Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

pajka00
16. dec 2009

Dobré ranko.....hadonosko...nesmutni....jsme s tebou i když ti žádná nemůžeme pomoct...Musíš to brát z té lepší stránky..pokud se to nepovedlo...budeš "pohnojená" a uvidíš, že se hned zadaří🙂 Držím moc palce!!
Venku kosa,tma...ještěže šéfové jsou pryč-tak je tu klídek.

gejbule1
16. dec 2009

pajka a odkud jsi jestli to není tajný?

pajka00
16. dec 2009

z Kroměříže🙂

irafa
16. dec 2009

ahoj holky teda t sou spravy 😢 😢 😢 😢 😢
chjo a to kartařka soudila že se bude v prosinci dobře těhotnět tak proč to tu nejde!!!!!!!!!!!!! 🙄 🙄 🙄 😢

irafa
16. dec 2009

u mě vše ok kontrola 22.12
mala bude prej kolem 3 kil dle ultrazvuku
dala sem foto do albiku čekani na Elišku tak pokud budete chtit koukněte
chjo myslim na vas ahojky

pajka00
16. dec 2009

ahoj irafko....no snad se kartářka trefí a některým to v prosinci vyjde🙂ještě není konec!🙂 Už máš pěkné bříško,ale žádná velká hrůza-tak akorát🙂

gejbule1
16. dec 2009

Jo jo ještě máme 14dní tak honem do toho 🙂 .

pajka00
16. dec 2009

Joo já to mám teď dostat...takže mi plodné dny vychází na konec prosince 😀

gejbule1
16. dec 2009

Já měla zase plodné dny teď a dostat to mám 28.12.Trochu jsme se už taky snažili 🙂

janettka
16. dec 2009

ahojík holky,já to mám taky dostat v sobotu,takže mě už pak plodné dny vycházejí na nový rok...takže prosinec se nekoná.Hadonosko myslím na tebe a určitě sem piš,aspoň se tě budeme snažit rozveselit....a zítra hlas co a jak.

gejbule1
16. dec 2009

hadonoshko zítra držím palce 🙂 Dej vědět jak jsi dopadla,budeme tu všichni napnutý 😒

lora
16. dec 2009

Ahojte babulky, opat sa zapajam neporiadne, ale citam vas... Chcem sa podelit s mojimi zazitkami po potrate v septembri. Teraz ma doki sokoval zlymi hematologickymi testami, vraj mi tam vysla taka divocina, co na 100 % pripravila babo o zivot, lebo mu zamedzila privod zivin. Na a kedze po prvom potrate neposielaju na taketo vysetrenia, po roznych radach inych bab som si to vybavila sukromne za 100 euracov boli do 3 tyzdnov vysledky a doki bol v soku, ze ked uz dve zdrave deti mam, co to za mutaciu v krvi mam teraz... Ja tiez v soku som sa ani neopytala ani si presne neofotila vysledok, ale vraj netreba teraz nic robit, len brat kyselinu listovu a ak otehotniem tak od prveho dna si budem musiet pichat nejake injekcie az do porodu.
Pajka, skus taketo vysetrenie ak si ho neabsolvovala, oni potvory to standardne po prvom potrate nerobia, niektori ani po stvrtom... Vraj s touto diagnozou aj tazsie otehotniet - no super a to uz mam 41 o chvilu 42..... teraz mi navyse zistil 5 cm cystu na vajecniku, zajtra idem na injekciu aby praskla a potom hura s odfotenym vysledkom zhanat v blave dobreho hematologa, ci mi nejaku liecbu neodporuci aj pred otehotnenim lebo po novom roku sa chcem na to vrhnut - neviete o nejakom ? Rada si aj zaplatim ak bude dobry a vezme ma hned, nechcem uz nic nechat na nahodu. Mate s takymto cimsi skusenosti ? Ja rada poradim, ak by zasa niekoho zaujal moj pripad. teraz zacinam chapat, preco sa tkmer 4 roky nedarilo a potom nakoniec to takto dopadlo...

dobru noc, rano vstvam skoro a takto som sa rozsupla..

vasa lora

Pa, lora

pajka00
17. dec 2009

dobré ranko Hadonosko-tfuj tfuj tfuj a pak dej vědět.
Lora...člověk by neřekl, co všechno může být na překážku jednomu pitomému těhotenství!!Člověk je nesmírně složitý stroj a aby všechno ladilo je fakt zázrak. Teď si konečně vážím toho, že jsem otěhotněla s dvěma okamžitě, když vidím, jaký je to teď problém. V noci jsem to dostala....takže plodné dny vychází na konec roku-tak toho silvestra, pěkně oslavíme🙂 Já jsem Lora žádné takové vyšetření neabsolvovala..a ani mi nikdo nic takového nenabídl. Nechápu, proč to nedělají.I kdyby si to měl člověk zaplatit. Stejně platíš všechno jak mourovatá.
Jo a ještě dobrý-přítel šel včera na třetí dávku tetanovky, dostal recept a musel si jít do lékárny pro lék.Jenže momentálně nikde tetanovky nemají, takže se to musí objednat a navíc si to musí zaplatit. Chápete to naše zdravotnictví?? Já se nebudu rozepisovat, protože bych se akorát rozčílila, ale takovou základní věc,jakou je tetanovka a ty si ji musíš sehnat to ať už jdou do........
No nic....hezký den všem kočky 😀

gejbule1
17. dec 2009

Ahoj holky,tak snad dnes bude dobrý den i když jsem začala s hádkou s manželem hned po ránu.nemám ráda když mi raději nějaké věci neříká abych nebyla naštvaná.A já na to bohužel přišla.Fuj to jsem se vytočila 😠.
Taky si jdu odpoledne pro ty výsledky ☹ .
lora já si o to vyšetření řekla po 3.potratu.Na odběrech se mi ptali jestli jdu na nějakou vážnou operaci když mám tak podrobné rozbory.Nevím sice jestli to bylo co myslíš ale něco mi dělali.Nenašli vůbec nic.Zkrátka některé věci se dějou bez důvodu.V kolikátem týdnu jsi potratila?
pajka tak vidíš plodný prosinec ještě stihneš 🙂 .
hadonoshko drž se 😉

pajka00
17. dec 2009

Gejbule-držím palce na dobré výsledky...taky hned nahlaš,jaks dopadla🙂

janettka
17. dec 2009

ahojík holky!Gejbule držím pěsti ať máš dobré výsledky a nic nestojí v cestě dalšímu snažení a lora,to fakt někdy člověka naštve,že se musí domáhat nějakého vyšetření.Mě nejvíc štve,že se musíme doprošovat aby nám ho udělali, jako vy už jste staré no tak co že nebudete mít dítko,ale přitom spousta onemocnění na které se přijde nemá s těhu nic společného a může to časem ohrozit i nás...jako u mě.Moje tělo bojuje proti zárodkům,ale dr.říkal,že kdyby se na to nedošlo tím,že jsem byla těhu tak by to moje tělo začalo časem bojovat proti některým mým orgánům,nejčastěji srdce nebo ledviny....no co na to říct?Na štítnou žlázu jsem měla taky podezření ale dr nechala udělalat jen 2testy ze 4 a samozřejmě ty nezkoumané byly blbě.O co ji šlo?O to že se ji nechce zakřížkovat dva chlívky na žádance nebo o ušetřené peníze za které má body???

hadonoshka
17. dec 2009

ahoj holky, opět kopíruju co jsem psala do srpnovek, jdu si lehnout, je mi hrozně.......................

ahoj holky, jen krátce, dnes jsem byla jen na krvi, zítra je kontrola a výsledky, sestra říkala, abych přišla už ráno, abych si ještě stačila vyřídit případně žádanku do nemocnice. Takže je celkem jasné, na co to vypadá. Dnes jsem se v noci vzbudila a při pomyšlení na kontrolu se mi rozklepal celý spodek, měla jsem zimnici, nemohla jsem spát, dneska jsem celý den nic nejedla, nemám na jídlo ani pomyšlení a celou cestu z Prahy jsem bulela a to jsem si myslela, jak už jsem s tím vyrovnaná, takže asi tak.

Tohle jsem si myslela že se mi vyhne, chce se mi akorát tak brečet.

janettka
17. dec 2009

ahojík hadonosko,je mi to fakt moooc líto,myslela jsem na tebe celý den a doufám,že to budeš mít aspoň brzo za sebou,protože to čekání je fakt nejhorší,pak se člověk rychleji smíří....

lora
17. dec 2009

Hadinoska, myslima teba, drz sa ! Ale Janet ma pravdu, cakanie je najhorsie..potom sa to zlepsi, mozem potvrdit.
Ako piste, to nase zdravotnictvo je teda na nic... Posielam limk na genetiku, kde rovia krvne testy, su tam aj ceny. Mozno to niektorej pomoze... http://www.gendiagnostica.sk/
Pajka, krasny Silvester... Urcite to raz musi vyjsť, skus vsak aj tieto testy, tie peniaze za ten pocit stoja, aj ked samozrejme to nemusi mat kazda, co potratila. Moj doki ma uz stve, ze mi ani nedal injekciu na prasknutie cysty, lebo som dostala predcasne menzes a vraj pockame, co to urobi... Mam prist az 14.1., potom som sa dozadovala hematologa, vraj to ma cas.. No na porazeie, akokeby som v tomto veku mala casu nazvys...
Gejbule, ja som potratila v 8 tt a vraj ta moja mutacia v krvi by to sposobila opat najneskor v 10 tt. Ono su potom dalsie mutacie, co ohrozuju babo v druhom alebo tretom trimestri. Takze idem patrat po hematologovi a ozvem sa ked vypatram. Na tej stranke, co som poslala, aspon uvadzaju najbeznjesie geneticke krvne testy, pozrite si - v com vsetkom moze byt problem...

gejbule1
17. dec 2009

hadonoshko taky jsem na tebe myslela a držela ti palce.To mě moc mrzí.Ale jak píše janetka nejhorší je to čekání když nevíš jak jsi na tom.
Tak holky jak den začal blbě tak ani přes den to nebylo lepší.K doktorovi jsme byli objednané ve 14,15h.Už když jsme přišli nám sestra oznámila že je před námi ještě 5 párů a že si máme dojít tak na hod na kafčo.Tak jsme to využili a jeli koupit stromek.No ale domů jsem přijela od doktora až v 19:30h.Hrůůůůůůůůůza.Ani výsledky nic moc.Jak jsem dosedla mi bylo řečeno že podle výsledků bude moje otěhotnění velice náročné.Tak jsem mu řekla že jsem s tím do teď problémy neměla.A mám hodně aktivních EBV virů.Někdy jsem prý prodělala mononukleózu.Ty pak napadnou plod a ten se přestane vyvíjet a potratím.Líčil to tak že mám být ráda že mám 3děti.Když jsem se ho ptala jak to že vyšla Lucka tak byly viry prý v klidu v té době.
Mám si dát 2měsíce léčbu Wobenzymem a pak jít na kontrolní krev.jinak mi doporučuje IVF.Ptala jsem se proč když nemám problém s otěhotněním.Prý je to lepší,protože vyberou lepší vajíčko než by se uchytilo samo.Já z toho mám tak divný pocit.Vůbec nevím co si o tom mám myslet.Působí to na mě že si chce vydělat.
Když jsem na tom tak špatně proč mě neléčí nějakými léky ale mám si kupovat Wobenzym?
Holky co vy na to?Jak vám to připadá?¨Mě je z toho celý den blbě od žaludku.

gejbule1
17. dec 2009

Teda to jsem toho napsala.Omlouvám se ale musela jsem vám to napsat a nějak to ze sebe dostat 😒 .

pajka00
18. dec 2009

Dobré ráno,Hadonosko-mrzí mě to-tak jak všechny...co na to říct...každá jsme si tím prošla tak víme,jak se cítíš

Gejbule-to je divné,proč ti doporučuje wobenzym...a hlavně ivf?no nevím nevím....On by ti dělal IVF nebo by tě jen doporučil? A myslíš, že za to berou doktoři něco, když doporučí IVF?
Vůbec se neomlouvej-od toho tady jedna druhou máme, abysme si mohly komu postěžovat. 🙂

hadonoshka
18. dec 2009

Ahoj holky, tak balím a za chvíli jedu do nemocnice. Všechno máte v albu. Zajímavé je, že dnes už jsem naprosto klidná a smířená. Jen doktor mně fakt nasral, když mi řekl, že se na to mám už vykašlat, kolik mi je a že mám 4 děti, že se rouhám když se pokouším o další a co by prý jiní za to dali. To vím přesně, ale asi jsem prostě jiná a děti jsou pro mně všechno, což asi nikdy nepochopí a já se samozřejmě začnu ihned po další menstruaci snažit. Divím se, že změnil názor, minule říkal že můžu po další MS začít. Možná mně chtěl jen utěšit, nevím. Musím letět zatím papa a myslete na mně.

pajka00
18. dec 2009

Hadonosko-držím moc palce a na doktora se vy.....je to kretén a je mu po tom houby a kecy,jakože se rouháš-ať si strčí za širák...jaké rouhání?Co to je za hovadinu??Ať je vše v pořádku a můžeš po zákroku začít. Odpočineš si přes Vánoce a po Novém roce-zároveň se mnou šup na to🙂
Holky krásný víkend všem..pa

irafa
18. dec 2009

hadonoško 😢 😢 😢 😢 😢 😢
jinak sem ještě kulata
ma sice posličky teda pořadněe posly ale to je tak vše
ale začaly mi problemy s hemeroidama hruza as jak mala tlači při poslech a to vest že mam co dělat to udejchat tak vylezl ven zatlačuju mažu ale nepomaha to musim i nosit vložku jak mi to prosakuje krvi a to sem se lekla že už pojedu v utery v noci pak sem ale zjistila že to teče od jinud 😨 už abych jela as mě nic nepomuže žejo jen ten porod 😨
hafdonoško neřeš doktora když ti řika že nemaš už mit děti to my jen dobře vime proč je chceme i v tomto věku a je to jak pišeš sme tak stare neboli mlade jak se my citime 😨 🤐
mě tady taky řikali že si nedam pokoj a nebo že manž ujel apod ale je mi to fuk doma vichni vi jak to je a zbytek dědiny mě fakt je jedno naštěsti muj doktor byl a je při mě což je fakt podpora

hadonoshka
18. dec 2009

holčičky děkuju, už jsem doma, koukněte do alba, já už tomu fakt nerozumím

gejbule1
18. dec 2009

hadonoshko teda ty nám dáváš!Co ti teda řekli?Já tomu vůbec nerozumím.

gejbule1
18. dec 2009

Kdy máš jít znova na kontrolu?Doktora máš blba ale já taky nemám úplně dobrýho.Chtěla bych ho změnit tak hledám nějakého jiného.Ale ty dobrý mají plno a k neznámemu nechci.Je to problém.

irafa
18. dec 2009

jejej tak ja sem nebo my všichni ale to je supr kdyby to bylo ok neeee a nemužeš chodit teda na kontroly jenom tam na porodni nebo na gyndu v te nemocnici když maš takoveho doktora??????na nic
a to že nebyl sexik a že bys otěhu pozdějc je celkem normlka si tam počkala na ovulku nějaka vytrvala holka 🙂
ta sou totiž odolne njn už od vyvoje holky hold vi co je v životě čeka 😀
tak mame proč zas držet všechny prstičky
tak všem pěkny vikend a kdovi ja du rač pobalit darky kdyby mě odvezli žeeeee ale je to holka a ty ja vždy přenašela a byly vždy na vyvolavačku v utery du na kontrolu do porodky atentokrat pujde manž se mnou 🙂 bude mit už volno a ja budu rada že nepojedu busem plnejch ukašlanejch lidí

hadonoshka
19. dec 2009

ahoj holky, nějak nemám v poslední době náladu na psaní, vždycky když už jsem klidná že je to ok, tak někdo napíše, že to zrovna u něj, nebo u někoho v rodině s takovými příznaky dopadlo blbě a v tu ránu mám depku a všechno mně rozbolí, takže jsem se rozhodla, že dokud nebudu vědět na čem jsem, nechci už to probírat, abych si trošku pošetřila nervy. Taky je teď spousta práce s přípravou vánoc, budeme mít u nás rodiče a taky venku pěkně mrzne, tak nám trvá hrozně dlouho, než rozehřejeme všem vodu na pití a nakrmíme a obstaráme, takže je toho opravdu hodně. V každém případě v ložnici mám sbalenou tašku se vším potřebným, takže i kdyby se cokoliv dělo, tak jen popadnu tašku a vyrazím. Ještě mi to nedá a něco k tomu musím napsat. Nebudete mi to věřit, ale když jsem jela z Prahy od toho mého gyndaře, tak jsem byla nevím proč přesvědčená, že to mimi žije. Pořád cítím takové to zvláštní proudění a lechtání v podbřišku, jako že se tam něco děje. Továrna jede na tři směny. V každém případě jsem ráda i za těch 14 dní co mi dali a pokud to nevyjde, nebude mně to až tak moc mrzet, protože mi bude jasné, že to nebylo v pořádku a opravdu se to nevyvíjelo.
No a teď k tomu co jste psaly. Lora moc tě zdravím, to je taky doba, co jsi tu nebyla. Já jsem měla velké cysty v obou vaječnících v létě a obě praskly současně, byl to docela zmatek, až mně to dohnalo do nemocnice v létě, ale vyčistilo se to samo za jediný měsíc, opět doporučím Sarapis, prý ho někteří doktoři doporučují proti cystám. Já jsem ho v té době nebrala, ale vyzkoušet se má všechno.
Holky s tím Wobenzymem, četla jsem v čekárně leták a vím že mně překvapilo, že je to na léčení ale už nevím čeho, já myslela že je to jen doplněk stravy, já bych to zkusila.
Pajko jo ten můj doktor je fakt......tralala.......ježiš jak já bych si přála aby to bylo v pořádku a ve dvanáctém týdnu bych si tam místo na kontrolu po revizi zašla na screening. Ten by čuměl.
Gejbule, chodím k němu 20 let, kdysi mi jako jediný dokázal objevit a odoperovat nějaké uzlíky, nevím jak se tomu nadává na jizvě po porodu uvnitř vedle čípku. Já jsem byla vždy šitá od čípku až k zadku po porodu. Píchalo mně děsně dole a nikdo nevěděl, z nemocnice mně 2x vrátili domů, on je porodník mimo jiné, takže neschopnej není, spíš je to prostě nestandardní situace a nebo on už ví a já pořád doufám. Ale ty přiblblý kecy si mohl odpustit, to je fakt, cestou jsem opravdu přemýšlela, že od něj odejdu.

No a irafko, na tebe budu myslet a držet ti pěsti a jak jsem už před časem psala, přeji ti klidný a pohodový porod, aby byl krátký, sestřičky milé, doktoři šikovní a malá krásná a zdravá. Moc se těším až nám to popíšeš a ukážeš fotečky. Dokázala jsi nám, že když se chce, všechno jde a na kecy lidí se můžem vyprdnout, když se na děťátko cítíme a těšíme, máme už rozum a životní zkušenosti, potom nám v tom nic nezabrání. Lidé, kteří nám to nepřejí jsou zamindrákovaní ubožáci. Tak holky dobrou noc, ráno musím brzy vstávat a dělat rodokmeny, přijede paní pro skinečka. Taky mi tu má rodit králík a ještě koukám nemají vodu, takže jdu naplnit 14 napáječek, aby se mi nezkrátily žíly. Dobrou noc.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre