov 2008

Ahoj Ast, mě je 42 a snažím se o první dítě. Vítej mezi námi. Co už máš za sebou?
Ahoj Rendy a Ema jak je ve svátek?

bigrendy
17. nov 2008

Ahoj . u mě špatně pořád se s tím nemůžu vyrovnat.

madla28
17. nov 2008

To já taky ne a hodně se bojím, že nevyjde ani druhý IVF a potom na tom budu jako ty. Bez šance, protože na třetí IVF už peníze dohromady nedám.

ast
17. nov 2008

Ahoj holky - jmenovitě bigrendy a madlo28. Děkuji za přivítání. Taky se snažím o první dítě. Holky, já se s tím vším peru přesto, že už mi nevyšly tři vlastní a tři darovaný pokusy. Pořád se nevzdávám. Prosím, nevzdávejte se taky. Podívejte třeba na Báru Basikovu-jak je pěkně těhotná ve 45 🙂 . Moc jí to přeju a uvidíte, že i my se přiřadíme. Ale abych byla upřímná-to víte, není mi pokaždý zrovna nejlíp... 😢 Zažila jsem v životě chvíle, kdy jsem byla bez práce, bez rodiny, 15 let jsem byla sama, ale tohle je vážně to, co mě zatím bolí nejvíc...

madla28
17. nov 2008

Ast a co tě čeká teď? Do jakého caru chodíš? Já čekám na MS a jdu ještě jednou do toho.

yanny
17. nov 2008

Ale dáš madlo, u mě je to taky jako zázrak.
Mě můj platí jen tu cestu, když jede se mnou odevzdat spermijky.

madla28
17. nov 2008

No jo, ale já jsem taky jenom prodavačka jako Rendy.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre