Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

ast
18. apr 2009

Ahoj Dudlíčku, chci ti poděkovat, že jsi mezi těma skvělýma dívkama a ženama, které takto pomáhají. Jestli Tě můžu poprosit,hovoř o tomto problému se svými přítelkyněmi, pokud by se rozhodly další jako Ty, bylo by to opravdu skvělé. Moc si takových holek vážím. Já byla na odběru vajíček vícekrát a musím Ti říct-vůbec to nic nebylo, vůbec nic mě nebolelo. Podruhé jsem se již nebála vůbec, potřetí jsem si na ten odběr odskočila jen tak mimochodem. Takže se určitě neboj. A to říkám já, i když ANI TROCHU nejsem statečná. Takže se drž a za všechny holky díky.

madla28
18. apr 2009

Ahoj holky,
Dudlíčku jsi moc hodná, i já jsem možná čekatelka na vajíčka.
Holky tak moje taktika snad zabírá. Včera jsme v hospodě probírali s klukama hasickýma, to naše třídenní soustředění a když jsem šla s přítelem z hospody domů, tak on začal o miminku. Zatím ještě neřekl jo, ale až odjedu (on totiž jet nechce), tak myslím, že bude hodně přemýšlet. Toto téma pro nás bylo teď tabu a já o tom nechtěla začít mluvit první. Tak mi držte palce.

labus
18. apr 2009

Madli správne nechaj ho nech on začne - super a moc držím palce moc moc

ast
18. apr 2009

Ahoj holky, mám nějakou spací náladu. Chystám se na léčbu v květnu, už se to blíží.
Holky,tak mě napadá, jak by vypadaly názvy diskusních fór pro partnery Snažilek. Například: Dneska nejdu do hodspody, máme ovulaci a pdobně... 😀 😀 😀

ast
18. apr 2009

Zdarvím Tě zlatá spolubojovnice Labus, už máš nějaký konkrétní plány? Já musím čekat na výsledky do začátku května. Je Ti líp? Já se budu snažt velmi intenzivně od května celé léto. Posílám hozký pozdrav a hlavně už ať Tě netrápí žádné zdravotní problémy, už se nám to přece blíží a potřebujeme být zdravé. Zatím

labus
18. apr 2009

Ast 😀 😀 😀 ahoj moja - no ja by som mala začat okolo 7.5 ak sa nič neprihodí 😀 😀 ale myslím že už stačilo
tiež čakám tie výsledky z hematologie a na 2.5 som objednana na to cievne na konzultáciu
mám sa fajn a aj malý už teraz šiel za kámošmi nenit POKEMON kartičky 😀 😀 a starší šiel na zápas tak si z mužíčkom užívame 😀 😀 😀 😀 sami doma -teraz ked bude teplučko tak to bude paráda lebo v zime sme tu všetci zatvorený a tak veškerý sex sme mali pomali ten v skumavkách 😀 😀 😀

irafa
18. apr 2009

ahojky labus tak to si dovedu přectavit u nas je nas taky plnej barak a večer se to porad coura a než je klid tak ja většinou usnu 😅 😅 😅 tak to řešime brzo po ranu a pak dospavame

irafa
18. apr 2009

labus a na pokus o mimi pojedeš opět do Brna????????
ja bydlim kousek od Brna tak jestli bys měla chvilku mohli by sme se sejit a zajit na čajik a něco tak a určo by se přidala i zany že jo co vy nato takovy mini srazik

zaenab
18. apr 2009

Madli tak to je fajn - jsi diplomatka.
Irafa - já se přidám, s Labus jsme se v Brně už viděly a bylo to moc fajn setkání 🙂

Holky, podržte se: dnes jsem šla na Utz, čekala jsem, že folíky budou velké a dostanu Pregnyl. Koukám na obrazovku a slyším to, co už i vidím - všechny folíky prasklé. A to jsem dnes 10 dc. Takže se na nic nečekalo a jsem po další IUI 😅
Tak mi držte palečky ...

labus
18. apr 2009

Zaenab jasnačka že držíme palčeky 😵 😉
Irafka-jasne ja už len do Brna a samozrejme rada ta uvydím -potom sa dohodneme ked budem vediet termín zo Zaenab nám bolo minule fajn -chudáci moji chlapy ma čakali a mne sa nechcelo odíst 😀 😀 😀 tak sa už teším na vás a ak ešte niektorá budete moct tak to bude super stretko

irafa
18. apr 2009

je tak to se budu těšit
třebas bude už zany čekat mimi a poplive nas bacilkama 😉 😉 😉 😉

zaenab
18. apr 2009

Kéž by 😵

labus
18. apr 2009

Ja na to spolieham 😵 😀 😀

zaenab
18. apr 2009

Tak dobře, přesvědčily jste mě 😀

labus
18. apr 2009

Zaenab 😀 😀 😀 -ved preto ked už sa budem trebat taký kus tak nech to stojí za to 😀 😀 😀

irafa
18. apr 2009

jj přesně tak ja du do hajan sem dnes zahradničiloa a su utahana ahojky zejtra holky dobrou a zany šetři se ať se mimi zavrta sakryš tři foliky no to by bylo yby se .......prostě držme všichni pěstičky sme tu od toho žejo tak pa holky a dobrou všem 😔 😔 😔 😔

zaenab
18. apr 2009

Díky a dobrou všem 😔

yanny
18. apr 2009

Ahojte kóči,
Zaneb prosím tě dělal ti něco, ten estrofem????
Beru 1-0-1 a neustále cítím šimrání na vaječníkách. Taky ti to tak nějak dělalo.Kdysi jsem ho brala na KEtu, ale koňskou dávku a to si pamatuji jen, že jsem to dostala až když jsem ho vynechala.
Clostil mi snížil sliznici, tak mi ho dali, ač jsem se mu bránila.
Jdu spát, jsem utahaná dnes jsme slavili mojí mamči 63tiny.
tak zítra.
Pa

labus
19. apr 2009

Yanny kedy budeš testovat? Mne inak bývalo po estrofene fakt špatne
a krásne nedelne ránko všetkým

irafa
19. apr 2009

ahojky holky
tak dodatečně přejem mamce yanny vše nej nej a ať se dočka brzy dalšiho vnoučete a to od tebe samo yanny

irafa
19. apr 2009

ahoky labus taky přeji krasnou neděli tady sviti nadherně sluničko a i jirka už je venku hura no to že nesedi od rana do večera na komplu

irafa
19. apr 2009

fujky fujky kja měla holky strašnej sen a to až sem si od sedmi rano schrupla na hoďku a pul a fuj uplně živej hnusnej sen ja snad už talkhle rano nebudu zaspavat pak se mi zdaji nesmysly ale živy bych mohla napsat knihu

zaenab
19. apr 2009

Yanny, Estrofem jsem měla na nízkou sliznici a brala jsem 2 denně. Jenže jsem tři dny jen zvacela, tak mi to snížili na jeden za den a to už bylo dobrý.Jinak píchání a nějaký ten tlak jsem občas cítila, ale to beru tak, že když tam toho roste víc, někde to musí občas píchnout. Teď jsem se na to moc nesoustředila.

yanny
19. apr 2009

Iraf vyřídím, mojí mamku, před rokem opustil táta za jinou babou 64letou, tak to je u nás takové živé.

Labus jsem raáda, že si tady, snad mě to tady bez tebe ani nebavilo 🙂 , musím to zveličit 😅 Ale fakt.

Na ten srazím do Brna, já asi ne?!?!?!?
To bych musela být těhu, tak to potom jo!!!!!!!!!!!!!

Dnes jela moje holčička na přijímačky do Brna , na vojenskou, tak vyjela ráno v 8.

Taky jsem dnes testovala, 10 den po IUI a vůbec nic, tak se ještě utěšuji, že je brzy.

Ale dnes ráno trošičku bolení, jako na MS, ale jestli to neděla ten Estrofem, jinak po celou dobu skoro nic, jen takové lehoučké píchání na vaječnících, jaké jsem nikdy neměla, tak jsem si myslela, ža to konečně vyšlo 🙂

Dřív skoro pokaždé 5 -7 den mě dost bolelo břicho jako na MS a to si myslím, že je špatné znamení, že nic nebude.
Ale dostala jsem take magnezium, tak třeba mi to taky krotí ty křeče.

Dnes dělám dalším mzdy, tak tady budu na netu s váma.
Peču si kuře, je tu krásně, je mi nějak blivno a můj zas přitáhnul ráno v 5.
Tak snad nebude zas vychylovat 😒

labus
19. apr 2009

Yanny 😵 😵 😵 si zlatučká a vlastne všetky tak slubujem že vás už neopustím 😀 😀 😀 ked aj nebudem moct začat ja budem tu strašit ako morálna opora pre vás až kým nebudete všetky bruškaté 😵 😵 😵
Yanny ja som myslela že je to viac 10 den to je ešte málo tak na test zabudni a čakáme dalej a sakriš tak to musíš byt tehulka aby si mohla na stretko do Brna- to tam budeme my musiet aj prespat niekde na hoteli ak by sa nás stretlo viac ved to za hod. nepokecáme 😀 😀 😀 no moj mužíček bude nadšený 😀 😀 😀
Ja pečiem vrkoče z PANANKY pečene zemiaky
a Yanny ono to pobolievanie može byt aj roztahovanie meternice ked doteraz ti nič nebolo

yanny
19. apr 2009

Jo, jo Labus
Když budu těhu, tak vás objedu fakt všechny i na slovači, abych vás všechny poplivala a abyste viděli ten zázrak na vlastní oči 😀

Labu, když si ty čekala po ET, tak jsem tě sledovala, jak si říkala, že tě fest bolí v podbříšku, tak jsem si trochu myslela, že to není dobře, nic jsem ti o tom nepsala, ale vím, že mě když mě hodně bolelo, tak jsem neměla ani stínek na testu.
Když jsem to říkla mudrovi, tak mi dal magnezium a žádné křeče jsem tentokrát ještě neměla.
Tak mi imunolog řekl, že mám imunitu obecně v pohotovosti, tak si nějak myslím, že v tom je u mě zakopoaný pes.

labus
19. apr 2009

Yanny sakriš tak to može byt aj moj prípad ale mne imunologička povedala že by to mohlo vyjst že už mám imunitu na poriadku-no som zvedavá možno až tak že mi zahubý embrijko- tažko povedat do tela nikto nevydí a aj doktory často netušia-prečo...
take naše romske spoluobčianky a pri všetkej vážnosti poznám aj velmi milých a slušných ludí ..ale myslím tie nezodpovedne často aj neromske ženy ani k lekárom nechodia ,piju,fajčia a ešte kadečo a lekára nevydia roky porodia aj pod mostom a nemaju problem ani s bacili ani s vírusmi ani s imunitou sakríš čím to je????????????
Yanny neboj vybojujeme si to a moc sa teším ked ma prideš osobne poplut - a už čoskoro len nezabudni čo si nám slubila 😀 😀 😀

labus
19. apr 2009

čakám tu na mojich chlapu s hotovým obedom šli do TESCA Andyho kočke kupit darček a nejak dlho nakupuju 😀 😀 😀 bezomna su proste stratený 😀 😀

yanny
19. apr 2009

Labus tak si to užij, protože mě už moc nepotřebujou, asi jsem si je tak vychovala 😒

ast
19. apr 2009

No kočky, já nevím, jak vám, ale mě vůbec nejde práce od ruky. Měla bych toho tolik udělt a zírám na telku. Ach jo...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre