Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

ankava
23. mar 2010

já už za necelý tři měsíce, příští pokus bude za mý... tedy nebude.... já totiž budu od pátku těhu 🙂

zkousim
23. mar 2010

no upřímně.....mě řekl, že to může dojít až na darovaná...do toho ale nejdu.Já už jedno děcko mám, je fakt, že bych se asi s přítelem rozešla...nesnesla bych pomyšlení, že kvůli mě nemá děti...no uvidíme...jak říkám..je to nahoře 😔

gejbule1
23. mar 2010

ankava to jsi stihla přesně.Už nic platit nebudeš.Budeš těhu 😉 🙂

ankava
23. mar 2010

gejbi,
a co ta tvoje léčitelka, děláš z toho jejího doporučení něco????
nová doktorka ti určitě pomůže 🙂 už jenom to, že jsi udělala ten krok 🙂 k ní jít

zkousim
23. mar 2010

gejbule jedna..ta jsi fakt fuč???? No hele já jsem v srpnu a MUDr řekl, že to klidně 3x stihnem....si ten vaječník hodím přes rameno 😀 😀 😀 jak bude velkej,hi

zkousim
23. mar 2010

ty stejně tě Gejbi obdivuju, máš malou a jdeš do další?? J s eholky tak bojím, že to nezvládnu....20 let je mojí Kačce 😨

ankava
23. mar 2010

zkouším, tak to jsme na tom dost podobně, pokud se to nepovede, bude mě to strašně bolet, ale nejspíš půjdu svojí cestou, on je mladší a děti může mít do 60, se mnou by to bylo definitivní a na to asi nemám... u mě je to trochu jiné, jsme spolu jen dva roky a to je něco jiného než když je pár bezdětný a jsou spolu třeba už 15 let. Já prvního muže opustila kromě toho, že jsme žili jak dva cizí lidi v jednom bytě taky kvůli tomu, že on děti mít nemohl. Byli jsme manželé 15 let.
Ale to teď prostě neřeším.... protože letos celá tahle naše partička těhulí 🙂

ankava
23. mar 2010

zkouším, do srpna 3X a to ti schválí pojištovna???
to bych to za dvě MS taky ještě jednou stihla, než padne ta 4O, ale já myslela, že pojišťovna schvaluje až po třech měsích. 🙂
sakra vždyŤ mě je to fuk... já od pátku těhulím 😀 😀

pet.s
23. mar 2010

Ahojky Berunky, dnes jen letem světem. Jdu s mamkou do kina na Ženy v pokušení 😉

dnes jsem se dozvěděla, že manželka našeho klienta je taky těhu. Je ji 42. Ani o to moc nestáli. Přeju jí to, jen nevím, jak to unesu, když nám to zase nevyjde a jim jo. 😒

zkousim
23. mar 2010

ankávičko, ty by jsi si to zasloužila....vím o čem mluvíš, no vlastně nevím.Děcko nemš a rozchod by tě asi vzal víc než mě...no fuj, nebudeme na takové blbiny myslet...do 43 let je to v pohodě....nebo44??? 😀 No hlavně dej vědět jak zítra.Je fakt, že vůbec nevím, co je to delší či krátkej protokol...jo pinďoura krátkýho nebo dlouhého to jo,to znám 😀 .Proto asi nemám takové depky, že nemám ty info a že je to 1.pokus.No včera jsem čuměla na ty Zázraky života...no bylo mi všelijak 😕

ankava
23. mar 2010

to mi neříkej, že o to nestáli, to bych vraždila, my se tady dřeme, děláme psí kusy a nic a někdo o to ani nestojí... a je to

pet.s užij si to kino, určitě se pobavíš 🙂

zkousim
23. mar 2010

ahojky Pets...no však říkám...je čas...pak řekneš jaký byl film.... 😉

zkousim
23. mar 2010

ale Ani, to je vždycky tak.....víš kolik jich znám, co byly 3x na potratu a mají další 3 děti....

ankava
23. mar 2010

já na to nekoukám... je mi všelijak i bez toho,
hele dokud jsem nic nevěděla, tak jsem si nic nepřipouštěla... ale je to fuk,.... stejně mě vždycky něčím překvapí... co je zase blbě... teď naposledy s tou sliznicí...
jo, já ten věk taky posunula... ve třiceti jsem říkala, že do 35, v 35 do 4O a teď už to snad ani není kam posunout.....
ve 30 jsem si myslela, že se jedna spermijka mého bývalého náhodou vzpamatuje. Nevzpamatovala. Umělý nechtěl a už jsme po tom zjištění, že to normáln nepůjde nikdy nebavili. Byla jsem blbá jak nikdo, možná, že kdybych na něj tlačila,tak by se nechal zlomit. Jenže já ho furt chránila a hýčkala a hlavně abych mu neublížila, tak jsem navenek říkala, že je mi to fuk, i bez dětí to jde a uvnitř jsem si to pěkně prožila.
A teĎ to mám, možná bych tyhle problémy měla i tehdy, jenže bych měla deset let na to je řešit a ne dva roky....

zkousim
23. mar 2010

ty bláho, mám ten veječník fakt nějaknateklej....docela mi to tlačí, jen doufá, že to není cysta...nevím, co se pak dělá....Ani, jsi tady??

ankava
23. mar 2010

nojo, máš pravdu, ona ta šílená snaha není k ničemu, ale jak se nemáš snažit, když je ti čtyřicet

zkousim
23. mar 2010

Ani, to mi je líto,ale teď už to fakt nevrátíš....docela hodně se o tom všem píše i mladí dost dlouho čekají a pak najednou zjistí, že nemůžou....jednou si 20letí kluci budou zamrazovat sperma pro početí v budoucnosti..hrozné 😔

ankava
23. mar 2010

mě taky strašně tlačí, oba, a to na tom druhém nic není, i se mi blbě chodí.... to bude dobrý, alespoň víš, že se tam něco děje... počkej budeš mít víc folíků než já 🙂

ankava
23. mar 2010

já už svojí blbost taky neřeším. My začali, když mi bylo 26, tři roky jsem vyhlížela každou MS a po třech letech gynekolog poslal muže na spermio... a bylo vyřešeno,.... jenže ve 30 ty touhy nejsou takový, opravdu to přišlo v 35 a dva roky jsem ještě bojovala, v 37 rozvod, do roka jsem si našla nového a přes rok se snažíme.

ankava
23. mar 2010

mě to tady fakt blbne, každá odpověĎ se mi odešle až napodruhé....

zkousim
23. mar 2010

no zlato, buďme rády, že jsem v současnosti a že ta věda je tak úžasná.....já myslím, že to bude v poho....a já vždycky měla dobré jevy,hihi.No nejlepší byla Ještěrka, kde je jí vůbec konec...?? No Ani budu muset jít něco udělat, žehlit a tak...tak se opatruj a hlavně SI VĚŘ! Protože ty jsi holka šikovná a ty to zváldněš a dej vědět...pa 🤐
P.S. Ty nám daj, že jsme jim to tadypopaly 😀 😀

zkousim
23. mar 2010

popsaly..

ankava
23. mar 2010

zkouším, díky, jdu taky něco dělat, od zítra už se mnou nic moc nebude... ještě před OPU skočím na taťku a od pátku klidový režim. vyjde to 🙂

ahoj holky, krásný večer všem 🙂

pet.s
23. mar 2010

Ahojky holky, kino bylo skvělé.Ženy v pokušení doporučuji všem.
Ale mám ještě větší zážitek. Jela jsem autem domů z kina a dávali nějaké věštění v radiu, či co.Ani netuším, co jsem to tam měla za stanici.Normálně na tohle nevěřím. Ale najednou mě to popadlo a musela jsem tam zavolat. I jsem si hned zapamatovala číslo, co říkali. Dovolala jsem se Kludské. Ale ne do studia. Řekla jsem ji, že mám dvě adoptované děti, že mi je přes 40, že při prvním těhu jsme přišli o mimi. A teď že jdeme 1.4. znova na ty testy a že mám strach jak dopadnou.
Holky nestačila jsem čumět. Řekla mi, že v kartách vidí že nám řekli v prvním těhu, že měl malý rozštěp páteře nebo nurální trubice.(Matyáš měl roštěp nurální trubice a lebky)Kdyby řekla Down, nebo něco častějšího tak se jí to nesežrala,ale tuhle docela vzácnou diagnozu (nebo podobnou mělo loni z 5000 vyšetření 6 dětí).A pak mi řekla, že tohle dopadne dobře. pak si vyložila ještě jednou. A mně jen hlavou proletěla myšlenka, zeptat se na pohlaví, pak jsem se nezaptala a ona sama povídá, že to bude holčička. Já ten pocit mám od počátku taky. Tak 1.4.uvidíme jak předpovídají kartářky.Ale já ji věřím. Mluvila i o starších dětech a o muží. Docela se trefila.Fakt jsem z toho docela mimo.

pajka00
24. mar 2010

Tý jo pets...mám z toho husí kůži!!Tak to gratuluju a moc ti to přeju, protože já na kartářky věřím-mám s nima jen skvělé zkušenosti. Takže se drž a závidím ti, že už můžeš být v klidu....já jedu 8.4. a mám nervy jak šráky.

pajka00
24. mar 2010

Martule to víš,že půjdete na vyšetření oba dva. Bez toho ti IVF neudělají. Ale není to nic vážného....jen vám vezmou krev, tvůj odevzdá spermie a udělají testy z krve na všechno možné....a pak teprve začnou řešit co dál.Takže pokud jsi rozhodnutá nic neodkládej a hned se objednejte, protože čas letí.

zkousim
24. mar 2010

Pet.s................já taky věřím.Vždycky když nevím kudy kam, jdu na karty.....byla jsem teda dávno, ještě když jsem byla s minulým přítelem a kartářka říkala, že vidí mimi.....říkám jí " neblázněte,já ,v mém věku".Tenkrát jsem vůbec nechtěla.No tak se uvidí. 😨

pecicka
24. mar 2010

pats zdravím, tak to je fakt věc, já taky věřím na kartářky a sama si vykládám karty, ono totiž vykládala moje babička a vykládá i mamka, takový klub čarodějnic 🙂

zkousim
24. mar 2010

no pecicko, tak honem....co dáš do vínku všem?? No já hlavně držím palce Ankavě, snad jí to dobře dopadne....

pecicka
24. mar 2010

taky ji držím palečky, no já všem předpovídám krásné mimi 😀 co víc si přát 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre