Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

pajka00
1. apr 2010

Ankava-to je ještě brzy...mně teda bolely prsa úplně od začátku-ale to už od injekcí, takže jsem podle toho vůbec nemohla poznat, jestli jsem nebo nejsem těhu...asi jediné podle čeho to člověk pak 100% pozná je těhu test. Ty injekce před a prášky po všechno zkreslují, takže bohužel..

ankava
1. apr 2010

když jsem byla těhu minule,tak mě začaly prsa až asi dva dny před MS a pak přestaly v den, kdy bylo po všem, to ale vím až zpětně, takže se mi taky zdá, že teď je to na těhu-bolení prsou brzy...
nedá se nic dělat, ještě si to musím pár dnů protrpět.

v práci už si domysleli, proč jsem doma, takže mě neminou soucitné kecy, jestli se vrátím, no jo, nějak to přežiju..
já naštěstí všechno svoje holky zhruba naučila, takže teď pracuju po mailu a telefonu, taky to není špatný... jen říkám, co mají udělat ... ležím na kanapi , nohy ve vzduchu.... jen kdyby to chtělo vydržet ještě 9 měsíců 🙂

jesterka001
1. apr 2010

ankavo, minko, pets, pajko i awa - strašně moc Vám držím palečky!!!!!!! 🙂 Dobře to dopadne 😉
Mě duch sílí. HCG v pondělí odpo 22, ve středu ráno 63. Dnes 38DC. Ultrazvuk za týden. Mám taky děsnej strach ☹ A pořád tomu nějak nemůžu věřit. Po čtyřech letech poprvé a ještě přirozeně????? Štípněte mě, asi se mi to zdá ........

ankava
1. apr 2010

štíp, jesterko 🙂 🙂 🙂 to je prostě báječný....
doufám, žes všem tady předpověděla, že všechny budeme letos těhu 🙂 🙂 🙂

a kde sis nechala změřit HCG? na gyndě?

pajka00
1. apr 2010

Ještěrko ahoj......jak HCG roste-tak je to v pořádku🙂 drž se a moc držím palce, ať je vše OK🙂

jesterka001
1. apr 2010

Holky, díky, brečím jako želva 😀 To HCG mi přijde dost malé, ale ovulaci jsem měla na tuty později, to jsem si jista. První odběr jsem si zaplatila v laborce a ten druhý mi odebral můj známej gynekolog.

ankava
1. apr 2010

jesterko, říkaji, že HCG by mělo cca každý den jednou tolik vyrůst a to tobě vyrostlo, a jestli jsi otěhotněla později, tak to klidně takhle může být...
šla jsi na tu krev jenom moc brzy,
uvidíš další dny...
bohužel, stejně jako nás všechny ostatní tě čeká to děsné čekání...
bude to dobrý... 🙂

pet.s
1. apr 2010

Ahojky holky, jen krátím chvíli. Sedím ve firmě. Už se mi nechce nic rozdělávat, za chvílí vyrážíme směr Gennet. Jsme z toho oba nervozní. Teda já víc.Ale mužík je zlato,pořád mě ohlazuje a pusinkuje. Večer dám vědět. 😒

pecicka
1. apr 2010

ahoj holky, tak jsem zase přišla kouknout co nového
pet-držím všechno co mám, bude to všechno dobrý neboj, moje ségra měla taky blbý výsledky, brali ji plodovou vodu a narodila se ji zdravá holčička, někdy to tak prostě je, že ty výsledky jsou zkreslené
ještěrko tobě velká gratulace
paji-ty jsi v pohodě, beru si z tebe příklad, chtěla bych to tak všchno zvládat jako ty 🙂

hadonoshka
1. apr 2010

ahoj holky, jesterko no to je geniální, přirozeně těhu super, další vzor pro mně 🙂

yanny to je skvělý že jsi se ukázala a ten tester používám, ten můj se jmenuje Lady Fertility Terster, ale už se nevyrábí, je to ale všechno na jedno brdo, prostě mikroskop na sliny. Zjistila jsem že mám ovulaci 2x měsíčně a to kolem 9-10 DC a pak těsně před MS. Alespoň po té revizi. Včera negativní testík, špinění, dneska nic a na testeru větve, takže ovulka. Cyklus mám 26 dní a dnes jsem 25DC.

Pet.s neboj, dopadne to dobře, sleduji jeden případ kdy byl špatný NT screening a přesto paní holčičku donosila, ale problémky tam jsou, holčička je ale krásná https://www.modrykonik.cz/fotoblog/misicka455/a...

Na tom screeningu je prý důležitá přítomnost nosní kůstky a nesmí být velké ztluštění šíje, jinak to ukazuje na vrozenou vadu. Ale asi to nebude jen DS jak jsem si myslela, ale i jiné typy vad, těžko říct, to by spíš řekl doktor.

pajka00
1. apr 2010

Tak jsem si to hadonosko přečetla-no drsné...chudery obě, co podstoupily a ještě je asi čeká....tak snad po operaci bude vše OK a malá bude zdravá...

pajka00
1. apr 2010

Jo Peci....pokud vše půjde tak v pohodě jak do teď, tak budu šťastná jak blecha🙂

hadonoshka
1. apr 2010

pajko já ti závidím jak máš všechno ukázkový, ty jsi ani nešpinila, ani jsi neměla problémy viď? To je dobře. Žádný starosti a člověk si to potom hezky užije. Já doufám, že mi to taky tak hezky vyjde, ale nebaví mně to čekání 🙂

pajka00
1. apr 2010

Špinila jsem jen chvilku navečer..do rána to přešlo, ale bylo to asi z toho, jak odcházel ten druhý gest.váček zakrnělý....ale vyděsilo mě to. Krom toho,že mi bylo a občas ještě je špatně-je vše OK - už to klepu. Teď už jenom příští čtvrtek výsledky ze screeningu a můžu si oddechnout🙂

gejbule1
1. apr 2010

Ahoj holky,těhulím držím palce a snažilkám vlastně taky 🙂 myslím na pets že vše bude OK.

awalancha3
1. apr 2010

aké problémy má pets?

gejbule1
1. apr 2010

žádné jen měla dnes kontrolu na VVV tak se bála 😒

fiona771
1. apr 2010

🙂 ....teším sa z toho, že sa niektorým z Vás podarilo otehotnieť.....ja som už dvakrát potratila a tiež poznám ten pocit, kedy som lietala v oblakoch, keď moje tehotenstvo priebiehalo bez problémov....je to najkrajší pocit, aký som kedy zažila....ale bojím sa, že už ho nikdy nezažijem.....dúfam, že raz sa budem aj ja mocť s Vami podeliť s pocitmi šťastia z tehotenstva 🙂 ....ahojte 🙂

iva7
1. apr 2010

Yannynka, opakovaný ovu test sa testuje zo slín. Je to vlastne mikroskop. Ja ho mám doma. Testuje sa zo slín ráno po prebudení, na sklíčko sa nanesie kúsok slín bez bubliniek, nechá sa zaschnúť a kuk. Pokiaľ je tam taká štruktúra paprade, test by mal byť pozitívny. Treba to ale dobre zaostriť (pootočiť tou časťou, na ktorú dávame vzorku). Niektoré ženy si ho chvália, niektoré nie. Ja mám s ním takú skúsenosť, že keď som mala papraďovú štruktúru a spravila som si test z moču, ten bol negatívny, tak neviem, či vôbec ovu mám alebo nie. Moja kamarátka, ktorá pred 2 týždňami porodila povedala, že ho prestala používať potom, keď aj jej muž mal na ňom pozitívny výsledok 🙂 🙂 .

pet.s
1. apr 2010

Holky, NT negativní!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Jupí!!!!!!!!!!!.Dokonce riziko DS se nám výrazně snížilo 😀 Za měsíc genetika a pak kontrolní UZ.

pet.s
1. apr 2010

Holky ještě vám povím, jak se mi povedl apríl.
Jeli jsme z toho vyšetření a já celé rodině naspala sms " Jsme v naprostém pořádku. Vše OK,Ale jsou tam 2"
Máma napsala " No to je pruser, co budete dělat".
Táta "Hlavně, že jste v pořádku. Jestli to budou takoví jedlíci jako tihle, v čem budeš vařit svíčkovou?.-)" 😀
Jediná moje setra napsala "Vtipné, Ti už otrnulo, viď? Taky ti přeji hezkého apríla." 😀 😀 😀
Když jsem pak mamce napsala, že první část je pravda a druhá apríl. Tak mi napsala, že jsem blb a chudák dítě bude mít praštěnou mámu. Tak jsem naspala, že sice praštěnou mámu,ale zlatou babičku.Odepsala mi "BREČÍM"

Teprve potom ji došlo, že už jsem ji ukazovala fotku z UZ a že by to asi už dávno poznali 😀 😀 😀 😀

izina
1. apr 2010

pet.s,
gratuluji a držim palečky, už sis to zasloužila 🙂 . Jako všechny těhule tady 😅

izina
1. apr 2010

A nejen těhule, i my snažilky 🙂

pajka00
2. apr 2010

Pets mám radost za tebe!!🙂) jsem fakt ráda, že je mimi v pořádku a teď si můžeš oddechnout🙂 Apríl taky dobrý 😀
Hezky jsi to teď začala a doufám,že my ostatní co tu jsme a budeme těhule, tě budem následovat🙂 Tak držím palec dál a já doufám,že se mi taky tak uleví za týden🙂

pet.s
2. apr 2010

Pajka neboj..budu na tebe myslet. My jdeme péct beránky a zajíčky. Dnes jen malé pro moje chůvičkovské dětičky. Večer jim to rozvozím. 😉
Dnes se nám s tátou lehce vstávalo. 😀 Můj věčně ospalý mužík vstal sám od sebe v 6 a mazal do firmy, aby mohl přijet domů dřív a být se mnou. 😀 Oba si připadáme jak když jsme si něco šlehli 😀 😀

pajka00
2. apr 2010

Víš že se ti nedivím? Musíte být oba přesťastní🙂 Těhotná, zdravé mimi-no co si přát víc?🙂

jesterka001
2. apr 2010

pets - veliká gratulace 🙂 utírám si tu slzičky, to asi už ty hormony 😀

zkousim
2. apr 2010

...jen tak nakukuji......ještě se vzpamatovávám...holky obrovská gratulace a tfuj,tfuj,tfuj...mo štěstíčka...

minka051
2. apr 2010

Ahojte pekné ránko 🙂
pet.s to som tak rada že je všetko v poriadku myslela som na teba a stále verila že všetko bude ok a tak sa aj stalo. Teraz si to už len užívaj je to krásny pocit. Dúfam že ja ho tiež zažijem. 🙂

pet.s
2. apr 2010

tak jsem místo pečení do alba napsala, další povídání. A ted fakt letím na ty berany. Nebo vyrazím na chatičku a berani budou večer. Uvidím podle počasí. 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre