Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

yanny
14. jún 2009

mĚ TAKY !!!!
Ale už je to snad OK

irafa
14. jún 2009

ahojte holky
zlobi zlobi nas ten net sme zavislačky na koniku že a ono toto 😅
zdravim drakulku zpatky to sem rada že si za nami zavitala
yanny ja pejsky neviděla a v albiku nejsou ☹ ☹ ☹ tak se skuz snimi bliknout ju a neboj neskaziš jim foto
dyt ty si kočka joko cumel to vidim na profilu

zaenab
14. jún 2009

Yanny, tak se mi zjevili pejskové, jsou nádherní! Yorkšírek se mi zdá trochu větší na štěňátko?

Jinak mi to pořád blbne, před hodinou jsem dávala příspěvek a není tu ☹

Teda nebylo to asi nic světovýho, protože si to nepamatuju 🙂

yanny
14. jún 2009

Tak jsem nějaká rozladěná, protože ty psy mi nějaká ikarkulka maže, že prý je to její net a mám jít s nima jinam, tak to mě trochu hnula žlučí, jak kdybych tady inzerovala psy na prodej 😖 😖 😖 😖

labus
14. jún 2009

ahoj kočky 😀 😀 😀 ani ja som sa sem nevedela dostat 😀 😀 😀

ikarkulka
14. jún 2009

uživatelka yanny byla zablokována pro opakované porušení pravidel.

nicméně měla bych k tomu ještě osobní poznámku:
milá yanny, nějaká ikarkulka ti vůbec nic takového nenapsala. takto přesně vznikají drby.
velice slušně jsem ti do ip napsala, že ti doporučuji přečíst si pravidla. a že sem nemáš vkládat obrázky psů.

nic o tom, že by toto byl můj net a že máš jít jinam, jsem ti absolutně nenapsala.

drakulka67
14. jún 2009

Ahoj Zany. Tak to jsme dvě, mě to dnes taky nefunguje, nevím, čím to...... 😒

drakulka67
14. jún 2009

Yanny, pomoc.............koukej si najít cestičku k nám je mi po tobě smutno. Šup, šup, ať už jsi tu. Když Ti to nepůjde po staru, tak na to musíš jít znovu, od začátku ...... 🙂

zaenab
14. jún 2009

Yanny, to jako jsi zablokovaná úplně? Četla jsem si podrobně pravidla a nic o vkládání mazlíků jsem nenašla, nicméně podle pravidel může admin smazat vpodstatě cokoliv.
No bylo by mi po tobě smutno, tak se koukej rychle ozvat 🙂 Jo a to jsem ti sem chtěla dát fotku svého nového papouška, je pro mě (i když to zní dost blbě, ale vy tomu určitě rozumíte), jakási náplast na bolístku a trošku nahrazuje to miminko, které si dává načas... Tak sem papouška nedám, abych nedopadla podobně

drakulka67
14. jún 2009

Já jsem sice pravidla nijak zvlášť nečetla, na druhou stranu naprosto nechápu, co je na tom tak strašně echt proti pravidlům. Sice chápu, že naše téma diskuse zní trošku jinak, ale fotky nejsou zvrhlé ani nic podobného. Prostě je to součást našeho života a patří to neodmyslitelně k nám, tak v tom nevidím problém. Yanny, pojď k nám, stýská se nám po Tobě. Koukej, jsem tu kvůli Tobě a díky Tobě zase píši o 106 Ty moje 67mičko 🙂

zaenab
14. jún 2009

Jo, Yanny, koukej sem naklusat 😠

irafa
14. jún 2009

teeeda 😢 to snad ani neeeee se sčem snad yanny dostane třebas s novou přezdivku šup šup už at si tu

labus
14. jún 2009

sakriš Yanny ty sa musíš vrátit... si naše zlatíčko a mi ta chceme spet... snad je to len nedorozumenie ..
Yanny chýbaš... ☹ ☹ ☹
Zaenab ahoj aký si mala výkendík?
Rendy čo máš nove už dlho si tu nebola...
Jaj tak ja ráno nastupujem -večer vám napíšem ako som to prežila ☹ ☹ ak prežijem a neodkvecnem 😀 😀 😀

zaenab
14. jún 2009

Labus, tfuj tfuj, ať to zítra všechno dobře dopadne! Já i papoušek (vidíš, přeci jen jsem ho sem propašovala 😀 ) ti přejeme rychlý průběh a super výsledky.
Víkend jsem měla takoý polopracovní, stěhovala jsem nějaký nábytek, nakupovala závěsy a blbosti do bytu, kontrolovala stavbu, ale stihli jsme i kino (terminátor - co bych pro toho svého neudělala 😀 )
No a čekám MS každou chvíli - já mám jinak cyklus opravdu 21 dnů, pokud je všechno v pořádku. Dnes je 22 den, tak uvidím

labus
14. jún 2009

Zaenab - tak to mávaš fakt krátky cyklus ale vyzerá to nádejne ked si už 22DC jáj nič nepoviem ale stískam palčiská nech nedojde vobec 😉
No krásne ho toho tvojho operenca prepašovala 😀 😀 😀 .Mys sme mali nádherný výkend v piatok sme boli večer aj s chalanmi na MOCHITO a včera kým som ja varila a piekla bolo chlapy hrat tenis a poobede sme chalanov vyhnali hrat ping-pong a my sme si užívali 😀 😀 😀 no a večer sme si pustili krásny film a tlačili pukance 😀 😀 😀 😀 - tak v take to dni si človek vravý že život je krásny napriek všetkemu... 😵 😵

zaenab
14. jún 2009

Jé, tak to zní nádherně a mám radost, že vám bylo hezky. Já jinak žádné naděje nemám, protože díky tomu zlomenému prstu se zrovna v období ovulky celý týden nic nedělo, jednou jsem se jen přitulila a pak skučela bolestí, protože jsem o něj zavadila. Ale nevadí, jestli jsem se tady něco naučila, tak trpělivost.

drakulka67
15. jún 2009

Chtěla jsem vás po úředním dni pozdravit,ale koukám- nic se tu neděje, nikde nikdo!!!!!????? Kde všichni jste?
Labus - myslím na Tebe a doufám, že jsi to zvládla vpohodě a že dáš vědět,jak Ti je. Doufám, že je vše vpořádku. 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Zany, Yanny a Irafko, Pajka, Janettka...... - moc zdravím a přeji hezký den. Ozvěte se, je tu nějak prázdno a smutno 🙂

majka43
15. jún 2009

Ahoj, já se sem včera taky vůbec nedostala.
Zaenab, kde že máš papouška? Už tady asi není, radši to už nezkoušej, nebo ti sem taky zakážou chodit. Já jsem jednou taky chtěla dát papoucha a taky mi ho vymazali.
Doufám, že Yanny se sem dostane pod jiným jménem.
Yanny prodávala jsem pečenou kýtu a hranolky a samozřejmě pivo a takový ty blbosti. Myslím, že jsme něco vydělali a zase bude na nějakou hadici.

labus
15. jún 2009

čauko kočky 🙂 🙂 🙂 tak to mám za sebou 😀 😀 😀 nožičky bolia 😀 😀 😀 ale čakala som to horšie už o 14,00 som bola doma ale len čo som sa osprchovala a natiahla do domáceho že sa naobedujem a dam kafíčko Robko mi zahlási že mi zabudol povedat že má rodičko 😀 😀 😀 tak som šla hned do školy ☹ ☹ ☹ ale oplatilo sa dozvedela som sa že budeme mat čiste 1 a že Robko je zlatý 😀 😀 😀 tak som hrdá a po ceste domov nákup a vyložím nohy -došiel manžel že svokra musela zostat v nemocnici po tej kolonoskopii že ked vyberaju polipy tak musi byt dva dni v nemocnici -ona to špatne pochopila a myslela že len ked sa to nepodarý .A kedže jeden polip jej vyštikol a druhý asi tak na polovičku tak jej to začalo krvácat a už nič nevydel tak zajtra jej to zasa dokončí.. och bože .
Mužíčkovy polip vyšetril a vraj za tri roky sa nezmeniltak mu ho ak budu dobre výsledky ani nebude vyberat..len mu dal lieky na pálenie záhy lebo že z toho sa mu vytvoril aj ten polip.. no a odtial sme šli ešte k cukrárke objednat torty na oslavu 😵 😵 😵 a mám dost padnem akop taška večer 😀 😀 😀 t o samužík poteší lebo mu dám pokoj 😀 😀 😀 -inak prekvapil ma a nalial mi dobrý chladený šampus a pripravil syrove pukance a už vegetíme 😀 😀 😀
a moc vás pozdravujem
Maji ahoj 🙂 🙂
Drakulka ty si pokladík že si na mna myslela .A kedy máte tu svadbu? ako idu prípravy,
Zaenab tak ako fakt som sa večer modlila aby mrcha nedošla - mocinky moc si to želám a samozrejme ti to zo srdiečka prajem
Maji aj tebe to je nádejne ked mrcha mešká 😉daj určite vediet
Yanny ty sa sem prepašuj nejak lebo TA TU POTREBUJEME

labus
15. jún 2009

jáj a Irafka aj teba zdravým a čakám na fotečky z UTZ a kedy máš kontrolu? ako sa cítiš? kolký si týžden?
Ast myslela som na teba a napíš ako dopadla kontrola

minka051
15. jún 2009

lábus Ahoj No ja nemám vôbec dobré správy . ☹ Teraz ke čakám na mršku tak mi neprišla. Ide ma poraziť. Mala som ju mať už vo štvrtok tak teraz nechápem čo sa deje. A neviem čo robiť. No vysadila som lieky a hned sa všetko rozhádzalo. Tak teraz neviem čo mám robiť aby prišla.

drakulka67
15. jún 2009

Labus, jsem ráda, že jsi to takhle pěkně zvládala a koukám, že jsi toho zvládla víc, než jsi měla v plánu. Svatbu máme 11.7. v 11 hodin, šaty už mám víc než 2 měsíce, boty mám taky, koupila jsem si i ozdůbky do vlasů, už máme i svatební oznámení, mám nějaké ty blbostinky jako svíčky, svícínky, výzdobu aut, ubrousky, na nehty, komsetiku i k holiččce už jsem taky objednaná min. 2 měsíce, začnu chodit na solárko, zamluvila jsem si známýho hudebníka a zpěváka a ten mi zase poradil, kde udělat hostinu. Tak tam ještě musíme zajet a domluvit podrobnosti a taky musím objednat kytky, to možná zařídím zítra.
Jo a holky!!!! Asi jsem se totálně zbláznila. Malej pořád toužil po štěňátku a mě ruplo v hlavě a včera jsem na netu objevila nabídku na trpasličí dlouhosrsté jezevčíky a taky jsem se rozhodla, že se ještě trochu zadlužím a asi pořídíme chatku se zahradou a jestli ani tohle na toho moje malýho puberťáka, kterej chce emigrovat k tátovi nezabere, tak ať se propadnu do západního Německa!! Myslím, že jestli to klapne, tak to pro něj bude hooooodně veliký překvápko. Dokonce jsem měla štěstí, protože paní, která pejsky nabízí je z Loun a když se ptala, odkud jsem a zjistila,že bydlím nedaleko Varů, tak mi nabídla, že má ve Varech přítele a pejska mi dovezou do Varů - no super, co k tomu dodat. Zítra mi budou volat z realitky a dohodneme termín, kdy očíhneme chatičku, už se těším. Teď už jen potřebuji, kde je nejvýhodnější vzít si půjčku. Neporadíte mi někdo náhodou???? Tohle jde jaksi mimo mě, tak nevím. Tak a to je asi tak všechno 🙂 To je ale novinek za jedn den u jedný nesnažilky,co? Tak a teď jste na řadě vy...... taky si chci přečíst nějaké novinky.
Yanny, koukej jaký jsem si z Tebe vzala příklad, taky budeme mít štěňátko, jen se začínám obávat, abychom to zvládli. Přeci jen - panelák......

labus
15. jún 2009

Minka - ma nešty že ani tebe nedošla -kočky to čo je maju v Rusku štrajk alebo čo 😀 😀 😀 ak by ste tu aspon riadnu záplavu // sposobili-ale viem Minka že u teba to nehrozý tak ako u mna .Ja si myslím že to bude tým že si vysadila hromony do kelu a ja že už ju máš... ja neviem skus teplu sprchu a pohár čeveneho výnka -to vraj zaberá a ak nedojde do dvoch dní skoč k lekárke na vyvolávačku určite mi napíš budem na teba mysliet a v IP sa dohodneme a skočíme niekam na kafíčko ked už možem chodit von kedy chem 😀 😀
Drakulka teba idem prečítat a napíšem -hned 😉

labus
15. jún 2009

nešty malo byt - sa ponáhlam a tak to vyzerá a inak od unavy už ani nevydím po 9 mes. som fakt K.O. dneska 😀 😀

zaenab
15. jún 2009

Ahoj, mě dnes nešlo celý den se sem připojit, až teď. Všechno mi jelo, až na MK, to je divné.
Madli, papoucha si budeš muset přijet prohlídnout, nechci, aby mi tu někdo rušil účet, i když to fakt nechápu, tihle mazlíkové jsou pro nás taková náhradní prozatímní mimina 😉 😀
Drakulka, tak to teda bude překvápko! Určitě to zvládnete, když si člověk něco nebo někoho zamiluje, tak by pro to udělal cokoliv, i na svůj úkor.
Labus, to jsem ráda, že to máš všechno takhle hezky za sebou. A děkuji za to, jak na mě myslíš, mrška ještě nedorazila 😵 Dnes jsem ráno byla na dalším odstranění vnitřního hemoroidu, bohužel mi ještě asi 3-4 zbývají, pak tam mám nějakou hypertrofující papilu, ale chci to řešit, dokud nemusím řešit a brát ohled na něco jiného. Abych pak z toho nebláznila, jak by to rostlo a bolelo a nedalo se nic dělat. Kupodivu dnes dobrý, vzala jsem si brufen ještě předtím, než jsem tam jela.
Minka, určitě zajdi za dr, at to vyvolají!

minka051
15. jún 2009

Labus No ja som už skúsila aj vinko aj horúcu vanu 😝 😝 No skor by ma ošklbali ako sliebu ked obárajú a stále nič. Doktorke nechcem ísť lebo nechcem žiadne lieky. Krajko povedal vysadiť tak poslúcham, len tá mrcha nikde 😖

labus
15. jún 2009

Drakulka -ty si ale šikulka tak to už máš svadbu skoro celu pripravenu . To je fakt užasne.. a psíka ti schvalujem to sa malý bude fakt tešit.. a tu chatu?- jáj by som brala aj ja.Kde vziat najlepšiu požičku -to ti neporadím kedže si cudzinka 😀 😀 😀 mne to vždy tak čudne znie stale to beriem že sme jeden národ- ach tý naši politici čo nám bolo zle spolu? 😀 😀 😀 čo už ... ale ako správny poštár by som ti mala radit poštovu banku 😀 😀 😀 -srandujem netuším ako to je u vás.Ale tvoje prípravy na svadbu ma fakt zaujímaju -ak budeš potrebovat poradit tak sa pítaj mám to ešte čerstve v pameti 😀 😀 😀 ved to bude len rok čo sme ju mali -och bože hned by som si ju zopakovala -bola užasnááááááááá ako celý náš spoločný život -nemyslím ten posledný rok ale celých 10. čo sme spolu.
A neboj malý si to určite dobre rozmyslí - vieš deti z rozvedených rodín maju na výber a tak špekuluju ale ver mi že nech sa rozhodne ako kolvek -nakoniec aj tak uzná že u teba mu je najlepšie. Mocinky moc ti v tomto budem držat palce -prešla som tým tak viem čo to pre teba znamená.
Drakulka čo tak založit si albumček na mojasvadba.cz aby sme mohli poobzerat veci čo už máš na svadbu, hmm ja by som rada popozerala

minka051
15. jún 2009

No ešte dva dni počkám a potom asi budem musieť ísť nech mi t vyvolajú. škoda že sa nedá kúpiť nejaká tabletka a všetko by bolo vyriešené.

labus
15. jún 2009

Zaenab -ahoj 🙂 🙂 aj ja ked som došla z práce tak som hned zapla PC a na koníka sa mi nedalo pripojit vypísalo mi že je dočasne mimo prevádzky - a vieš že ta mám moc rada a strašne ti držím palce .Ja som si celkovo oblubila vás všetky ale TEBA OSOBNE POZNAM a to je niečťo ine -teda hlavne v tom že si mi neskutočne sadla a keby to k vám neboilo tak daleko tak si na to kafíčko s tebou rada zájdem častejšie a v dnešnej dobe sa nájde málo takých srdečných ludí ako si TY .Máme velmi vela spoločného -to vieš a tiež sa tolko vytrápime obe zdravotne.. Aspon že ti ten brufen dnes zabral viem ake su tieto procedury nepríjemne. A to nevadí že ste mali cez plodne dni zrovna pauzu nikdy nevieš čo príroda vymyslí čo ako bola ovulka skor alebo naopak... ja som bola po OPU a na kontrole v Bystrici som skoro odpadla bola som po oovulke tesne pred mrchou -takže som mala folíky na 2x 😀 😀 😀 a docent mi povedal že po hormonálnej liečbe pár mesiacou je všetko možne tak sa toho držím aj v tvojom prípade

labus
15. jún 2009

Minka počkaj dva dni a ak mrcha nedojde -a ja verím že ano -tak brnkni Krajkovy že ti mešká či možeš íst na vyvolávačku alebo nie on ti poradí a budeš kludnejšia

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre