Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

labus
11. máj 2009

Heni jasne - už som vyrevana a je mi lepšie. Ked by dorastli tie 3 folíčky tak by to bolo vlastne super - len nechapem vaječník predsa nemože zmiznut

henikav1
11. máj 2009

neboj, nezmizol, len lekarka ho nenasla. Obcas sa stane, ze sa skryje.
Horsie to bolo ked mne lekar ukazoval ten vajecnik, co nemam, vraj tu je a nemam si vymyslat, pritom mi ho pred 20timi rokmi cely vybrali. O tyzden nato mi zas vravel prekvapeny, ze vy nemate vajecnik?? Vraj ho nevie najst 😀 😀 😀
No a potom ze preco som zmenila lekara 😀
a dobre si spravila, ze si sa vyrevala, obcas aj to treba a cloveku sa ulavi, aj ja som v poslednej dobe nejaka urevana. Naposledy dnes rano, ked mi jeden blazon na audi nedal prednost a takmer vpalil presne do mojich dveri. Najprv som mu stavnato vynadala a za prvym rohom som musela odstavit a vyrevat sa.
No a tie tri foliky pekne dorastu, nestresuj zbytocne, preco by nerastli?

labus
11. máj 2009

Ja viem Heni že nezmizol len som dufala že aj tam bude konečne nejaky folik a riadne ma zaskočilo že ho nenašla. No nevadí hlavne nech tie tri rastu

drakulka67
11. máj 2009

Ahoj děvčata. Tak jsem tu. Nejprve bych moc chtěla nějak povzbudit a podpořit labus. Děvče zlatý, neboj, všechno bude dobrý. Já si myslím, stejně jako henika i další děvčata, že 3 folikly je náhodou krásný úspěch. Horší, kdyby nebyl žádný,ale Ty máš 3, tak se raduj. A s těmi vaječníky.......když jsem byla na I. UTZ na kontrole jak rostou folikuly, tak ho doktorka taky nemohla najít, prý byl někde schovaný, je pravda, že tím ultrazvukem hledla tak dlouho, až ho našla 😵 Tak buď optimista a drž se, mi budeem držet palečky, aby se to Tobě i henice i dalším povedlo 😉 😵 .

Jinak já jsem po puknci, už jsem doma,zatím, mi je ještě malinkou nevolno,ale jinak celkem dobrý. Z původních patnácti foliklů mi nakonec odebrali 10, přičemž 5 je prý krásných a 3 jsou také celkem pěkné, zbytek nic..... Zítra si mám zavolat jak to vypadá a pokud bude vše dobře pokračovat tak ke konci týdne mi dají vajíčka zpátky. Tak jsem zvědavá, jak to dopadne 🙂 Malej už mě vyhání od PC, tak ho pustím a já si jdu chvíli lehnout. Zatím ahojte všichni.

labus
11. máj 2009

Drakulka blahoželám k vajíčkam a držím palce nach sa všetky pekne oplodnia.

drakulka67
11. máj 2009

Labus, moc Ti děkuji. Ale jak už jem někde minule psala - stačilo by mi jedno krásné,silné, zdravé vajíčko s jednou rychlou a zdravou spermií. Člověk by řekl, jak se to všechno zdá být jenoduché. Tolik milionů spermiií, tolik vajíček a najednou zjistíš, že často jsou cesty k úspěchu velice složité a trnité.
Věřím, že i Tvé folíčky budou pěkné a silné a nakonec se všechno podaří, uvidíš. 😉 😵

henikav1
11. máj 2009

drakulka,neboj, budes mat embrijka este aj do rezervy na zmrazenie a vobec, vsetky snazilky, jedna za druhym, len treba mysliet pozitivne a netreba sa vzdavat
keby nebolo labus, ja by som to uz davno vzdala, takze teraz cakam babatko aj vdaka nej
v piatok idem na sono, tak sa tesim, aj bojim, zmiesane pocity, uz aby bol piatok
Mike je zase maly certik vo forme, uz mu nie som taka vzacna, ako v prvy den ked sa vratil zo skoly v prirode, dnes po skole rovno letel za kamaratmi 🙂

labus
11. máj 2009

Heni 😵 😵 😵 cmuk riadne si ma rozplakala - no tak aspon jedno babatko budem mat ak sa mi to nepodarí 😉

henikav1
11. máj 2009

ale ja som ta nechcela rozplakat, pisem len pravdu, naozaj by som sa bez teba na to vykaslala a toto babatko by som teraz necakala.
Takze ja som tu teraz pre teba, az kym nebudes tehulka a budeme sa spolu gulat 😀 😀 😀

labus
11. máj 2009

Heni 😀 😀 😀 jasnačka nooooo tak to sa musím teraz moc snažit lebo mna už na další pokus nikto nenahovorí a to vážne

yanny
11. máj 2009

No Labu, co je?????
Máš tři folíky na jednom vaječníku, mě se to zdá tak akorát 😵
Vždyť mě každý vyprodujkuje jen dva, tak se raduj, jaký je pracant, chuďerka samotný.
Mě na plném IVF, taky asi pracoval jen jeden protože jsem na tom nefunkčním měla jen jeden folík a zbytek byl na tom druhém, ani se neobtěžovali mi ho odsát.
Pak se nějak rozchodil a fungují , tak na stejno, ale už jen dva a víc ani ťuk.
Tak 6 dní a budou akorát 🙂

Drákul, tak to snad ani nejsi 67mička, to nemají ani mladý holky, ne že by jsme byly nějaký starý, ale už něco máme nalítáno, jak mi říká můj.
Asi si taky dokoupím ten fostimon a merional, je to docela levné, za necelé tři stovky.
Jak na tebe působil, ten decapeptyl????? Já z něj byla nějaká šílená.
Na kolik tě vyjde IVF v Institutu?????
Já jsem 45 km od Varů.

Hení, tak jaké máš těhu pocity????

Pájko, s tím ovu testem, já jsem si myslela, že ho dělám cca 20 hodin po OVU, ta testovací čárky byla zprvu o chlup světlejší, ale o malonko, po uschnutí už byly na stejno.
Tak by to asi odpovídalo, že už bylo po OVU,viď

labus
11. máj 2009

Yanny dík - si zlatučká nooo dufam že dorastu už nezufam ráno ma to nejak draplo ale už je zo mna stará dobrá lábuska s optimizmom takže verím že to bábo cez hranice prepašujem a aj porodím 😀 😀 😀 😀

yanny
11. máj 2009

Labus a máš to nějak pod kontrolou, třeba dopíchnout FSH a potom něco, aby ti dřív nepopraskaly????
Jdu spát, dnes jsem prvně po chřipce makala na plný výkon.
Pa

pajka00
12. máj 2009

dobré ranko kočky...tak dnes to nezačíná sluníčkem,ale snad se to vyvrbí.
Drakulko tak super,hezky se ti to vyvíjí🙂
Yanny tak to už bylo po ovu-jak je ta čárka světlejší-tak je to jasné. Pokud máš ovu-jsou stejně silné a nebo o chlup tmavší i může být.Ale je možné, že se ti ovu trošičku posunula,ale to je hned🙂
Labusko uvidíš, že se zadaří. Pořvat si musíme občas každá-je to jen dobře, než to v sobě dusit, ale z těch tří tam určitě bude nějaký pořádný kusanec, který se oplodní raz dva🙂

labus
12. máj 2009

Yanny dnes mam kontrolu a potom volam štelclovy on povie kedy začnem pichat cetrotide aby nepopraskali asi tak od zajtra počítam ved su ešte male.Ale neboj budem sledovaná až až. Tak na mna myslite - odchádzam ked dojdem napíšem

henikav1
12. máj 2009

dobre ranko buduce maminy
labus, myslim na teba, drzim ti palceky

yanny
12. máj 2009

Ahojte, no tak to je dobře, Labus a hned se ozvi 🙂
Heníčku, tak jak je????
Pajko a na té druhé fotce jseš ty s přítelem?????
Jestli ano, tak to máš tedy fešáka 😵

pajka00
12. máj 2009

Jo janny🙂to je můj přítel...je o 5 let mladší-prostě tak akorát🙂) mmá 195 hraje basket..takže i v nejvyšších podpatcích jsem pořád menší🙂

irafa
12. máj 2009

ahojte holky
tak dnes je mi konečně lip neni to uplně ok ale mužu tu aspoň sednout a chvilku pokecat ale lehla mi
Katka je ji těžko zvraci boli ji hlava tak myslim že as ma střevni chřipajsnu
snad bude dobra do čtvrtka to jedem do divadla na Bidniky a i s babi tak snad mi nelehne i ona mame listky koupene byla by to škoda
janetka by měla myslim taky dnes na kontrolu ne ja vim jak ji je snad se nam ozve holka holka
Labus drž se at foliky vydrži a pěkně narostou toto je krasnej měsic na početi mimi držim ti všechno co se da držet holka naša ty nas tu držiš nad vodou a teď my budem tebe!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

henikav1
12. máj 2009

yanny, ja som celkom dobre, nebyva mi velmi zle, len ma skoro stale pali zaha a vela spim, aj cez den. Nevolnosti, od zaludka minimalne, skoro nic, len som unavena
irafka, neboj, uz ti bude lepsie, to len kym si telo zvykne na zmenu, predsa len tehotenstvo je pre telo velka zmena, potom uz bude lepsie, len sa budeme gulatit a o par mesiacov gulat 😵 😵 😵
tesim sa na piatok, uz aby som vedela, co a ako

irafa
12. máj 2009

hm pravě ja byla už třikrat těhu a toto nepamatuju že by mě to tak lamalo do postele as je to taky tim věkem vůbec si nedovedu přectavit jak bych fungovala v praci ještě že jsem doma
tak v patek deš na ko tak pak nam tu dej vědět 😨 😨 😨 😨

labus
12. máj 2009

no kočky tak som doma -riadne vyrevaná folíky vraj rastu pomali štelcl povedal že slabo reagujem takže asi tak velkosti:10,8mm ,8,9mm ,7,3mm ,6,6mm ,4,4mm, a vraj ak dorastu tie dva tak to bude super . No vyrevaná už som takže teraz mi už zostavalen dufat že niečo dorastie kedže ma nestopol tak bojujem do konca je to posledná stimulka tak sa nevzdám v polovici. Inak sliznica rastie ako diva len neviem načo ked folikom sa nechce

pajka00
12. máj 2009

labusko....tak třeba aspoň ten jeden bude kvalitní a velký....důležitá je taky sliznice a tu máš skvělou (tu mám já nízkou)....kolik má mít mm folík?....určitě se nevzdávej-bojuj a vydrž!🙂

pajka00
12. máj 2009

yanny..ta tvoje dcera je teda kočena....nehledě na to tričko....v obličeji moc hezká🙂

labus
12. máj 2009

pajka tak okolo 18mm dva dni pred punkciou

labus
12. máj 2009

dakujem vam moc všetkým že ste na mna mysleli ste moje zlatíčka 😉

pajka00
12. máj 2009

no vidíš...tak ještě 8mm...to je cobydup....podívej se na pravítko,kolik je 8mm máálinko...takže věř,že to doroste🙂

henikav1
12. máj 2009

prave som dosla z anglictiny a co to citam, labus, ved ty mas 5 folikov a este nariekas? zasluzis si po zadku, neboj tie 3 urcite do vikendu dorastu, pocitam 5-6 dni a mozno ich aj tie ostatne dobehnu.
Len mysli pozitivne a nevzdavaj to, drz sa hesla, staci aj jeden, len aby bol dobry!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😵
drakulka, mas nejake spravy?
yanny, ty sem vzdy chodis tak neskoro ked uz spime 😀
rendy, ty si uz na nas zabudla??????????????

labus
12. máj 2009

Heni ja to nevzdavam a verim len doktor ma schladil že su male že zle reagujem na to množstvo horm. a preto som bola sklamana ale vravel že dva by mohli dorast tie ostatne neberie do uvahy tie vraj nedorastu tak to bolo aj minule mala som 4 fol. a jeden ich predbehol závratne tie ostatne nestihli dorast.
a po zadku nechcem už nerevem a čakám na štvrtok 😀 😀 😀

henikav1
12. máj 2009

jasne ze ta lekar schladil, nechce ti nieco slubovat ked to urcite nikto nevie, zalezi to ozaj len od folikov, od vajok a potom od embrii, ci bude vsetko ok, ale je tam velka sanca. staci ak sa uchyti jedno, tak sa s nim rozpravaj a cely cas mu hovor, ze ho chces, ze mu tu bude dobre a ze ho budu vsetci lubit, nikdy nevies, mozno aj to pomoze, este je tolko nepoznaneho, na tolko otazok nepozname odpovede

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre