Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

labus
26. mar 2009

Janettka 😀 😀

yanny
26. mar 2009

No a co ta tvoje čárečka Janet, už so dobarvuje???

janettka
26. mar 2009

je o malinko tmavší než včera,ale jen o malinko yanny

yanny
26. mar 2009

No tak to je v poho

janettka
26. mar 2009

no jsem z toho nějaká přešlá,myslela jsem,že bude čárka tmavá hned,to víš na internetu jsem si hned přečetla že nízké HCG znamená blbé těhu a už spřádám hororové scénáře..

henikav1
26. mar 2009

janett, ja som ti to vravela 😵 😵
no a po tebe sa uz roztrhne vrece s babatkami
yanny, este nevesaj hlavu, este nie je vsetko stratene, nezabudaj, ze s tymito vselijakymi hormonalnymi podporami a procedurami to mame uplne rozhadzane, takze aj testy nevychadzaju vzdy presne ako by mali, este chvilku pockaj 😉
ahoj labus, co mas nove? virozy uz presli? lebo onedlho zaciname s pripravou na tehulkovanie...

janettka
26. mar 2009

holky já jsem už z toho účtování tak hotová,že usínám za pochodu...a to ne a ne uzavřít 2firmy,furt mi něco chybí...

zaenab
26. mar 2009

Ahooooj 🙂

janettka
26. mar 2009

ahooooj zaneab ahoooojky!!!

zaenab
26. mar 2009

Nějak se tu scházíme jak švábi na pivo, akorát já pivo nepiju 😀 Už mi funguje internet, ale pořád to padalo, prý vylepšovali server, ale teď jsem se dívala do parametrů a je to pomalejší. Fakt dokonalý služby.
Holky, já budu mít o víkendu ovulku se dvěma folíky, jupíí 😀

janettka
26. mar 2009

zaenab tak to určitě vyjde je měsíc krásných překvapení...někde jsem to četla na internetu!!!

zaenab
26. mar 2009

No, jedno překvapení, ale nemilé, mě čekalo včera. Kvůli procedurální chybě jsem prohrála soud a musím zaplatit obrovskou částku. Budu se odvolávat, ale bude to šílená pálka právníkům a další soudní poplatky. Tak snad mě to krásné překvapení ještě čeká 🙂 🙂 🙂 Do konce měsíce už moc času nezbývá...

janettka
26. mar 2009

prosím tě od soudů radši pryč,soudí jak se zrovna kdo vyspí 😒

zaenab
26. mar 2009

Bohužel 😢

Ale nevzdám to, protože to není moje chyba a až bude miminko, chci mít jiné starosti než soudy 🤐

henikav1
26. mar 2009

ahojte, tak uz som doma z prace
zany, mas pravdu, neprijemne zalezitosti treba co najskor vybavit, aby si sa ich zbavila a neobjavili sa ked ich budes najmenej potrebovat

zaenab
26. mar 2009

Ahoj henika,
já to taky tak vidím, řeším i zdravotní resty, aby to na mě pak nejukalo v nejnevhodnější chvíli

henikav1
26. mar 2009

a potom uz budes mysliet len na kocik, plienky a vybavicku, aby babatku nic nechybalo

zaenab
26. mar 2009

Taky věřím, jak vejdu do obchodu, kde mají výbavičku, tak se neudržím, je to všechno tak roztomilé. Kámoška má chlapečka, tak jsem mu teď koupila malý rifličky a roztomilé botičky Nike. No a jiné kámošce pro roční holčičku plavky, jsou děsně legrační, vcelku s volánkovou sukýnkou a prý je Markétka nechce sundat 🙂

henikav1
26. mar 2009

dievcatka su paradnice od malicka

zaenab
26. mar 2009

jsem důkaz 😎

janettka
26. mar 2009

holky já zas dělala testík a mám u sebe ponožečky pro štěstí které mi dala kamarádka při minulém těhu,ale to už bylo pozdě tak jen doufám,že mi teď přinesou štěstí. 😉

henikav1
26. mar 2009

a aky je vysledok? ani nedycham, tak rychlo napis mas tmavsie //? drzim palceky

janettka
26. mar 2009

jo je zas o malinko tmavší.... 🙂

henikav1
26. mar 2009

super, tak ti aj cim dalej tym hlasnejsie blahozelam
tak teraz oddychuj, vsetko co sa da odsun nabok 😉 😵

janettka
26. mar 2009

zatím depčím z daní ,ale je to lepší než kdybych měla čas přemýšlet co kdyby....

madla28
26. mar 2009

Janetka blahopřeju. Pošleš virusky?

janettka
26. mar 2009

madlo flusám je všude kam dojdu,na spolubojovnicích nám to těhulí jedna za druhou asi jsem se nakazila tam....teď už jen aby to dobře dopadlo 🙂

irafa
26. mar 2009

janetka taky se přidavam ke gratulaci tak ať se ještě stmavi //
nevim jestli vite ale macek ma malou Lili v nemocnici je tam sni doma ji zkolabovala a je na neurologii boji se macek aby neměla mala epilepsii dělali ji testy a vysledky ještě nejsou ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ chuděra macek je v 17 tydnu těhulka taky nas tu sem tam navštivi tak na ni pomyslete ať ma ještě větši podporu ☹ ☹ ☹

janettka
26. mar 2009

to je mi líto, a malá Lili má kolik?Doufám,že to všechno dobře dopadne!!!

henikav1
26. mar 2009

nepoznam tuto maminku, ale v duchu budem na nu mysliet, aby bola silna a hlavne aby bola malicka v poriadku.
Je to vzdy hrozne, ked niektore dieta, alebo aj dospely trpi

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre